Benzodiazepiny - Wzmacnianie działania

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 468 / 28 / 0

Ale hydroksyzyna w takim miksie nie da Ci noddów kolego.
  • 163 / 5 / 0

Najskuteczniejszym sposobem na podbicie benzo jest dorzucenie neuroleptyka.
Kiedys znajomy mowil, ze jak wrzuci razem z klonem 50mg chlora to moze zjesc około 30% mniej klona z podobnym efektem.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Narkoprasówka (20.03.19)

Z kraju, z komendy, z akwarium, ze świata po naszemu...
  • 468 / 28 / 0

Dla mnie osobiście głupota, żeby dopierdalać neuroleptyki do klona, żeby się bardziej nie wiem, zmulić? Chyba, że ma się je przepisane przez lekarza i faktycznie się leczy, a nie szuka wrażeń.
  • 163 / 5 / 0

Żeby się odciąć i bardziej zajebać w akcji - tak ogólnikowo.
  • 468 / 28 / 0

Co kto lubi. Nie potępiam, nie popieram...
  • 163 / 5 / 0

zdecydowanie lepsze to niz chlac do benzo
  • 468 / 28 / 0

Jestem innego zdania, ale to nie tutaj.
  • 6434 / 559 / 0

Jesli juz mowicie o neuroleptyku to zdecydowanie haloperidol `` podbija ``, zwieksza sie sedacja na rzecz euforii.
  • 163 / 5 / 0

halowpierdol jest słabym wyborem, bo są fajniesze neuroleptyki jak np chlor, olanzapina.
  • 468 / 28 / 0

Ta, benzo i haloperidol to świetne zestawienie, odcinasz się na 2 dni, bez kontaktu żadnego. Na prawdę kogoś z Was kręci taka zajebka?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 89 uczestników Wejdź na czata