Benzydamina (Tantum Rosa) - wątek ogólny

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 2835 Strona 274 z 284
Rejestracja: 2015
  • 445 / 70 / 0


Może dawka za mała, może żołądek za pełny, może coś w tej mikrofali magicznego się stało, może s&s było chujowe, może wam się wydawało że nic się nie dzieje.. Odpowiedzi dlaczego nie zadziałało jak powinno jest milion, proponuje (nie namawiam) spróbować po prostu jeszcze raz 3-4 godziny po posiłku, większą dawkę i nocą. Oczywiście wiem, że jest to trochę niezbyt mądry pomysł, ale polecam brać mimo wszystko samemu. Moje pierwsze razy były samemu i żałowałbym gdyby były z kimś, bo tutaj właśnie chodzi o to żeby benzydamina zamknęła nas w takiej samotnej klatce, pełnej wkręt i strachu bo jest to do niej pasujące działanie tak samo jak do DXM dysocjacja.
Rejestracja: 2018
  • 157 / 2 / 0


Do czego polecacie wsypać benze żeby to się jakoś dało wypić?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Narkotyki były w piwnicy sąsiada, ale to Bartosz K. usłyszał wyrok. Będzie ponowne przesłuchanie

"Funkcjonariusze nie mieli nakazu przeszukania tego pomieszczenia. Powinni o niego wystąpić do prokuratury, ale tego nie zrobili"
Rejestracja: 2015
  • 445 / 70 / 0


Kiedyś polecałem i dalej polecam lipton cytrynowy, kilka razy próbowałem też soku pomarańczowego ale takiego bardzo gęstego i też się sprawdził. Najlepiej gotową benze wrzucić do kubka i zalać jak najmniejszą ilością napoju, ale tak żeby się rozpuściło, wypić na raz jak kieliszek wódki i odrazu zapić napojem. Ja bym za to chciał wiedzieć do czego można wsypać gałke muszkatołową żeby dało się wypić, bo żaden sok, jogurt, napój nie daje rady bo odrazu odruch wymiotny i jak dla mnie benza przy gałce to jest miód dla podniebienia.
Rejestracja: 2018
  • 38 / 1 / 0


A ja polecam po prostu wcisnąć benze w takie kapsułki żelowe. :-)
Rejestracja: 2018
  • 157 / 2 / 0


[mention]EvilDead[/mention]
Ja jak jadłem galke to poprostu do buzi wsypywalem, piłem coś i od razu łykałem. Myślę że tak lepiej niz z czymś mieszać bo krótko czujesz ten smak jak mało wsypiesz
Rejestracja: 2014
  • 1756 / 177 / 1


wrzuć ją do chłodnej galaretki i odstaw do stężenia.
benza gorasza niż gałka.
Rejestracja: 2018
  • 2032 / 376 / 154


Popieram kapsułki. Bierzesz cokolwiek w kapsułkach (choćby jakiś suplement czy probiotyk), odkręcasz kapsułkę, wysypujesz całą zawartość, wsypujesz benzę i zatykasz. Tak jak z pieprzem robią.
Rejestracja: 2016
  • 519 / 263 / 2


Ja też polecam rozpuszczenie w minimalnej ilości soku pomarańczowego, wypicie jak shota i zapicie od razu większą ilością soku. Szansa, że choć trochę benzy zostanie w jamie ustnej i będzie generować niezapomniane wrażenia smakowe jest minimalna w ten sposób.
Rejestracja: 2018
  • 157 / 2 / 0


Właściwie zamiast kupować jakieś auplementy i wysypywać można kupić od razu puste kapsułki żelatynowe przez internet
Rejestracja: 2018
  • 2032 / 376 / 154


[mention]LittleQueenie[/mention] Racja, ale benzydamina ma też działanie miejscowo znieczulające (patrz np. Hascosept do płukania gardła ;-) ). Osobiście przy braku bólu gardła takie działanie znieczulające całe gardło i jamę ustną jest uważam za nieco creeppy, ale co kto lubi. ;-)

[mention]Mikserr[/mention] Też prawda, aczkolwiek z moją wybitną niecierpliwością i potrzebą natychmiastowej gratyfikacji unikam zakupów przez Internet, bo muszę mieć wszystko na już. :-D Teoretycznie da się przełknąć chowając np. w chlebie (znam i takich specjalistów), czego jednak nie polecam, bo to wysoce zawodny sposób.
Posty: 2835 Strona 274 z 284
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości