Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 396 / 44 / 0

Czy mozna gdzies kupic benzo rc w necie? Bo troche poginelo tych stron. Pozdrawiam. PW
Użytkownik zbanowany
  • 9 / / 0

Dzisiaj sobie przytuliłem, korzystając z okazji (wizyta u dr), alprazolam 0,25 mg. Wykupiłem Alprox. Akurat był to dr, który poza 0,25 nic innego by nie dał, więc wziąłem na zasadzie "jak się nie ma co się lubi...".
Spoko. Mam tolerancję na 0.5, zarzuciłem 4 tab (1 mg) na lepsze samopoczucie :)
Zdziwiłem się na plus, że alproxy w tak małej dawce też są w słoiku!

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Straż Graniczna zlikwidowała fabrykę metamfetaminy. Zatrzymano trzech Wietnamczyków (+video)

Produkcja narkotyków odbywała się w wilii w powiecie węgrowskim (woj. mazowieckie) - poinformowała Nadwiślańska Straż Graniczna.
  • 517 / 261 / 2

04 marca 2019simer44 pisze:
Czy mozna gdzies kupic benzo rc w necie? Bo troche poginelo tych stron. Pozdrawiam. PW
Tak, można kupić benzo RC w necie bez problemu. Jedynie z etizolamem możesz mieć problemy, ale i tak większość vendorów ma wyjebane, bo skoro sprzedaje (już) nielegal to i 3-MMC ci opchną #thuglife.

Chociaż do celów ustalania gdzie co kupić służy inny dział.
  • 314 / 84 / 0

@Morrigan, o tak, ten mix daje radę na wszelakie ewentualności. :) Pamiętam gdy miałem okres intensywnego kołowania recept na benzo od różnych doktorków to zawsze przed wejściem do gabinetu szło 2 mg klona i 1 mg alpry. Wniosek? Nigdy nie wyszedłem bez recki na cukieraski. %-D Tak więc cieszę się, że się spodobało. Z ciekawości spróbuj (jeśli masz chęć) jeszcze mixu Bromazepam + alprazolam, nigdy nie miałem przyjemności a bardzo jestem ciekaw jak się te 2 benzoski razem skomponują. :) No i koniecznie zdaj raport z testu, może być na priv.
  • 5 / / 0

Witam, dostałem od lekarza Afobam 0,25 mg i Cloranxen 5mg, miałem brać dziennie 1 tabletkę cloranxen i w razie ataku paniki 2 tabletki Afobamu. Codziennie chodzę w kapturze i mam straszną fobie społeczną. Mam 19 lat, chodzę jeszcze do szkoły, dojeżdżam autobusem, w autobusie mam tylko mysli o tym aby wysiąść. Od 5 miesięcy brałem Escitil ale nie działał. Nawet teraz jak biorę około 7 tabletek Afobamu to czuje minimalnie mniejszy niepokój. do tego przypisała mi venlecitine 75 mg. Ogólnie kiedyś od 14-18 roku życia brałem asentrę 50mg ale po niej również nie było żadnej różnicy .
Użytkownik zbanowany
  • 9 / / 0

Co do Afobamu 0.25 i jego zamienników i cen. Odwiedziłem wczoraj 5 aptek. Szukałem zamiennika Alprox. Generalnie w 3 z 5 aptek spotkałem się z Alpragenem- najtańszym zamiennikiem za 14,99 zł (dawka 0,25), w jednej był też np. Afobam za 17,99.
Te apteki to takie złodziejstwo, już nie wejdę więcej do tych, w których zobaczyłem takie marże. W końcu w ostatniej z aptek, odnalazłem Alprox 0,25 w słoiczku za 9,99 zł i wziąłem.
Złodzieje.
  • 259 / 33 / 0

05 marca 2019tigerwoods pisze:
Co do Afobamu 0.25 i jego zamienników i cen. Odwiedziłem wczoraj 5 aptek. Szukałem zamiennika Alprox. Generalnie w 3 z 5 aptek spotkałem się z Alpragenem- najtańszym zamiennikiem za 14,99 zł (dawka 0,25), w jednej był też np. Afobam za 17,99.
Te apteki to takie złodziejstwo, już nie wejdę więcej do tych, w których zobaczyłem takie marże. W końcu w ostatniej z aptek, odnalazłem Alprox 0,25 w słoiczku za 9,99 zł i wziąłem.
Złodzieje.
To i tak masz nieźle mordo, ja za 0,5 mg alpragenu płaciłem niecałe 12 zł
Użytkownik zbanowany
  • 9 / / 0

No tak, tylko, że ja widziałem chociażby alpragen za 14,99 dawka 0,25 mg.
Generalnie 0.25 nie powinny kosztować powyżej 10 zł, gdyby nie ten Alprox wyrzuciłbym receptę i jej nie zrealizować. W końcu taka tam paczka ćwiar, wczoraj przerobiłem pół słoika.
  • 1554 / 39 / 0

Ciekawy co jakby tak połączyć GHB z clonazolamem i kodeiną....
Oprócz depresji oddechowej oczywiście :')
Użytkownik nieaktywny
  • 15 / 1 / 0

Wyrwałem 4 dni wolnego. Od dziś zostawiam alpre na jakiś czas, trzymajcie za mnie kciuki. Dziś z rana 3mg i około 14 godzony 3mg. Teraz zostawiam na dobre od miesiąca nie było czasu, żebym nie zjadł przynajmniej 2mg dziennie. Czasem więcej czasem mniej.. trochę się obawiam :p ale w razie W to coś tam leży ukitrane ^.^
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata