Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 252 / 21 / 0

Moze mirtazapine doraźnie zamiast benzo? Ja nawet jak wyzerowalem rolki po redukcji to 15mg lulało mnie wzorowo.
  • 1072 / 153 / 0

z pewnością jest to bezpieczniejsze wyjście. lek ten ma dosyć wysoką skuteczność jeśli chodzi o działanie nasenne. benzodiazepiny są za to zawsze skuteczne, ale z ich braniem wiąże się ryzyko uzależnienia. choć moim zdaniem jeśli ma to być branie na prawdę sporadyczne czy doraźne, to benzodiazepiny są lepszą opcją.

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Jeden naruszył nietykalność policjantów, drugi posiadał marihuanę. Obaj usłyszeli zarzuty

Radomia. Jeden z nich posiadał środki odurzające, drugi zaś naruszył nietykalność funkcjonariuszy i utrudniał wykonywanie czynności służbowych.
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Kurwa, byłem u magika gadka jak pierdolony sprzedawca stulecia i nie zmiękł. Dostałem jedna rolke i temazepam. Ogólnie nie mogę trafić na lekarza który by dawał benzo od ręki, może i to lepiej?
  • 47 / 7 / 0

Jakie benzo rc wg was najbardziej opłacalne do okolo 3-4 tygodniowego używania? Tolerancja zerowa
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

14 lutego 2019koneserdzemu pisze:
Jakie benzo rc wg was najbardziej opłacalne do okolo 3-4 tygodniowego używania? Tolerancja zerowa
Hmm... to jest uzależnione od człowieka.
Na mnie z benzo RC a próbowałem wszystkich miesiąc temu, działał wyraźnie flualprazolam. Skurwsyn niezle mnie otępiał. Radziłbym Ci etizolam na początek.
  • 731 / 167 / 0

eti krótko trzyma, więc nie będzie najbardziej ekonomiczne. Chociaż to rozsądny wybór na start.
  • 47 / 7 / 0

Stawiam na eti chyba już do czynienia z vlonami clonazolamem alpra miałem ale jednorazowe bardziej zobaczę jak będzie z tym dzięki
  • 440 / 32 / 0

W większych dawkach powoduje amnezję. Pierwszy raz biorąc 2mg + 150mg 4cmc dosłownie nie pamiętałem nic na +/- 10 godzin! Nie wiem czy ta czwórka ma na to wpływ ale i tak powiem wam że było kozacko ^^
  • 1096 / 85 / 0

2mg etizolamu i blackout? To ile Ty ważysz?

Albo to nie był etizolam, a Klonazolam
  • 440 / 32 / 0

Wtedy jeszcze ważyłem jakieś 60kg. Właśnie nie mam pojęcia co to było. Napisane było etizolam.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata