Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 116 / 3 / 0

Tylko chcąc posiedzieć jeszcze z miesiąc na benzo, musiałbym kupić 60 1mg alpry i klona na schodzenie. Tak mi się wydaje. Moje 4 ciągi na benzo kończyły się detoxem w psychiatryku albo szpitalu XD. Więc nie schodzilem. Pomijając śpiączki która jedna miałem 54h
  • 301 / 8 / 0

Mam pytanie do benzo ekspertów, otóż jestem w posiadaniu norflurazepamu i flualpry,obie wyklodaja identycznie żółte Pillsy. Testowałem 10 mg norflurazepamu i wydawało mi się, że moja tolerka działa coś za mocno. Czy obie substancje maja takie same Pillsy, czy vendor coś nie zamieszkał. Pozdrowka

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Marihuana w samolocie. Niektóre jej pochodne można mieć ze sobą na pokładzie

Amerykanie przyjmujący medyczną marihuanę nie muszą się już więcej martwić podróżą. Niektóre produkty CBD mogą być teraz przez nich legalnie zabierane na pokład samolotu. Pasażerowie nie będą już mieli z tego powodu nieprzyjemności.
  • 223 / 14 / 0

Spotkał się ktoś z tak przypadkiem. Zacząłem brać przez tydzień klony z 10-12 mg teraz mnie nic nie kopie zjadłem 3 f apry, 4mg klona i 0.5 clonoa o jestem praktycznie trzeźwy do tego pilem piwa. Ale jak stezenie spada pojawia się ZA
  • 38 / 6 / 1

Patrząc na to, jak sformułowałeś swoją wypowiedź, śmiem twierdzić, że jednak coś Cię kopnęło.
  • 301 / 8 / 0

Haha, chodziło mi o to, że flualpry i norflurazepam u mnie wygląda tak samo w pilsach oba żółte pilsy, a ztego co czytałem podobno norflurazepamu jest lajtowy.w poprzednim poście chodziło mi o to, czy to jest to co vendor sugeruje, bo norka za mocno działa niż powinna
  • 223 / 14 / 0

Trzeźwy średnio jestem, bo piłem tylko to benzo mnie zastanawia, że nie działa.
  • 38 / 6 / 1

Za dużo dni z rzędu brałeś, zrób sobie przerwę :patrzy:

Tylko chcąc posiedzieć jeszcze z miesiąc na benzo, musiałbym kupić 60 1mg alpry i klona na schodzenie. Tak mi się wydaje. Moje 4 ciągi na benzo kończyły się detoxem w psychiatryku albo szpitalu XD. Więc nie schodzilem. Pomijając śpiączki która jedna miałem 54h
@Jerzus Chytrus śpiączkę 54h miałeś od samych benzo? zgaduję, że obudziłeś się w innym miejscu niż zasnąłeś? :P

mod, prośba o scalenie

/Scalono na prośbę autora/ misspill
  • 378 / 31 / 0

Ten brak działania (rekreacyjnego) benzo to mi przychodzi praktycznie z dnia na dzień. Rośnie tolerka do pewnego momentu (równając do alpry to jakieś ~2-2,5mg) i nagle przy następnej dawce już zero działania (testowane nawet 5mg).
  • 34 / / 0

Ja jak biorę w ciągu to nawet sedacja znika.
  • 7241 / 706 / 0

Ale macie zjebane GABA.Ja lecę na tych samych dawkach około 6-7 lat i dalej czuje moc benzo.Wiadomo nie są to pierwsze razy gdy organizm jeszcze nie miał nigdy w sobie anksjolitykow.Ale wyciszenie, luzik, lepsza gadka, problemy znikają, jest ogólnie bardzo dobrze - zero czarnych myśli.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata