Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3120 • Strona 308 z 312
  • 3 / / 0
Cześć, ostatnio (3 dni temu) zrobiłem ekstrakcję 5 saszetek benzydaminy. Zażyłem i jedyne efekty które mam do dzisiaj to lekkie powidoki. Chociaż raz miałem tak że mi cała ręka miała powidoki czy jak inaczej to mogę nazwać. I w tym rzecz że naczytałem się mnóstwo o benzydaminie dla własnego bezpieczeństwa i ciekawości nie omijając żadnego posta na tym wątku, i efekty które powinny się pojawić to haluny a przy takiej ilości to dość mocne. I tu zwracam się do was, co mogło pójść nie tak? Bo naprawdę chciałbym raz spróbować coś po czym będę miał haluny (coś co jest ogólno dostępne z apteki bez recepty).

Z góry dzięki!
mamo jeżeli kiedykolwiek zostanę opiowrakiem to pamiętaj że to wszystko w celach nauki :tabletki:
  • 1972 / 369 / 0
Ciężko powiedzieć co poszło nie tak,ogólnie,żeby pojawiły się konkretne haluny musi być dość ciemno,najlepiej z niewielkim oświetleniem gdzieś w pokoju.Może poprostu zjebałeś ekstrakcje.Z apteki masz jeszcze bez recki dimenhydrynat (aviomarin),powoduje haluny.
widzialem nieskonczonosc
  • 1 / / 0
Możliwe że na twój organizm to nie działa odpowiednio, albo coś faktycznie w ekstrakcji poszło nie tak. Możesz spróbować poszukać błędów w tym jak ją robiłeś bo w obecnym opisie trochę za mało szczegółów żeby stwierdzić co mogło pójść nie tak
  • 35 / 3 / 0
raczej dobrze ekstrahowal, nie mial kto go poprowadzic i zdusil banie ;d z drugiej stronie benzydiamina mogla nie zadzialac, bo masz taki organizm, ze szybko ja zmetabolizowal. nie warto wiecej, warto powtorzyc badania ;d
  • 1972 / 369 / 0
Ja uważam,że nie warto powtarzać.benzydamina jest bez wątpienia ciekawą i jedyną w swoim rodzaju substancją,nawet wśród innych deliriantow.Jednak to jak łatwo nabawić się po tym hppd .. nie polecam.Wedlug mnie przy powinno być podwieszone przy tym temacie jakieś ostrzeżenie na ten temat.Nie traktujcie tez tego,że jest ciekawa jako zachętę,jest ciekawa tak jak jakiś dziwny domek w środku lasu ozdobiony pentagramami %-D Większość ludzi ma bad tripy,a nawet jeśli nie to po jakimś czasie ta faza jednak się nudzi i leżysz czekając kiedy to się skonczy.
widzialem nieskonczonosc
  • 1972 / 369 / 0
https://youtu.be/Xa7UaHgOGfM
Zniekształcenie dźwięku w tym filmie brzmi totalnie jak to,które słychać po benzydaminie.Kiedys tez w jakichs tam innych materiałach słyszałem podobne,nie wiem jak to się nazywa,pewnie ktoś kto zna się na audio wie.W każdym razie ciekawe,że nasz mozg jest w stanie zniekształcić dźwięk w dokładnie ten sam sposób,słynny "metaliczny" dźwięk :)
Aż czasem mam ochotę na tą popierodolna faze,jest w niej coś przyciągającego,ale nie wiem czy chce jeszcze bardziej pogarszać moje hppd.
widzialem nieskonczonosc
  • 1 / / 0
Wziąłem jakoś przed świętami 2021 roku 3 gramy cipacza, i pomijając haluny przez które prawie podpalilem łóżko i sam poszedłem na miasto i myślałem że w pare godzin minęło 3 dni, miałem w nocy wizje o naturze rzeczywistości i egzystencji, i od tego czasu do dzisiaj co jakiś czas miewam epizody, że widzę świat z wyższego poziomu egzystencji, gdzie wszystko wydaje się bezsensowne i ludzkość to tylko zmaza na egzystencji Boga. Czy to normalne i czy to kiedyś przejdzie?
  • 2 / / 0
Hej,
małe pytanko, jestem z kilkoma kolegami na wyjeździe i dziś próbowaliśmy pierwszy raz po 2 saszetki każdy, tylko zostało nam jeszcze kilka saszetek
i zastanawiamy się czy coś złego mogłoby się stać gdybyśmy następnego dnia(przerwa 24h) zarzucili byśmy jeszcze raz taką samą dawkę?
  • 1972 / 369 / 0
Każdorazowo coś złego moze się stać,bo bardzo łatwo nabawić się hppd.Ale tak ogólnie to możecie wrzucać normalnie.
widzialem nieskonczonosc
  • 445 / 64 / 0
Wydaje mi się czy benza niesie większe uboki niż difenhydramina czy dimenhydrynat?
Chyba już lepiej troche dopłacić i mieć trochę więcej pewności że aftereffects nie utrzymają się przez miesiące lub lata.
Próbowałem po kilka razy avio i z apapu noc i wiadomo że jest to specyficzna faza ale uboki i całokształt doświadczenia wydaje się nie warty wrzucania w siebie tej chemii ale zgaduje ze cipacza jedzą osoby bez opcji i/lub kasy na lepsze używki.
ODPOWIEDZ
Posty: 3120 • Strona 308 z 312
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.