Beta-ketony + Opioidy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 157 / 6 / 0

Myslicie, ze sniff mefa a nasepnie wypicie przepluczki z nasion maku to doby pomysl? Mialoby to na celu unikniecie dola po zakonczeniu dzialania mefedronu oraz ulatwinie zasniecia :*)

A moze sniff podczas dzialania PST? Taki mini-lite-pseudo speedball :p

Podpowiedzcie szybko
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2011 przez Ciapciak, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 307 / / 0

Witam.Pytanko czy mozna etkata miksowac z tramsem?Bo metkat mieszałem i jest w miare biezbiecznie,ale moze tak samo jak z [A] ze mozna ale nie wskazane...?

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Fałszowanie leków bardziej opłacalne niż wytwarzanie narkotyków

Internetowi oszuści parający się sprzedażą fałszywych leków mają się świetnie w dobie kryzysu lekowego. Jak twierdzą eksperci podrabiane są zarówno leki specjalistyczne, jak i powszechne typu Aspiryna. Stało się to bardziej opłacalne niż produkcja narkotyków.
  • 116 / / 0

Można
  • 307 / / 0

Potrzebuje szybkiej odpowiedzi,czy łaczenie E-kota i 3,4dmmc z Tramalem grozi ZS??Bo amfa + tram niby tez grozi,ale wiele razy brałem i wszystko było si,co wy na to:)
  • 1970 / 38 / 0

etkatynon w połączeniu z 3,4-DMMC nie da zespołu serotoninowego.
  • 307 / / 0

Wiem wiem,zauwaz ze w tym miksie jeszcze jest tramal:)o to sie boje bo ekot to dopamina,a tramal haczy o serotonine
  • 5049 / 192 / 8

Etkat to noradrenalina, a tramal to SNRI SRA+NRI. W tym miksie mocno wyjdzie stymulacja ciała.
  • 630 / 1 / 0

Ja bym się bał o drgawki.
Użytkownik nieaktywny
  • 11 / / 0

Siema !

Mam zamiar jutro zarzucic ok 400mg tramc, 750/900 kody a potem pod wieczor strzelic sobie meficzke.
Czy wszystko będzie cacy, czy zespolik serotoninowy w 100%?

Pomozcie prosba.
  • 307 / / 0

@agsfd: Zawsze sie boje.Nawet na samym tramsie,ale masz jakas podstawe do tych obaw?Bardziej o ZS mi chodzi,bo padaka to nie wiem czym miała by byc wywołana...wiadomo i sam tram moze dac po dupie...ale hmmm...nie wiem
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata