Benzydamina (Tantum Rosa) - wątek ogólny

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 2922 Strona 279 z 293
Rejestracja: 2018
  • 28 / / 0

Witam czy są jakies efekty uboczne po jednorazowym zazyciu benzydyminy?
Jestem tydzień po ostatnim zażyciu i zauważam że co jakiś czas przelatują mi cienie (tak jak wtedy na tripie) i mam przesłyszenia a dzisiaj po wykańczającym treningu miałem chyba flashback bo nie wiem jak to inaczej nazwać ale zacząłem slyszeć że telefon mi dzwoni a nie dzwonił i potem zaczołem panicznie bać się ciemności (miałem wrazenie ze ktos stoi obok mnie, podobnie miałem na tripie) i znowu zaczely cienie mi latać przed oczami i miałem wrażenie że drzwi sie same otwierają.
Podkreśle że brałem benzydymine tylko raz. I zamierzałem kolejny lecz po tym zdarzeniu nie wiem czy nie będzie jeszcze gorzej.
Rejestracja: 2005
  • 3075 / 261 / 0

Ziąą, być może się jeszcze utrzymuje. Pij dużo wody i witamina c też pomoże. Możliwe też że to psychologiczny flashback. Wypłucz się najpierw.

benzydamina długo pozostaje w organiźmie i zaleca się dużo picia.

Myk z benzą polega na tym, że nerki mają duży problem by oczyścić z niej krew. Dzieje się tak dlatego, że benzydamina łatwo wchłania się w tkanki i lubi wodę. Nerki działają na tej zasadzie, że najpierw wysączają toksyny z krwi do moczu pierwotnego, a potem zbierana jest woda z tego moczu żeby organizm się nie odwodnił. Problem w tym, że w tym momencie wraz z wodą do krwi znów wraca benzydamina i jest błędne koło.

DLATEGO ZALECA SIE PRZY benzie PICIE DUŻEJ ILOŚCI PŁYNÓW. Gdy w organizmie jest dużo wody, nerki nie absorbują jej z moczu, bo nie ma takiej potrzeby. To znacznie poprawia wydalanie benzy z organizmu i zmienjsza mocno jej toksyczność.

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

Policjanci odkryli linię produkcyjną substancji psychotropowej 4CMC. Jedna osoba została zatrzymana

Linię służącą do produkcji substancji psychotropowej 4CMC odkryli policjanci wydziału do walki z przestępczością narkotykową KSP na jednej z posesji położonej na terenie powiatu żyrardowskiego.
Rejestracja: 2017
  • 2211 / 1212 / 34

Ktoś mnie o to pytał więc odpowiadam:
Nie łączyć benzydaminy z pseudoefedryna i DXM!
Rejestracja: 2015
  • 517 / 91 / 0

z pseudoefedryną nie ma to w ogóle żadnego sensu, stymulacja była by rozpierdalająca i przytłaczająca, ale z DXM jak najbardziej, toż to mistrzostwo <3
Rejestracja: 2018
  • 4 / 1 / 0

Witam, założyłem temat z pytaniem..
Jak najlepiej przełknąć tą całą tantum rose?
Chodzi mi bardziej czy można z czymś wymieszać żeby ominąć albo chociaż zmniejszyć ten niesmak. Planuję przejąć 3 paczki, ale jestem bardzo uczulony na słone rzeczy. Bardzo proszę o porady. Pozdrawiam
PS: a można chociaż jakoś oddzielić tą sól?
Pozdrawiam

Przeniesiono do wątku ogólnego benzydaminy. taurinnn
Rejestracja: 2019
  • 8 / 1 / 0

Z nadzieja na szybka akceptacje posta....

Jesli 1g pokopalo mnie porzadnie, na tyle porzadnie, ze m.in. odpowiedzil mnie diabel-striptizer, szatan z pila lancuchowa, cale stado zwierzat, dobre elfy rozsiewaly mi magiczna aure po calym pokoju, a sama tulilam zakrwawione pajaki wielkosci przecietnego krolika... jak wiele moge spodziewac sie po 0,5g? Glownie zalezaloby mi na jakisch efektach wzrokowych. Znalazlam „lampke disko” i mam zamiar ja wykorzystac w polaczeniu wlasnie z 0,5g benzy ; )
Rejestracja: 2018
  • 530 / 140 / 0

@shinobiik poszukaj sobie opisu ekstrakcji, zwłaszcza jeśli lubisz swoje nerki. Jeżeli chcesz się raczej ustawić w kolejce po nowe, to pij bez ekstrakcji.
Ponieważ wyczuwam od ciebie wibracje poważnej niechęci do czytania, zwłaszcza ze zrozumieniem, to w trosce o twoje nerki zaznaczam, że w przypadku benzy się zjada/wypija (wmieszane do jakiegoś napoju) to co zostało na filtrze. I tak będzie ohydne.
Płyn który przeleciał przez filtr to roztwór soli, który wylewasz do kibla czy gdzie tam chcesz.
Boję się pytać ile masz lat.
Rejestracja: 2017
  • 6 / / 0

Tak jak kolega pisał wyżej zrób ekstrakcje a potem polecam ci przesypać benzydamine w puste kapsułki po jakiś lekach. 0 smaku a efekt taki sam.
Rejestracja: 2017
  • 2211 / 1212 / 34

Dokładnie benzydamina to ma postać takiej gumki do ścierania ołówka.
Bardzo silna jest w miksach.
Rejestracja: 2017
  • 6 / / 0

@shinobiik Polecam ci wyekstraktowaną benzydamine przesypać do pustych kapsułek. Możesz takie zakupić lub kupić tani lek i wysypać jego zawartość.
Polecam ten sposób, bo 0 tego ohydnego smaku a efekt taki sam.
Posty: 2922 Strona 279 z 293
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 1068 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość