Benzydamina (Tantum Rosa) - wątek ogólny

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 2875 Strona 281 z 288
Rejestracja: 2017
  • 29 / 4 / 0

Zależy jakich efektów oczekujesz , po 2 saszetkach , nie poczujesz za dużo , aczkolwiek benza speeduje to do pochodzenia może być .
Rejestracja: 2015
  • 446 / 85 / 0

@rockens

Te dwie saszetki to szczerze mówiąc nie jest dużo ale różnica pomiędzy 0,5g jest dość wyraźna. Ogólnie jeśli chodzi ci o pochodzenie po mieście czy też o siedzenie w domu to ja zawsze biorąc coś pierwszy raz, nawet jeśli ma nie być to nie wiadomo jak mocny trip to wolę sprawdzić działanie najpierw w domu i zobaczyć jak reaguję, czy faza nie przerasta i dopiero wtedy ewentualnie decyduję się czy zostać czy wyjść.

Z tripu w domu jak i z tripu na mieście można wyciągnąć po kilka plusów. Trip w domu to wiadomo, jak mieszkasz sam to nikt nie będzie cię widział i twoich zachowań a także reakcji na to zobaczysz więc masz dużo większą swobodę ale jednocześnie w domu nie da się uzyskać takiego klimatu, gry świateł i pola dla popisu dla benzydaminy tak bardzo jak na mieście, lub w lesie (to dla odważnych).

No ogólnie podsumowując no to ja bym zarzucił te dwie saszetki w domu, poczekał tak 1,5-2h na rozkręcenie się fazy w całości i zdecydował czy jesteś w stanie wyjść na miasto czy wolisz zostać w domu.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Nowa, niebezpieczna odmiana dopalacza. "Taki wzrost liczby zatruć był tylko w wakacje"

- Codziennie mamy dwie, trzy osoby wymagające hospitalizacji - opowiada Adam Stępka z łódzkiego pogotowia. Od kilku dni służby obserwują wzrost liczby osób zatrutych dopalaczami. Łódzka policja ustaliła, że na rynek trafiła nowa seria niebezpiecznych substancji psychoaktywnych.
Rejestracja: 2019
  • 352 / 58 / 0

Jak długo może stać roztwór z tantum rosy w lodówce/normalnie w pokoju? Jeśli zrobiłbym koło północy i wypił o 10 rano, miałoby to jakiś negatywny wpływ na jego działanie?

----------------

Sory za post od razu pod poprzednim, w razie czego prosiłbym o scalenie

Zrobiłem ekstrakcję z 3 saszetek przed torebkę o herbaty, wydawało mi się, że kryształków było mało (choć nie wiem ile być powinno). Wypiłem szybko i czekam już 1,5h, póki co żadnych rezultatów. Czuję coś w głowie, ale to nie jest nic o czym warto wspominać. Co mogłem zrobić źle? Wydaje mi się, że można się tu przyczepić jedynie do temperatury wody, bo wlalem zwykłą zimną wodę z kranu, a czytałem na ten temat różne rzeczy. Niektórzy pisali, że ciepła, inni, że zimna, jeszcze inni, że letnia. Jaka więc powinna być?

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2018
  • 24 / / 0

Witam wszystkich
Czy jest coś takiego jak hppd po benzydyminie? Bo już od 2/3 miesięcy (nie pamiętam dokładnie) pojawiają mi się 3/4 razy dziennie "falujące cienie" na ścianach i czasem przy mocniejszym świetle obraz mi tak jakby pulsuje i nie moge skupić na tym oczu tylko jedynie widze to kątem oka
Słyszałem też że benzydymina uszkadza wzrok i nie wiem czy chodzi tu o powiększenie wady wzroku czy uszkodzenie konkretnej części oka więc byłbym wdzięczny jakby ktoś wytłumaczył. Benzydymine brałem tylko raz i to jedynie ok. 0.8 saszetki.
Jeśli jest możliwe że mam hppd to czy moge brać inne psychodeliki takie jak LSD czy psylocybine?
Pozdrawiam
Rejestracja: 2019
  • 352 / 58 / 0

Jest to możliwe. Każdy opis działania benzydaminy podkreśla, że po wzięciu niektóre efekty wzrokowe mogą się utrzymać przez kilka dni, a nawet miesięcy. Ja brałem raz 2 saszetki, jakiś tydzień temu, do tej pory czasami miewam charakterystyczne dla cipacza mroczki. Nie przejmowałbym się tym jakoś za bardzo, powinno Ci zejść prędzej czy później
Rejestracja: 2018
  • 366 / 66 / 0

Jak ma się branie benzydaminy po ciągach opiatowych? Jest jakiś relaks po TR?

Jestem czysta od majki od tygodnia, a mam tylko Tantum Rosa w domu i zastanawiam się, czy opłaca się to brać.

???
Rejestracja: 2015
  • 446 / 85 / 0

Pewnie już za późno na moją odpowiedź ale nie, nie jest to substancja do relaksu, w żadnym tego słowa znaczeniu.
Rejestracja: 2018
  • 366 / 66 / 0

Ostatecznie przeczytałam kilka stron tego tematu do tyłu i nie wzięłam. Raczej nie mam ochoty na jakies wieksze skutki uboczne na zdrowiu.
Rejestracja: 2019
  • 352 / 58 / 0

Najpoważniejszy skutek uboczny jakiego doświadczyłem to brak snu przez 42h, właściwie nic poza tym
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0

Czy wy tez po benzie mieliście jakies pojebabe sny?
Bo wzialem 2 saszetki (1g) i w koncu jak mi sie udalo zasnąć to mialem meega dziwne sny których nawet nie potrafię opisać.
Posty: 2875 Strona 281 z 288
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 625 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość