Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 278 / 36 / 0

@UJebany Widzę z Twoich wypowiedzi na forum, że już długo jedziesz klona+lorazepam. Trochę dziwne pytania bo z tego co pamiętam to jedziesz 2x1mg klon + 2x1mg lorazepam, więc to 2mg klona nie porobi znaczniej, tym bardziej, że już jedziesz chwilę na klonie. Przesiadka z innego benzo o ekwiwalencie 1mg klona na 2mg klona mogłaby być bardziej wyczuwalna, bo każda benzodiazepina działa różnie na poziomie receptorów itd.
  • 230 / 20 / 0

Kto jak kto ale jak UJebany wyjeżdża z takimi pytaniami to,, źle się dzieje w państwie hiszpańskim".

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Sopot walczy z narkotykami w nowatorski sposób. "Jasna strona nocy" znów na ulicach

Psychoterapeuci uzależnień wracają na ulice Sopotu. Od 1 maja będzie można ich spotkać w okolicach sopockiego deptaka i w klubach.
  • 42 / 4 / 0

Siema czy jak wyjąłem wszystkie klony z blistra i podzieliłem je na pół a potem wrzuciłem do słoika po czeskich klonach, coś się stanie ? stracą na mocy albo coś wpłynie na nie negatywnie ? Stwierdziłem że skoro czeskie mogły leżeć sobie lajtowo w słoiku to czemu nie polskie dla mnie bez różnicy, a jak waszym zdaniem ?
  • 132 / 19 / 0

A czemu miałyby stracić na mocy? xD
  • 1006 / 141 / 0

jeśli tabletki są przechowywane w odpowiednich warunkach to nie stracą na mocy.
  • 6806 / 623 / 0

@04pain
Obecnie lecę na 4 mg - 6 mg klonazepamu/dzień oraz 2 mg - 3 mg lorazepamu/dzień.Tak mnie w szpitalu zaczęli faszerować, ze się przyzwyczaiłem no i tak płynę. :ojeju:
  • 278 / 36 / 0

@UJebany Współczuję Ci trochę, bo kiedyś nastąpi odstawka a te dawki jak na stosowanie codzienne i długotrwałe zakrawają o bycie srogimi. Ja jadę dużo lat na benzo już, ale musi być kilka razy w roku całkowite wyzerowanie. Co więcej, wczoraj udało mi się zasnąć na samej pregabalinie i hydroxyzynie mimo, że jechałem ostatnio długo na benzo i kwetiapinie.
Nie myślisz o odstawce? O powolnym schodzeniu? Nie chcę się wtrącać, ale czasami lepiej wcześniej pomyśleć i się ogarnąć niż obudzić się z ręką wiadomo gdzie. Pozdrawiam.
  • 6806 / 623 / 0

@04pain
Robilem przerwę od benzo, wytrzymałem około 4 tygodnie.Tolernacja prawie w ogóle nie spadła, ale liczy się przerwa.
Jak na razie nie myślę o odstawce/przerwie. :mniam:
  • 175 / 4 / 0

Czy prócz bronazepamu jest jeszcze jakaś benzodiazepina "stymulująca"?
  • 6806 / 623 / 0

@thcmenel
Podobno alprazolam aktywizuje i daje ``kopa``.Mozna powiedzieć kokaina wśród benzo, ale nie na wszystkich tak działa.
Pozostaje spróbować :patrzy:
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata