Beta-ketony - Podanie dożylne; iv - Wątek ogólny

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 14 / 2 / 0

Witam. Czym sa spowodowane mdlosci po iniekcji bk i jak ich unikac?
  • 0 / 1 / 0

Nie waliles czasem Hexa? Bo ja po nim mam wlasnie cos w rodzaju nudnosci.

Policjanci po służbie zlikwidowali plantacje konopi indyjskich

Gubińscy policjanci, przebywając w czasie wolnym od służby, ujawnili w lesie na terenie gminy Gubin uprawę krzewów przypominających konopie indyjskie.
  • 14 / 2 / 0

To byl jakis mix wiec mozliwe. Samego hexa nie probowalem. Wjazd bardzo mocny. Dawka, ilosc roztworu, predkosc podania z tego co pamietam rozsadna. Jeden strzal taki byl z nudnosciami konkretnymi reszta w miare ok. Ale ogolnie przy bk czasem mam mdlosci od razu po strzale
Użytkownik nieaktywny
  • 574 / 27 / 0

150mg klefa podane iv w miksie z bkEPDP było pięknym doznaniem, rozpuszczenie ciała w kosmicznym eterze.
Ostatnio zmieniony 12 marca 2017 przez Thirteen, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Przeniesiono
  • 431 / 38 / 0

opisalbys bardziej ten miks ?

szykuje sie do pierwszego IV, kurwa twarde postanowienie, a akurat leci do mnie 4cmc i bkEPDP, mam tolerke raczej wielka jak slon na ketony, ale IV ile sobie na 1 raz jebnac?
Użytkownik nieaktywny
  • 574 / 27 / 0

Bigaffe1990 też mam ogromną tolerkę na ketony, a jednak bkEPDP potrafi zaskoczyć mocą, na pierwszy raz nie puszczałbym więcej niż 20mg, potem dopiero myślał o mixowaniu z 4CMC.

randomuser118, oczywiście że brałem samo bk, od kilku miesięcy głównie bawię się tym specyfikiem, często w combo z innymi rzeczami ale i jak najbardziej solo również. Dla mnie to jedna z najlepszych używek na rc rynku obecnie.
Ostatnio zmieniony 12 marca 2017 przez Thirteen, łącznie zmieniany 1 raz.
Użytkownik nieaktywny
  • 1159 / 136 / 0

Z i.v dałbym sobie spokój. Po prostu jedyne co mnie od tego odrzuca to fakt, że potem jakakolwiek inna droga podania będzie jak lizanie loda przez szybę :)
Mam ledwo ponad 20 lat i już miałbym każde kolejne ćpanie swojego życia spędzać ze strzykawką w żyle? Nie widzi mi się to :P
Nos zjechany, ale jeszcze funkcjonuje! Więc dbać o niego póki jest w stanie pociągnąć :D
I.V ostatecznością!
  • 62 / 4 / 0

Zdecydowanie się z tym zgadzam, iv nie polecam jak ktoś nie próbował :)
  • 82 / 3 / 0

Wątek: 4-CMC, klefedron.

Miks: 4-CMC + 3-CMC dożylnie, iv.

Przeniesiono
| 13 |

A ja bym polecał zmixować obie w stosunku 1:1, fajna sprawa, ja oczywiście mówię o iv. A solo jakoś bardziej mi 3cmc podchodzi.
Powód: Przeniesiono.
  • 6 / 1 / 0

20 grudnia 2014saf6 pisze:
Pytanie o o wodę do iniekcji.

Dotychczas miałem 5ml plastikowe pojemniczki. Zdobyte gdzieś przypadkiem.
Pani w aptece jednak oczekuje recepty by kupić więcej. Nie wiem dlaczego - moze mnie nie lubi.

Ale co myślicie o płynach do soczewek?
Gilbert NaCl 0.9%, 5ml, fizjologiczny roztwór soli, 100 ampułek 28zł
lub
UNIMER BABY NaCl 0,9% 50 ampułek SÓL FIZJOLOGICZNA 13 zł

To jest chyba OK?
Ja od 6 lat uzywam plynu do soczewek i jest ok. Czasem przy niektórych substancjach bardzo sie pieni ale to tylko jak jest goracy. Uzywalem takiego plynu do wiekszosci tego co cpalem i.v np majka, hera, kokaina i betaketony. Przy cracku trzeba uwazac bo mlozna latwo zmarnowac towar ale plyn czy woda z kranu nie robi roznicy. Teraz testuje hexen od maga i jak dla mnie to prawie nie rozni sie od metkatynonu. Nie wiem dlaczego ale oczekiwalem takiego wjazdu ala crack a tu tylko zaczyna serce napierdalac a potem to samo metkatynon. Postanowilem z opio na ketony troche sie przezucic i 4cmc i hexen to jedyne co do tej pory z tego cpalem i uwam to za duzo lepszy produkt od amfy za to do krolowej z peru moze rownac sie tylko spidbal
I kto nie walil hery z crackiem to nie wie co to wjazd.
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata