Benzydamina (Tantum Rosa) - wątek ogólny

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 1480 / 121 / 1

zawsze zostaje bombka... z chusteczki albo z naleśnika :P Albo pieroga ulep, ugotuj i natnij cieniutko, wsyp te kurewską sól i siup! :P
Kaps najlepsze, lecz trzeba sie meczyc z ładowaniem
  • 11 / 1 / 0

Czytam i nie wierzę, jest 2018 rok, a Wy ciągle chcecie to ścierwo w siebie dobrowolnie pakować.
Próbowałem 2 razy i wiem, że byłem skończonym idiotą, powidoki utrzymują już się parę miesięcy, poza tym nie wiem jak to jest możliwe, ale kilka razy miałem flashbacki, że powidoki stawały się mocniejsze i wzrastał lęk (musiałem zapalić światło w pokoju bo myślałem że się zesram ze strachu). Podsumowując - nie bierzcie tego ścierwa.

Ortografia fatalna. Rozumiem literówkę czy sporadyczny błąd, ale tyle błędów w jednym poście (i to typu ,,dobro wolnie”, ,,idiotom” czy ,,niewiem”)… Poprawiam i akceptuję,
ale staraj się na przyszłość pisać chociaż odrobinę poprawnie. taurinnn

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Bez prawomocnego wyroku w sprawie Włodzimierza K., oskarżonego o podrzucenie narkotyków

Dzisiaj (wtorek) w Sądzie Okręgowym w Słupsku odbyła się kolejna rozprawa odwoławcza przeciwko Włodzimierzowi K., który przed wyborami w 2014 roku miał podrzucić narkotyki swojemu konkurentowi politycznemu w gminie Damnica.
  • 157 / 2 / 0

Powidoki po benzie, a szczególnie po 2 razach, pojawiają się naprawdę rzadko. Poprostu ty akurat miałeś tego pecha
  • 67 / 2 / 0

Spróbowałem tego raz i o raz za dużo

Moja akcja z benzydiaminą prawie zakończyła się najgorszym bo rozkręcaliśmy imprezkę benzo + wódka zaczęło robić swoje już wtedy nie byłem sobą

Na nieświadomce jak już szliśmy spać ziomek mówi ze ma benzydiamine ja na nawet nie myślałem po prostu wypiłem i od tego momentu zaczynam wszystko pamiętać mimo ze wcześniej miałem całkowicie zerwany film, trip był ciekawy w sumie ale drugiego dnia walczyłem ostro sam ze sobą

W takim złym stanie jeszcze nigdy nie byłem czułem ze w każdej chwili mogę odlecieć w chmurki, nudności, bolało mnie praktyczne wszystko co mogło boleć w moim żołądku był chyba project X

Doszedłem do siebie po 3 dniach musiałem usypiać przy zapalonym świetle, nie wiem jakim cudem taki mix mnie poważniej nie uszkodził ale wiem ze nie dotknę tego już nigdy więcej x)
  • 105 / 17 / 0

Ja pintole ile raz mam ostrzegać przed świństwiem. Kiedyś kiedy chodziłem do gimbazy jakieś 8 lat temu. Byłem małym pieprzonym gibusem który myślał że branie benzydaminy i Acodinu przyczyni się do lepszej zabawy i popisaniem kolegów. Wtedy były takie akcje że brałem po 4 saszetki czyli około 2 gramy benzy oczywiście z ekstrakcją. Miałem fajne schizy, odwodnienia oraz kilka razy noc nie przespałem tylko podziwałem jak światło strzela piorunami do mnie oraz widziałem różne węże myszy oraz o zwłoki. Wtedy już po częsty braniu miałem problem ze wzrokiem chodzi o to że powidoki nie ustępowały od razy lecz po kilka dniach ale to nie jest problem. Z czasem zacząłem wiedzieć takie przezroczyste gówna kiedy ruszałem głową to one też się poruszały + widziałem małe czarne plami które znacznie mi utrudniały komfort. Mamy 2018 a za niedługo 2019 mineło 8 lat mam 23 lata i kurwa aż po dziś dzień cierpię za to co odpierdalałem w gimnazjum. Wzrok się nie poprawił a ja nadal mam męty ciała szklistego oraz te ciemne jebane plamki. Natomiast ja nie chcę publicznie na forum Hajkpa pisać jak wygląda stan moich nerek. Wy kurwa myślicie jak robi ekstrakcję z min 2 saszetek cipacza to całą sól zostaje na chusteczce? Nie bo sól też się rozpuszcza w zimnej wodzie. He dobre co popełniasz grzech za gówniarza a konsekwencje ciągną się do śmierci. Radzę wam uważać z tym ścierwem benzydamina nie jest to tylko delirant jest to trucizna która wraz ze solą przeryje wam wątrobę i nerki. Ja biorę dużo gówien chemicznych biorę gałkę muszkatołową biorę Thio biorę opio biorę kota. Gdybym miał wybierać między cholerą a dżumą to każde inny syf od benzydaminy . Jeśli chcecie próbować "zabawek" to zacznijcie od gałki a potem kaszlodyny thiocodiny a na samym końcu leki na opio na reckę. Nic mnie nie przeryło bardziej niż tantum rosa. Radzę wam wziąć ten post bardzo do siebie a dodam od siebie są ludzie na hajlpu którzy też potwierdzą że były przeboje ze wzrokiem bo benzie. Oczywiście wzrok nie ryję się odrazu, musicie brać regularnie wtedy zaczną się pojawiać męty a na końcu kropki. U mnie to wyglądało to tak że cała 3 klasą jechałem na cipaczu i wierzcie mi aż do dziś widzę na sobie skutki eksperymentowanie z tym płynem do pochwy. Bezpiecznie jest brać gałką niż TR.
  • 838 / 66 / 0

Jak jechałeś całą klasę to nic dziwnego.
Ludzie zazwyczaj kończą na 1 max kilku razach ew. miksie z DXM, a nie cisną to przez pół roku :nuts:
  • 340 / 49 / 0

Aż mi się łezka kręci w oku na wspomnienie tych tripów i ciągów 5 dniowych na benzie mimo że sam mogę z pełną świadmością stwierdzić że jest to jednych z gorszych gówien jakie istnieją, ale sentyment jest niepojęty.
  • 105 / 17 / 0

Więc na przyszłość radzę ostrzegajcie innych ludzi o jakie skutki niesie branie tego ścierwa. Mówię wam brało konsekwencję będą się ciągły aż do śmierci. Ja oczywiście nie mówię o jakiś tam schizach itp tylko chodzi mi głownie o to uszkodzenie wzroku. Nie polecam tego syfu no chyba że komuś wzrok jest nie miły. Gówno takie że szok ciężko mi uwierzyć że człowiek mógł coś takiego stworzyć.
  • 34 / 4 / 0

Ja tego nie rozumiem, benza nie wyżera Wam oczu, tylko powoduje stałe bądź długotrwałe powidoki, smugi, zniekształcenia, jakkolwiek by tego nie nazwać, które i tak widziane są tylko nocą przy słabym oświetleniu i zakładając, że nie jesteście snajperami wysyłanymi na misje tylko o północy, czy pilotami odrzutowca, gdzie wzrok jest najważniejszym narządem, to w czym Wam to przeszkadza? I te oburzenia, że po takim czasie nadal je macie, ludzie w faq jest wyraźnie napisane, jakie są konsekwencje żarcia tego proszku, to tak jakby zeżreć mydło, bo pachnie jak truskawka, a potem złożyć reklamacje, że sie miało problemy żołądkowe po opierdoleniu całej kostki, to jest lek do irygacji miejsc intymnych, żrecie na własną odpowiedzialność :>
  • 3085 / 222 / 0

Ja powiem że mi zniknęły. Utrzymywały sie w chuj długo :D ale w końcu zniknęły i to już z parę lat temu. Dzisiaj już nie mam białych larwek i czarnych punkcików. :D Czasem benza mi przez myśl przejdzie ale to musiałbym mieć dobre warunki.

benza najlepiej z DXM (bo wtedy ma to sens) powinna być stosowana od naprawdę wielkiego dzwonu. Wtedy nie traci magii ani nie jest tak szkodliwa.
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata