Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 663 Strona 46 z 67
Rejestracja: 2018
  • 280 / 26 / 0


Lorek działa dobrze przeciwlękowo, ale w trochy inny sposobów niż alprazolam, czy klonazepam. Jednych aktywizuje, wielu usypia, a z pewnością nie jest łatwy do odstawienia.
Rejestracja: 2018
  • 257 / 31 / 0


To zależy kto bierze, jak ktoś ma ciągle pierdolnik w głowie to nawet typowo zamulające benzo aktywizują. Mnie dormicum, z-drugsy, lorek, estazolam w większych dawkach itd. aktywizuja. Jako dodatek do leku nasennego typu kweta przejdzie, łatwiej usnąć. W dzień pobudzenie.

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim. MrRabbit.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Narkotyki przemycano do więzienia w martwych szczurach

Do więziennego przemytu wykorzystywano już piłki tenisowe czy gołębie, ale narkotyki w wypatroszonych martwych szczurach brytyjska służba więzienna znalazła po raz pierwszy.
Rejestracja: 2010
  • 528 / 31 / 9


Ja jestem mutant - lorkoodporny - ile bym nie wziął, to i tak słabo działa.
Z innej beki - wczoraj zapodałem sobie 25 mg norflurazepamu (5 tab.) + 10 mg etizolamu (5 tab.) + 40 mg medazepamu (4 tab.) + 300 mg pragabaliny + 1000 mg depakine i miałem wrażenie jakby mnie kości bolały - braku innego określenia. Miał ktoś podobnie?
Rejestracja: 2018
  • 560 / 118 / 0


Wszystkie to rc benzo? Nie oceniałbym działania czy tolerancji na podstawie takiego wskaźnika. Były sorty eti gdzie ludzie bez tolerki musieli brać 6mg. Przy aptecznym etizolamie większości nowicjuszy starczyło 2mg żeby mieć podobne efekty. Po prostu vendorzy dają dupy z jakością.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0


Co powiecie o bromazepamie dla osoby z mała tolerancja?
Rejestracja: 2010
  • 528 / 31 / 9


10 lutego 2019DrYale pisze:
Co powiecie o bromazepamie dla osoby z mała tolerancja?
Jak dla mnie, to Bromazepam jest lajtową benzodiazepiną. Jest dobry na lęki i na kaca po alku. Oczywiście nie ma reguły - dowolna benzodiazepina może zadziałać indywidualnie na każdego. Ale uważam, że bromek jest w miarę bezpieczny i przewidywalny. Na początek polecam mała dawkę np. 1,5 mg (są też piksy 3 mg i 6 mg).

------------------------------------------------------------

A który benzos nie jest wilkiem w owczej skórze? KAŻDY... Dla mnie najbardziej zdradliwy jest flualprazolam.

Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0


Flualprazolam tak mnie kurewsko ogłupiał że szok. Wyglądałem jak zombie i milem wyjebke na wszystko.

Myśle o jakimś benzo antystresowym, uspokajającym ale nie ogłupiającym coś jak estazolam. Brom się sprawdzi?
Rejestracja: 2010
  • 528 / 31 / 9


Powinien, miałem kiedyś Lexotan (czyli Bromazepam) 6 mg, byłem bez tolerancji i nie ogłupiał mnie, byłem na luzie, zero lęków i nikt się nie zorientował, że coś brałem.
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 26 / 5 / 0


Z racji tego, że rzadko biorę benzo, jak już mi się zdarzy, to od osób 3cich wiem, że bardzo widać. A czuję się strasznie trzeźwo! Tylko czas szybciej mija, w lustrze wszystko wydaje się być OK, a ktoś np. zagaduje "o, widzę już jakieś piwka poszły, co?". Ale to jest powszechne po benzodiazepinach, tak więc bierzcie margines na swoją "trzeźwość".
Rejestracja: 2017
  • 121 / 6 / 0


Ponownie zbliża mi się wizyta u psychiatry. Poprzednim razem mówiłem o lekach, że ktoś mnie obserwuje, że boje się ludzi, o depresji i problemach ze snem. Dostałem cital jedynie i imovane. Co teraz powiedzieć żeby dostać benzo? Niestety nie mam możliwości pójścia do innego psychiatry. Może powiedzieć że te leki nie pomagały a, że nie miałem kasy na prywatną wizytę to u rodzinnego dostałem np. afobam i mi pomaga?
Sam nie wiem już co mówić żeby wyszło dobrze
Posty: 663 Strona 46 z 67
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 59 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości