Beta-ketony + beta-blokery (leki beta-adrenolityczne) - Bezpieczeństwo stosowania w sytuacjach kardiologicznie kryzysow

Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 1-aryloizopropan-1-on-2-amina.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 79 Strona 4 z 8
Rejestracja: 2010
  • 648 / 7 / 0


Fajnie, że ktoś tu poleca captopril bez mierzenia wcześniej ciśnienia. I w dodatku ma status kometentnego. Czekamy aż kogoś zabijesz. Może od razu przy szuraniu niech wcześniej jeszcze pukną furosemid i.v, ciekawe co ich pierwsze zabije, hipowolemia czy hipotensja
Rejestracja: 2008
  • 649 / 12 / 0


Metoprolol biore od lat dopiero teraz zauważyłem ten temat,zarówno jak i na stymulantach ,ketonach,tryptaminach nie zauważyłem kompletnie żadnych interakcji ani nieporozkradanych działań.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Kokaina o wartości ponad 19 mln dolarów ukryta w ananasach

Amerykańska agencja federalna zajmująca się ochroną granic (CBP) opublikowała w piątek komunikat o przejęciu ponad półtonowej dostawy narkotyków.
Rejestracja: 2009
  • 40 / 5 / 0


Mi przyspieszona praca serca na wejściu 6APB przeraziła za którymś razem tak bardzo, że od tamtej pory zawsze piętnaście minut - pół godziny przed planowym wejściem benzofury łykałem 20mg propranololu. Przez trzy lata. Co dwa tygodnie. Być może jestem kretynem, byc może mam więcej szczęścia niż rozumu. Nikogo nie namawiam - po prostu dziele się obserwacją.
Rejestracja: 2015
  • 495 / 17 / 0


Kwestia swiadomosci moim zdaniem ;), w niewiedzy walilem pare razy propranolol na kardio zwale i bylo dobrze, potem przeczytalem tutaj, ze to niezbyt dobry pomysl. Posiadajac juz ta wiedze ratowalem sie nim, jak przesadzilem z pentedronem to myslalem, ze umre.
Rejestracja: 2014
  • 555 / 43 / 0


Zastanawia mnie czemu nikt nie pisze o Nebiwololu...
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nebiwolol

Biorę od roku dziennie 2,5 mg Nebiletu żeby trochę zbić tętno i działa super ;)
Do tego w trakcie jego brania przerabiałem alfe-pvp, 4-CMC, 3-CMC, grzyby, LSD i jakiś rc koks i nigdy nie odczuwałem żadnych skutków ubocznych.

Nebiwolol jako beta bloker 3 generacji nie wywołuje skutków ubocznych, znanych innym bblokerom. Przede wszystkim - nie powoduje wazokonstrykcji, a wręcz przeciwnie - rozkurcza żyły.

Na zagranicznych forach wypowiadają się o nim w samych superlatywach. Polecają go nawet zamiast beno.
Rejestracja: 2016
  • 156 / 2 / 0


To jak z tym Nebiwolem? Więcej opini by się przydało.

zek

Rejestracja: 2013
  • 46 / 7 / 0


Podzielę może pewnym doświadczeniem, jeszcze raz, w ramach uzupełnienia. Pisałem kiedyś w wątku o 3mmc że po przyjęciu około 2 w nocy 60mg oralnie w miksie z alkoholem czułem się nieźle aż do 60 rano (edit 10 rano, litarówka) o której to poszedłem spać. Około 13 zbudziły mnie bardzo nieciekawe akcje sercowe, niczym nieuzasadnione maratony jakbym właśnie przebiegł 150m trwające po kilka minut, i tak przez dobre półtora godziny . Zwaliłem to na zły wpływ nieznanej wtedy substancji na orgamizm i nie tykałem trójki przez dłuższy czas (prawie do samego nielegalna).

Potem okazało się że trójka jednak nie była taka zła, aczkolwiek raczej pozostawałem ostrożny.

W retrospekcji przypominam sobie (choć nie na 100%) że w owym czasie zdażało mi się prewencyjnie przed snem zażyć Proparnolol - dobrze pomagał mi na zasypianie po mj.
Rejestracja: 2013
  • 1818 / 164 / 0


To jak to w końcu jest kurwa!? Czytałem też zagraniczne fora i taka sama padaka jak tutaj. Każdy gada co innego.

Wszak z tego, co wyczytałem, to chodzi tutaj o ciśnienie. Beta-blokery i stymulanty działają na receptory beta-adrenergiczne, co powoduję reakcję paradoksalną i ciśnienie wypierdala w górę jak jasny chuj. Więc teoretycznie, wystarczy kontrolować ciśnienie i wszystko powinno być ok. Chyba, że się mylę, to zwróćcie mi uwagę jak najszybciej, bo ktoś się przeze mnie przekręci

Muszę se kupić wihajster do mierzenia ciśnienia, to będę testował tę teorię na sobie.
Pawel_31 pisze:
Metoprolol biore od lat dopiero teraz zauważyłem ten temat,zarówno jak i na stymulantach ,ketonach,tryptaminach nie zauważyłem kompletnie żadnych interakcji ani nieporozkradanych działań.
Możesz się trochę bardziej rozpisać? Jaką dawkę BB bierzesz i na co, oraz jakie stimy na tym waliłeś?
mochi7 pisze:
To jak z tym Nebiwolem? Więcej opini by się przydało.
Podbijam pytanie o to, czy ten Nobiwol jest w tym przypadku rzeczywiście bezpieczniejszy od bisoprololu/metoprololu? Oraz w ogóle więcej info od ludzi przyjmujących beta-blokery by się przydało.

scalono - WRB

chuj nikt się kwapi zdać więcej realcji, więc coż... mi pozostało jak igrać z życiem, tudzież własnym zdrowiem. TBC, o ile przeżyję %-D
Rejestracja: 2016
  • 12 / / 0


Biorę nebiwolol (ebivol, nebilenin) od kilku lat. Testuje tylko stimy. Mogę powiedzieć, że dzięki przyjmowaniu nebiwololu skutki oddziaływania stymulantów na serducho są dużo mniejsze. Wcześniej, po 2fa, EPH czy MPA ciśnienie potrafiło mi skoczyć nawet do 220/120 a puls do 150-180. Teraz po hexenie, czy 4clpvp wzrasta max do 150/100 a puls 110 nie przekracza (i to raczej po ciągu kilkudniowym). Nebiwolol różni się od innych BB dużą kardioselektywnością oraz zdolnością do rozkurczu naczyń przez co obniża ciśnienie. Inne BB podwyższają ciśnienie poprzez skurcz naczyń i dlatego nie są wskazane przy testowaniu stymulantów. Ale nie należy przesadzać z dawkowaniem, bo może się zapaścią skończyć.
Rejestracja: 2013
  • 1818 / 164 / 0


No dobra, zaufałem wam i spróbowałem 4-CMC będąc pod wpływem 2,5mg bisoprololu, i nic złego się nie działo.

Skuszony opiniami o nebiwololu, przesiadłem się na niego i lepiej się czuję niż na bisoprololu. Również ostatnio brałem fetę i nie umarłem.


Ej, a walił ktoś z was może jakieś stimy i.v, przyjmując beta-bloker? %-D
Posty: 79 Strona 4 z 8
Wróć do „Katynony (β-ketony)”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: wiklo i 0 gości