Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 527 / 30 / 9

Strasznie ścina mieszanie benzosów z ashwagandhą... Parę dni temu byłem i tak mocno porobiony 6 tabletami norflurazepamu (łącznie 30 mg) + 240 mg kody i żeby sobie jeszcze "dodobrzyć" łyknąłem 2 kapsułki zawierające 300 mg ekstraktu z ashwagandhy (w tym 15 mg witanolidów) firmy o nazwie jak grecka góra bogów :). Po kilkunastu minutach ścięło mnie okrutnie: zataczałem się, bełkotliwa mowa, potężna suchość w gardle i rozjazdy wzroku. Oczywiście całe ciepełko benzosowe poszło w pi.dziec, a przed zarzutką feralnych piguł było milusio. Dobrze, że to było wieczorem i walnąłem się na wyrko, bo nie wyobrażam siebie w takim stanie w ciągu dnia...
  • 230 / 24 / 0

Ja tam łączyłem benzo z ashwagandą w podobnej dawce jak napisałeś i nic szczególnego się nie działo.

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim. MrRabbit,

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Mikrodozowanie psychedelików poprawia funkcjonowanie w sferze psychicznej - mówi nowe badanie

Jak wynika z ostatnich badań, przyjmowanie niewielkich ilości pewnych psychedelików, znane jako mikrodozowanie [lub mikrodawkowanie] i będące coraz popularniejszym trendem, wydaje się poprawiać ogólne funkcjonowanie w sferze psychicznej oraz łagodzić depresję i stres.
  • 31 / / 0

XD poszedłem dziś do psychiatry i zgodnie z tym co mowiliscie, że wziąłem od cioci pregalbinę i było lepiej. Co dostaję? Klorazepan:))))
Zadziała to na mnie w razie lęków w ogóle, jeśli brałem dawki 2-4mg klonazepamu?
  • 873 / 110 / 0

każda benzodiazepina działa w jakimś stopni przeciwlękowo, jedne mniej, drugie bardziej. lek który ci zapisał jest podobno dosyć słaby, ale jest to jednak aktywna substancja. na początek, bez tolerancji 5-10 mg.
  • 527 / 30 / 9

@raito_ Dostałeś klorazepat (Tranxene, Cloranxen), czy klonazepam (Clonazepamum)?
  • 118 / 6 / 0

10 lutego 2019hydroo pisze:
Ponownie zbliża mi się wizyta u psychiatry. Poprzednim razem mówiłem o lekach, że ktoś mnie obserwuje, że boje się ludzi, o depresji i problemach ze snem. Dostałem cital jedynie i imovane. Co teraz powiedzieć żeby dostać benzo? Niestety nie mam możliwości pójścia do innego psychiatry. Może powiedzieć że te leki nie pomagały a, że nie miałem kasy na prywatną wizytę to u rodzinnego dostałem np. afobam i mi pomaga?
Sam nie wiem już co mówić żeby wyszło dobrze
Ponawiam pytanie, wizyte mam w piątek :/
Potrzebuje jednorazowo załatwić sobie tylko alpre. Moze powiedziec ze od brata dostalem i brałem, a teraz chce zejsc z niej? tylko powiedzieć, że ile brałem żeby przepisała mi jakąś paczke na zmniejszanie dawek? bo nie znam się za bardzo na benzo :tabletki:
  • 527 / 30 / 9

Swojej psychuszce wyłożyłem kawę na ławę - powiedziałem, że przez 4 miechy łykałem flualprazolam, który wpędził mnie w lęki. Może ci da diazepam (ja dostałem 4 listki po 5 mg), albo przepisze co alprę 3 mg o spowolnionym wchłanianiu.
  • 253 / 6 / 0

Czy ktoś odstawiał clonazepam w psychiatryku mam skierowanie ale nie wiem czy dadzą mi jakieś leki na tą odstawkę neurole albo cos,czy to odstawka taka sama jak w domu
  • 31 / / 0

@global108 klorazepat w postaci tabletek cloranxen. Wiem że to jest słabiutkie benzo, stąd moje obawy, czy po rosnącej szybko w górę tolerce po klonazepamie klorazepat zadziała na mnie leczniczo. No ale ostatni raz klonazepam i alprazolam brałem pół roku temu, stąd chyba tolerancja jest już zerowa, co nie?
  • 428 / 31 / 0

Mam pewien problem dotyczący bezsenności. Od jakichś 7 dni bardzo ciężko jest mi normalnie zasnąć. Jeszcze niedawno spałem normalnie bez wybudzania się w nocy po kilka razy bez przyczyny oraz mogłem się 'ululać' w dosłownie 5 minut. Próbowałem wszystkiego. Od zmęczenia się przed snem (bieganie) po jakieś tabletki ziołowe. Powoli mam tego dosyć z racji tego iż pracuje i moja koncentracja jest bardzo słaba. Czy psychol lub lekarz rodzinny wypisałby JAKIEKOLWIEK benzo na te stany? Nie interesuje mnie działanie rekreacyjne gdyż akurat nie mam czasu na takie zabawy. Boje się że zapłacę 100zl za wizytę i dostanę jakieś kurwa antydepresanty czy ki chuj (kiedyś dostałem na bezsenność jakieś gówno).
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata