Benzydamina (Tantum Rosa) - wątek ogólny

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 135 / 19 / 0

Gościu mówię prawdę. Ja nigdy nie miałem żadnych powidoków dopiero zacząłem je zauważać stopniowo po każdej schizowej fazie z benzą. Raz se jebłem prawie 6 saszet Tantum rosa czyli w okolicach 3 Gram benzydaminy. Na szczęście ekstraktowałem żeby sól mnie totalnie nie rozjebała.
W nocy przeżyłem taniec świateł a następnego dnia widziałem te czarne kropki które aż do dziś widzę a mineło ponad rok czasu od tej chorej dawki. Noc przećpana a potem cierpie aż do dziś.
Ćpuny benza to gówno ale chore jazdy to ja lubię
Użytkownik nieaktywny
  • 18 / 1 / 0

Nie na każdego tak działa, walnąłem 3.5g parę dni po 2g dla testu i jedynie 2 tyg miałem jakieś plamy, ale to nie przeszkadza w niczym, wzrok na badaniu bez zmian, plam już nie widzę. Może od czegoś co brałeś później cię trzymają plamy, albo autosugestia, pamiętam że dopóki się tym przejmowałem to zero poprawy, a jak olałem to zniknęło, nawet nie wiem kiedy. Może przypadek ;)

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Zatrzymana na lotnisku w Pakistanie z 25 kg heroiny7

Lokalne służby poinformowały, że małżeństwu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności, a nawet kara śmierci.
  • 3133 / 250 / 0

Jasne ja ćpałem benze lata temu i wiem jakie zostawia suweniry. Aczkolwiek uszkodzenie nerwu wzrokowego...

Kiedyś jak miałem poważne problemy chodziłem po lekarzach i wprost mówiłem że sobie ćpam. Tyle co ja się wtedy bredni o dragach nasłuchałem rodem z science fiction to nigdy. Wychodzili z założenia że mają do czynienia z głupim ćpunem którego postraszą bajkami i przestanie ćpać. Szlachetna idea lecz ja byłem pasjonatem z hiperreala, krew w piach. Moim zdaniem oski_boski przerażony utrzymującymi się artefaktami poleciał do lekarza który sypnął mu bajkę dla głupich ćpunów i trafił na podatny grunt.

oczywiście może być tak że coś benza z tymi nerwami robi. Chuja wiemy my i lekarze, ale nie ufajcie im do końca, lubią kit wciskać. Mnie od razu uderza że doktorek stwierdza że benza powoduje uszkodzenie nerwów a większość lekarzy nie zdaje sobie sprawy że ma działanie pozamiejscowe. Co to kurwa jakiś zgłębiacz wiedzy o benzie? Jak dla mnie kłamczuszek kolejny.

co do artefaktów to znikają po latach... Cierpliwości.

nigdy też nie będziecie mieli zupełnie czystego pola widzenia bo nigdy nie mieliście. Ja z kumplami gadałem o tym jeszcze w gimnazjum nim zacząłem ćpać. Normalne są ciemne kropki i inne takie choć się je olewa. Po benzy są o wiele większe ale w końcu znikają.
  • 11 / / 0

Jeszcze mam pytanie :-D
Ile godzin po zniknięciu halucynacji nie będę mógł spać?

Czy jeśli wezme pixe i 3h od zejścia efektów po niej wezme 1.5g benzydaminy to wtedy będzie dobry mix?
  • 157 / 2 / 0

W następnym tygodniu jadę z kolegami na działkę na parę dni. Ogólnie to obrzeża małego miasta i mało sąsiadów więc wieczny melanż. Na taki wypad lepsza bedzie benza czy DXM? Dodam jeszcze że 2 kolegów + oni tylko alko i mj
  • 3133 / 250 / 0

Ja polecam zatem bxm 1000:450 albo nawet 1500:600 . Mocno imprezowy mix wbrew pozorom i ja dobrze wspominam gdy tak latałem z pijącymi. Ahh for auld lang syne...

dawki na 80 kilo podałem, benza godzinę przed dexem
  • 4 / / 0

Siemanko. Parę lat temu miałem styczność z benza ale po jednym z gorszych badtripow sobie odpuściłem. Teraz mam ochotę znowu spróbować i zastanawiam się, co zrobić żeby tym razem było inaczej. Może zacząć od mniejszej dawki? W ogóle zmieniła się zawartość benzo w saszetce względem paru lat wstecz? Jakie dawki proponujecie? Z czym mieszać, a z czym na pewno nie. Chodzi mi o jakieś MDMA, LSD, trypte, alkohol, czy nawet sqna.
  • 3133 / 250 / 0

Żryj bxm. DXM usuwa lęki.
  • 44 / 5 / 0

Nie zmieniła się zawartość, benzy(nie benzo, benzo to skrót od benzodiazepin), zjedz BXM, najlepiej jak nie jesteś zbyt obeznany to 2g tr do 450mg(może nawet 300 wystarczy, bo benza i tak skutecznie wyciszy działanie) dexa, lęków brak, miks jeden z lepszych :D
  • 4 / / 0

Wiem, było mi dane kiedyś, jedno z przyjemniejszych doznań jakie miałem. Z tym, ze teraz z tego co się orientuję to w Acodinie zmniejszyli dawkę DXM, polecacie jakiś substytut, albo jakis kalkulator z przelicznikiem? Np. chciałbym równowartość 30 tabletek i połączyć z 2 saszetkami, myślę, że na powrot będzie wyborne :)
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata