Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 314 / 84 / 0

@Mooneska spore dawki, będzie bolało. Przygotuj się na skręta, alpra już po 2 tygodniach regularnego zażywania potrafi pokazać pazurki. 4 dni wolnego ci nie wystarczą, po tych 3-4 dniach dopiero zaczniesz odczuwać największe objawy odstawienia. Najlepiej skołuj sobie jakieś rolki albo klorazepat i na tym schodź powoli. Chociaż trzymam kciuki, żeby obyło się bez nieprzyjemności. :)
  • 7241 / 725 / 0

Bralem przez 4-5 lat klonazepam, lorazepam codziennie.Odstawiłem Cold Turkey i przez miesiąc bylem trzeźwy i zero skręta.Dawki jakie brałem to 2 mg lorka/d i 2 mg klona/d.
Wiec co do skręta to uważam, ze to kwestia osobnicza.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Co na temat użycia narkotyków mówią ścieki?

Próbki z Halifax, Montrealu, Toronto, Edmonton i Vancouver zostały przetestowane pod kątem śladów konopi indyjskich, metamfetaminy i kokainy, a wyniki pokazują różnice w zależności od miasta i pory roku.
  • 1032 / 22 / 0

po jakim czasie od odstawienia benzo (ciag miesieczny i nastepne 2 meisiace odstawienia na zero) mozna sprobowac pic piwo?
  • 259 / 33 / 0

Nic Ci się nie stanie po piwie, jak się martwisz to odczekaj tydzień i już
  • 618 / 30 / 0

Niebawem urodziny planuję kupić flualpre i k-zolam pierwszy raz. Czego więcej zarzucić na efekt przeciwlękowy? Od nowego roku tylko korzystam z apteki :pacman:
  • 1133 / 172 / 2

Lepiej zostać przy aptece xd clonazolam jest fajny rekreacyjnie, flualpra to niby totalny god mode ale solo była dla mnie bardziej amnezyjna niż klonazepam z alkoholem. 1 mg to było 4-5 godzin wyrwanych z życia praktycznie. clonazolam solo brałem raz i fajnie się czułem, natomiast raz dopiłem do 0,5 mg 3 piwa - totalna amnezja, zrobienie z siebie debila, spadłem ze schodów i prawie się połamałem. Do flualpry też wypiłem jakieś piwa ze dwa razy, tutaj pamiętam więcej ale też bardzo mało, z tym że wyglądałem podobno na dużo bardziej trzeźwego. Oba te benzo nie nadają się absolutnie imo do celów terapeutycznych, dwa dni brania flualpry z rzędu zafundowało bezsenność do 4 rano trzeciego dnia.
  • 7241 / 725 / 0

Nie dawno wyszedłem ze szpitala psychiatrycznego.Wychodzi na to, ze 6 mg klona/dzien i 3 mg lora/dzien.
Zdarza mi się bełkotać trochę, ale jak trzasnę kawę to wchodzi idealna synergia.
  • 1 / 1 / 0

Hey
znalazłem w szafie xanax przeterminowany o rok tata ważność to 04.2018 można go jeść bezpiecznie?
  • 368 / 42 / 0

Oficjalnie nie. A praktycznie to ja bym żarł.
  • 314 / 84 / 0

Jeśli był przechowywany w odpowiednich warunkach to nic mu się nie stało przez ten czas.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata