Benzodiazepiny - Wzmacnianie działania

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 468 / 28 / 0

Dla wielu alpra to "kokaina" wśród benzo (prędzej alfa pvp :D ), dla mnie osobiście przereklamowane gówno. Co by nie było, że OT - dla mnie jedynym sensownym wzmocnieniem działania benzodiazepin (klon, estazolam, nitrazepam), to wzmocnienie kilkoma piwami (zaznaczam, że to moja subiektywna opinia)
  • 7241 / 726 / 0

Haloperidol wzmacnia ujebke, powoduje wieksza sedacje i sennosc.

Kokaina warta 165 mln dolarów na pokładzie. Służby przejęły narkotykową łódź podwodną

Amerykańska straż wybrzeża przejęła łódź podwodną, która przewoziła ponad pięć ton kokainy wartej ok. 165 milionów dolarów – podaje CNN.
  • 744 / 28 / 0

o moj boze te moje dwa ostatnie posty prosze usuncie je ale musialem miec juz pizde jak automat

co do wzmacniania diazepamu
najlepszy jest kwas walpoinowy i kwtetiapina
Użytkownik zbanowany
  • 24 / 3 / 0

alkohol na pewno wzmacnia, oszołamiając te same receptory GABA.
Odczuwalnie wzmacnia, może bardziej samą bombę, niż benzo- mj. trawa mocno podbija sedację.
  • 585 / 58 / 0

rzeczywiscie alkohol w pewnym sensie dziala synergicznie z benzo. podobnie zreszta fenibut czy (nie probowalem) GBL lub baklofen. sek w tym, ze wszystkie one moga przycmic swoim dzialaniem benzo. : ) a stricte wzmacniajace dzialanie to maja raczej gabapentinoidy: pregabalina i gabapentyna oraz wczesniej wymieniony fenibut w malych dawkach.
  • 17 / 1 / 0

czy ssri (escitazolam) wzmocni działanie alpry?
  • 7241 / 726 / 0

27 lutego 2018sztosick pisze:
mj. trawa mocno podbija sedację.
Trawsko tylko psuje faze po benzo, STONER i nic wiecej tylko isc w kime.
Lepiej jak pisal [mention]Anabolik[/mention] kwas walproinowy albo kwetiapina
  • 1182 / 50 / 0

Czyli kwas Walproinowy walić i się cieszyć lepszą sedacją? A co myślicie jeszcze by 50mg hydroxyzyny dorzucić? :)
  • 468 / 28 / 0

Pozostaje tylko pytanie, po co?
  • 1182 / 50 / 0

Żeby się dobić :) Lubię noddy. kodeiny brać nie mogę to wolę sobie pozamulać w łóżku czy w fotelu :)
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata