Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 163 / 4 / 0

Tylko chcąc posiedzieć jeszcze z miesiąc na benzo, musiałbym kupić 60 1mg alpry i klona na schodzenie. Tak mi się wydaje. Moje 4 ciągi na benzo kończyły się detoxem w psychiatryku albo szpitalu XD. Więc nie schodzilem. Pomijając śpiączki która jedna miałem 54h
  • 312 / 8 / 0

Mam pytanie do benzo ekspertów, otóż jestem w posiadaniu norflurazepamu i flualpry,obie wyklodaja identycznie żółte Pillsy. Testowałem 10 mg norflurazepamu i wydawało mi się, że moja tolerka działa coś za mocno. Czy obie substancje maja takie same Pillsy, czy vendor coś nie zamieszkał. Pozdrowka

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

Santa Cruz dekryminalizuje grzyby, pejotl i ayahuaskę

Santa Cruz stało się ostatnio trzecim miastem w Stanach Zjednoczonych, które dekryminalizuje naturalne psychodeliki, takie jak magiczne grzyby, ayahuaska czy pejotl. Regulacja nie dotyczy substancji takich jak LSD czy MDMA.
  • 218 / 14 / 0

Spotkał się ktoś z tak przypadkiem. Zacząłem brać przez tydzień klony z 10-12 mg teraz mnie nic nie kopie zjadłem 3 f apry, 4mg klona i 0.5 clonoa o jestem praktycznie trzeźwy do tego pilem piwa. Ale jak stezenie spada pojawia się ZA
  • 38 / 6 / 1

Patrząc na to, jak sformułowałeś swoją wypowiedź, śmiem twierdzić, że jednak coś Cię kopnęło.
  • 312 / 8 / 0

Haha, chodziło mi o to, że flualpry i norflurazepam u mnie wygląda tak samo w pilsach oba żółte pilsy, a ztego co czytałem podobno norflurazepamu jest lajtowy.w poprzednim poście chodziło mi o to, czy to jest to co vendor sugeruje, bo norka za mocno działa niż powinna
  • 218 / 14 / 0

Trzeźwy średnio jestem, bo piłem tylko to benzo mnie zastanawia, że nie działa.
  • 38 / 6 / 1

Za dużo dni z rzędu brałeś, zrób sobie przerwę :patrzy:

Tylko chcąc posiedzieć jeszcze z miesiąc na benzo, musiałbym kupić 60 1mg alpry i klona na schodzenie. Tak mi się wydaje. Moje 4 ciągi na benzo kończyły się detoxem w psychiatryku albo szpitalu XD. Więc nie schodzilem. Pomijając śpiączki która jedna miałem 54h
@Jerzus Chytrus śpiączkę 54h miałeś od samych benzo? zgaduję, że obudziłeś się w innym miejscu niż zasnąłeś? :P

mod, prośba o scalenie

/Scalono na prośbę autora/ misspill
  • 730 / 117 / 0

Ten brak działania (rekreacyjnego) benzo to mi przychodzi praktycznie z dnia na dzień. Rośnie tolerka do pewnego momentu (równając do alpry to jakieś ~2-2,5mg) i nagle przy następnej dawce już zero działania (testowane nawet 5mg).
  • 229 / 17 / 0

Ja jak biorę w ciągu to nawet sedacja znika.
  • 7235 / 750 / 0

Ale macie zjebane GABA.Ja lecę na tych samych dawkach około 6-7 lat i dalej czuje moc benzo.Wiadomo nie są to pierwsze razy gdy organizm jeszcze nie miał nigdy w sobie anksjolitykow.Ale wyciszenie, luzik, lepsza gadka, problemy znikają, jest ogólnie bardzo dobrze - zero czarnych myśli.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 1064 uczestników Wejdź na czata