Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 1207 Strona 74 z 121
Rejestracja: 2019
  • 363 / 55 / 0

Wyprobowalem juz alpre i klona, ale w malych ilosciach bo oszczedzam wiec tolerka zerowa. Jakie benzo polecacie jako kolejne? Kusi mnie lorek strasznie
Rejestracja: 2017
  • 1703 / 402 / 0

lorazepam możesz spróbować, mi się podoba. i do rekreacji i leczniczo. można brać na odwagę jak i na sen. moim zdaniem to by była dobra opcja.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Policja odkryła narkotyki przechowywane w szpitalu MSWiA w Białymstoku

230 gramów marihuany znaleźli policjanci z Białegostoku w garażu karetek przy szpitalu MSWiA. Zatrzymano 33-letniego pracownika, który na polu przy lesie prowadził plantację. Akcja miała miejsce we wrześniu, ale funkcjonariusze o niej nie informowali, bo "nie uznają jej za swój sukces".
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 113 / 0

Os siebie polecam Ci (w szczegolnoci dopoki nie masz zadnej tolerancji) slabsze benzo w szczegolnosci diazepam i Bromazepam (dla wielu najprzyjemniejsze benzo).
Rejestracja: 2018
  • 1427 / 428 / 0

Jak wyżej, koniecznie spróbuj diazepamu. Bardzo wszechstronne benzo, fajny profil działania i przede wszystkim bardzo długo trzyma. Poza tym ciężko po nim o amnezję i urywanie filmu, ale jak się postarasz to można. Jak z każdym narkotykiem z tej grupy.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 740 / 0

Dzisiaj klonazepam + kawa i nie ma takiego walnięcia w głowę jak na ``czysto``, ale jest ten luz benzodiazepinowy i większe skupienie po kawie, ogólnie większy ogar.

Polecam taka mieszankę do pracy z klientem.
Rejestracja: 2016
  • 443 / 112 / 0

@UJebany kofeina daje efekt wychwytu zwrotnego noradrenaliny i dopaminy oraz jest antagonistą receptora A1 (dla adenozyny). Niektóre benzodiazepiny działają synergistycznie z receptorem GABA-A oraz na ogół nasilają synergię receptora GABA-B, dlatego pasują do baklofenu, gibla, gwałciochy i fenibutu, podobnie jak nasilają działanie gabapentynoidów i fenibut (na α2-δ-1 dla VDCC).

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2019
  • 363 / 55 / 0

Idę w sobotę pierwszy dzien do nowej pracy, chce sie mocno nie stresować i nie trząść z lęku, mam do dyspozycji klona i alprę. Jestem bez tolerki. Co najlepiej wziąć i w jakiej dawce? Albo zmniejszyć dawki i wziąć oba benzo? Dodam, że kiedys przed inna praca wzialem 0.5 mg alpry i stres jak byl tak został, więc nie wiem co teraz wziąć zeby miec pewność ze bede tam na czilku
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 676 / 0

To teraz spróbuj 0,5mg klonazepamu.
Rejestracja: 2016
  • 443 / 112 / 0

Weź klona, ale pakujesz się w niezłe gówno. Ja tylko ostrzegam. alpra i klon to najsilniejsze benzo. Ale alpry nie bierz. Działa milutko, daje taki naprawdę rozkoszny relaks, ale krótko działa franca. Wjebałem się już w 3 dniu. Wziąłem w poniedziałek rano 0,5 alpry, w południe i na noc to samo, we wtorek to samo, w środę rano wziąłem, ale w południe zapomniałem i akurat wyszedłem z psem. Miałem wtedy kupioną buprę i zaczynałem sobie ją żuć, ale zamiast błogostanu poczułem straszną panikę, chciałem uciekać. Takie nagłe uczucie, że coś mi się stanie i zacząłem uciekać z tym psem. W domu uratowały mnie 2 rolki do policzka, poczułem wielką ulgę i postanowienie: nigdy więcej tego gówna. Nie dość, że uzależnia ekspresowo, to jeszcze krótko działa. Wziąłem ok. 6 rano, a na spacer poszedłem ok 13, a zapomniałem że o 12 miałem wziąć alprę, bo brałem 3 razy dziennie. No i mnie wzięło. Oczywiście natychmiast przerzuciłem się na diazepam i na nim już zredukowałem wszystko bez jakichś spektakularnych ekscesów. klon działa długo, ale jest cholernie mocny i ma dość silne działanie towarzysko-empatogenne, stąd jego popularność. alprazolam z kolei podobno posiada aktywność przeciwdepresyjną. Odstawka klona jest ciężka i nie wolno Ci zapomnieć o zabezpieczeniu w postaci kwasu walproinowego. Jednym z objawów odstawiennych są uogólnione napady drgawkowe, które występują częściej w przypadku klonazepamu, bo on działa głównie uspokajająco i przeciwdrgawkowo, natomiast mniejsze są jego właściwości nasenne i miorelaksacyjne.
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 113 / 0

Musisz byc jednym z tych bardzo nadwrazliwych, skoro uzaleznienia psychicznego i objawow odstawiennych nabawiles sie po 3 mg alprazolamu. Albo placebo i wkretki po naczytaniu sie forum to potega.
Posty: 1207 Strona 74 z 121
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 591 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość