Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1540 / 132 / 1

A dlaczego to ma być benzo?...
  • 6804 / 621 / 0

Na sen najlepszy midazolam ( dormicum) .
W Polsce pewnie ciężko go dostać, ale jak już wyrwiemy to po 7,5 mg p.o. zasypiamy w 15 minut.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Szwedzkie gangi ukrywają narkotyki wśród bawiących się dzieci

Ukrywają je w skrytkach na przystankach autobusowych, na sklepowych półkach lub w publicznych bibliotekach. Teraz przyszedł czas na przedszkola.
  • 277 / 36 / 0

@UJebany ja po 15mg p.o czyli z biodostępnością taką samą jak i.v byłem mniej porobiony niż po 7,5mg zolpidemu czy 5mg lorazepamu. Jak widać nie każdy organizm jest taki sam, a dodam, że miałem całą pakę na testowanie a nie jedną tabletkę, gdzie słabe działanie mogłoby być uzależnione od innych czynników. Pozdro.
  • 6804 / 621 / 0

Dzisiaj nie zjadłem dużo benzo, tylko 3 mg lorazepamu i 4 mg klonazepamu.Psychiatra rozpisał mi 6 mg klona/dzień i 3 mg lorazepamu/dzień - wiec nie jest tak źle a dzisiaj piąteczek to sobie można pozwolić na mały maratonik.
  • 444 / 49 / 0

UJebany nie oszukuj sie, ze 4 mg klonazepamu i 3 mg lorazepamu to "malo". Wiesz, ze tak nie jest. Ja wczoraj z rana zazylem 0.5 mg alprazolamu, to mozna powiedziec, ze bylo malo. Jakbys wrzucil 2 mg diazepamu, byloby "malo". Dawki o ktorych piszesz sa jak dla konia. Lekarz psychiatra ustawil Tobie takie dawkowanie, ten sam ciagle takie dawki przepisuje? :uwaga:
  • 6804 / 621 / 0

@siostrorelanium
Od około 4-5 lat przepisuje mi takie dawki.Przeszedłem przez wiele benzo od alpry przez diazepam i skończyło się na klonach i lorazepamie.Obecnie dzisiaj nie wziąłem porannej dawki benzo.Znów się trochę wyzeruje - przynajmniej do 16:00 - 17:00.

P.S.Dzisiaj planuje zjesc 2 mg klona i 2 mg lorazepamu. :pacman:
  • 444 / 49 / 0

Ale ten lekarz musi miec wyj*bane. Nie mozna wykluczyc tez, ze robi to swiadomie cos ala pielegniarka podtruwajaca pacjentow. Ale coz, on tylko przepisuje, reszta to jednak Twoj wybor i sam do niego chodzisz. Ja od jakiegos czasu jem paczke alprazolamu srednio 30 mg na miesiac / dwa i juz mi lampki zagrozenia mrugaja. Marzec byl bez benzo. Za to bylo dosc duzo alko. Teraz mam sloik alproxu to sie obchodze z nim jak z porcelana- minely ok 2.5 tygodnia a mam jeszcze 18 mg. Dzisiaj ze 2 mg zarzuce na wieczor i poprawie odrobina alko. No bo Swieta.
  • 1529 / 215 / 0

26 sierpnia 2018NegatywneWibracje pisze:
Nieznośna lekkość bytu.
za Chiny Ludowe nie pamiętam jak to pisałem, a wydawało mi się, że nie ćpałem wtedy za specjalnie. :świnia:

randomowe nakarmienie przypomniało mi o tych kilku bitach wysranych w stanie >nieważkości :ręka:
  • 444 / 49 / 0

alprazolam mnie wczoraj z kolei wprowadzil w stan niewazkosci. Rano siostra mnie pyta, o czym była nowa gomorra (ogladalem poprzedniego wieczoru) . Mowie, ze nie pamiętam specjalnie....Nie musze dodawac, ze wypadlem dosc dziwnie. Ale wrzucilem do pieca 2 mg alproxu plus na szybkiego 2 browce. Rano sprawdzam zapas piwa na swieta (lacznie zawrotna cyfra: 3 piwa). Odnajduje 1 pelne i 1 puszke. Pytanie co z pozostala 1 puszka, zniknela? Znalazlem ja pod prysznicem. Takie tam, po benzodiazepinach.
  • 2599 / 297 / 0

W imieniu kolegi, jak ma się łączenie nirtazepamu z baklofenem ? Dawkowanie aby było dobrze, tolerka na benzo zerowa a na baklo przed detoksem 14 dni 100mg.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 55 uczestników Wejdź na czata