Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 56 / / 0

Nauka na benzo - możliwa? Jest tu ktoś kto musi kuć na egzaminy? Wiadomo, że na benzo jestes wygadany JEŻELI JUŻ masz wiedzę ale jakos trzeba ją zdobyć.
Do mniejszej dawki klonow dac kawy? Jestem w ciągu wiec całkowity brak benzo nie wchodzi w gre.
  • 378 / 31 / 0

Zwłaszcza jak wystąpi amnezja i nie będziesz pamiętał, czy wogóle otwarłeś jakąś książkę :) Nawet jeśli nie, to nie sądzę, żeby jakoś istotnie pomogły.

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Rekordowy przemyt kokainy w USA. 16 ton na statku w Filadelfii

Wartość narkotyków to ponad miliard dolarów, co czyni konfiskatę jedną z największych w historii walki z przemytem do Stanów Zjednoczonych.
  • 17 / 3 / 0

czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z cevami po benzo? ja jakiś czas temu po klonie bardzo wyraźnie widziałam pokój, w którym przebywałam, przy zamkniętych oczach. mogłam dokładnie się przyjrzeć wszystkim szczegółom, widziałam meble etc. nigdy wcześniej, ani nigdy później nie miałam czegoś takiego po zadnej substancji.
  • 1143 / 163 / 0

jest to zjawisko z pewnością niepouplarne, benzodiazepiny nie wywołują halucynacji jako takich. jedyne efekt jeśli chodzi o wzrok, to rozmazany obraz po przyjęciu bardzo dużych dawek, podobnie jak w przypadku gorzały. są jednak pewne leki, które mogą wywoływać poważne halucynacje, co prawda nie jest to benzo - zolpidem. on to faktycznie działa niegorzej od LSD. lekko psychodeliczny klimat włącza mi się również po Lorafenie, ale to raczej nie wpływa na samo widzenie, tylko "nastrój".
  • 17 / 3 / 0

no właśnie po zolpidemie cevy by mnie az tak bardzo nie zaskoczyły, ale tutaj był klon i to wcale nie w jakiejś duzej dawce, bo 1mg. jakiś czas wcześniej jadłam kartony i emkę, moze to w takim razie "wina" lekkiego hppd? czasem zdarza mi się widzieć bardzo delikatne fraktale jak zamknę oczy, ale ta sytuacja z klonem była do niczego nie podobna, a zdarzało mi się jeść juz ten lek czy to bezpośrednio po psychodelikach, czy w większym odstępie czasu.
  • 7241 / 705 / 0

17 czerwca 2019Janowsky pisze:
Nauka na benzo - możliwa?
Marny pomysł.Nie będziesz pamiętał w ogóle co czytałeś parę stron temu.A jak walisz w ciągu i masz się uczyć to dziury w głowię x2. :alergia:
  • 63 / 1 / 0

Dorobie się skręta?
Tolerancja: litr wódki. Zaopatrzyłem się w kilka opakowań klona 2mg i paczke Lorafenu 2,5mg. Lorafen się przyda?
biorę 7mg klona dziennie w 3 dawkach, będę brał tak 2 miesiące, za tydzień włączam SSRI, taki farmaceutyczny doping do odstawienia alko. Resztę supli oczywiście i diete też mam.
Zszedłem już 3mg klona w dół bez żadnych efektów chce schodzić stopniowo ale nie 1mg na 1 dzień jak myślałem na początku %-D
Boje się skrętów a miałem już takie jazdy przy cold turkey po alkoholu
  • 378 / 31 / 0

Okej, jednak trochę się myliłem - nie tylko alpra, jak wcześniej sądziłem całkowicie przestaje na mnie działać po przekroczeniu pewnej granicy tolerancji. Lorafen i sedam podobnie, może w trochę mniejszym stopniu, bo nie ma takiego całkowitego zera nawet nie placebo, tylko właśnie coś w okolicach/lekko powyżej placebo. diazepamu nie sprawdzę, bo musiałbym wrzucić ze 100, jak nie 150mg. W sumie mógłbym to zrobić dla testu, ale rolki zawsze trzymam na schodzenie i czarną godzinę. Jedyne co mi zostało jeszcze do sprawdzenia to klony, ale akurat nie jestem w posiadaniu, w każdym razie sprawdzę również w przyszłości.
  • 7241 / 705 / 0

@hammerzeit
Próbuj koniecznie klonazepamu.W 99 % się nie zawiedziesz.klony to mistrzostwo zaraz obok lorazepamu.
  • 776 / 145 / 0

17 czerwca 2019Janowsky pisze:
Nauka na benzo - możliwa? (...) Jestem w ciągu wiec całkowity brak benzo nie wchodzi w gre.
Przypuszczam, że w takim razie jesteś w głębokiej dupie i warto to sobie uświadomić.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata