Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 137 / 4 / 0

Moze mirtazapine doraźnie zamiast benzo? Ja nawet jak wyzerowalem rolki po redukcji to 15mg lulało mnie wzorowo.
  • 870 / 110 / 0

z pewnością jest to bezpieczniejsze wyjście. lek ten ma dosyć wysoką skuteczność jeśli chodzi o działanie nasenne. benzodiazepiny są za to zawsze skuteczne, ale z ich braniem wiąże się ryzyko uzależnienia. choć moim zdaniem jeśli ma to być branie na prawdę sporadyczne czy doraźne, to benzodiazepiny są lepszą opcją.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Samolot pełen kokainy roztrzaskał się o ziemię. Wartość? Nawet 500 milionów złotych

Historia jak z serialu "Narcos", a jednak prawdziwa. W głębokiej meksykańskiej dżungli rozbił się prywatny samolot. Na jego pokładzie było 1,3 tony kokainy, czyli równowartość nawet 500 milionów złotych.
Użytkownik nieaktywny
  • 272 / 16 / 0

Kurwa, byłem u magika gadka jak pierdolony sprzedawca stulecia i nie zmiękł. Dostałem jedna rolke i temazepam. Ogólnie nie mogę trafić na lekarza który by dawał benzo od ręki, może i to lepiej?
  • 18 / 3 / 0

Jakie benzo rc wg was najbardziej opłacalne do okolo 3-4 tygodniowego używania? Tolerancja zerowa
Użytkownik nieaktywny
  • 272 / 16 / 0

14 lutego 2019koneserdzemu pisze:
Jakie benzo rc wg was najbardziej opłacalne do okolo 3-4 tygodniowego używania? Tolerancja zerowa
Hmm... to jest uzależnione od człowieka.
Na mnie z benzo RC a próbowałem wszystkich miesiąc temu, działał wyraźnie flualprazolam. Skurwsyn niezle mnie otępiał. Radziłbym Ci etizolam na początek.
  • 423 / 84 / 0

eti krótko trzyma, więc nie będzie najbardziej ekonomiczne. Chociaż to rozsądny wybór na start.
  • 18 / 3 / 0

Stawiam na eti chyba już do czynienia z vlonami clonazolamem alpra miałem ale jednorazowe bardziej zobaczę jak będzie z tym dzięki
  • 428 / 30 / 0

W większych dawkach powoduje amnezję. Pierwszy raz biorąc 2mg + 150mg 4cmc dosłownie nie pamiętałem nic na +/- 10 godzin! Nie wiem czy ta czwórka ma na to wpływ ale i tak powiem wam że było kozacko ^^
  • 1066 / 80 / 0

2mg etizolamu i blackout? To ile Ty ważysz?

Albo to nie był etizolam, a Klonazolam
  • 428 / 30 / 0

Wtedy jeszcze ważyłem jakieś 60kg. Właśnie nie mam pojęcia co to było. Napisane było etizolam.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata