Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 5038 / 888 / 40
To jk z oglądaniem filmów grozy.
Ludzie lubią się bać.
Ale żeby powtórzyć zabawy z benzydaminą za bardzo się boje.
Sam nie na pewno.
Nie te czasy już, głowa poryta, przećpana, taki trip mógłby mi zaszkodzić.
Te zwidą są tak realne, że mogłoby mi odjebać.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 119 / 15 / 0
Ja to samo.
Raz spróbowałem,ciekawość zaspokojona ale powtórki już napewno nie będzie.
“Maybe it meant something. Maybe not, in the long run, but no explanation, no mix of words or music or memories can touch that sense of knowing that you were there and alive in that corner of time and the world. Whatever it meant.”
  • 4 / / 7
08 lipca 2020zertex pisze:
Witam zastanawiałem się czy są tutaj osoby które miały przyjemny trip po benzy taki który wspominają jako przyjemny albo chociaż wpływając pozytywnie na ich życie. Ja osobiście przyjemnie wspominam swoje halucynacje po benzydaminie dlatego szukam osób o podobnych doświadczeniach
Ano czesto uzywam stymulująco w dawkach nawet mniejszych niz 500mg. Czysciejszy umysł i lepiej się gada z ludzmi:)
Najwięcej w szkole wziąłem z 5 saszet, po ekstrakcji to juz ladna sumka. Niestety wcześniej odmierzałem wodę na oko, nie strzykawą, więc wyszlo pewnie nieznacznie mniej niz teraz wydobędę z 4 szaszet. Halun zbytnio nie miałem z racji braku gry cieni - był rzecz jasna dzień. Jedynie niektóre wzorki gdzies na szafkach się formowały w krzaki. Ponadto bardzo ładnie pływały ściany, ławka, a nawet moje ręce. Widziałem mroczki przed oczami, jednakże nie miały one nic wspólnego z traceniem przytomności, a były drobne, jakby uporządkowane i przyjemne. Zaburzona jednak była koordynacja ruchowa nóg, błędnik trochę szwankował, ale osobiście umiem się kontrolować i skutecznie umiałem zapobiec kołysaniu się jak po alkoholu. Doszedłem również do wniosku, iż ów mroczki jakby symbolizują energię, a to wszystko jest zbudowane z tego samego, że jesteśmy jak fala na morzu. A takie małe mistyczne przemyślenia🙂.

Polecam osobiscie stymulująco branie benzydaminy, jednakże warto robić sobie z tym przerwy - pamięć, trochę pustka w głowie i nieszczęsny wzrok nie cieszą się z naszego cpunskiego brania tego specyfiku.

Pozdrawiam:)
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.