Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 68 / 13 / 0

Dawka w przypadku diazepamu jest spierdolona, ale poza tym ten wykres się w 90% sprawdza, więc nie siej defetyzmu.
diazepam da większy spokój a klon bardziej upierdoli, ale przelicz sobie 0,5 mg klona = 10 mg rolki.
Użytkownik zbanowany
  • 33 / 13 / 0

06 października 2019przodownik pisze:
coś mi się nie chce w to wierzyć, nigdzie nie ma informacji o Lorafenie w tej wersji, a powinna być, skoro mieści więcej tabletek
W blistrze tabletek jest tyle samo (25 sztuk), po prostu obecnie lek ten jest w dużym opakowaniu jak Clonazepam 2mg, tylko biało-błękitnym a nie czerwonym.
Załączam link do fotki: https://ibb.co/ckXxphP

Od siebie dodam, że próbowałem większości aptecznych benzodiazepin i lorazepam to mój nr1. Działa idealnie - czuć wyciszenie relaks i "euforię" (na skutek doznania rozkoszy spokoju absolutnego). W większych dawkach idzie się tym klasycznie uwalić, naćpać a nie jak przy innych benzo po prostu zasnąć. Faza idzie bardziej w kierunku zolpidemu, jest trochę dysocjacja i mroczny klimat, czuć jakąś "obecność" nawet jak się siedzi samemu (po zolpi miałem podobnie).
Szkoda tylko, że to tak uzależnia.

Fałszywe recepty na lek z narkotykiem dostępne w internecie

Norbert P. kupował w internecie fałszywe recepty, wypisywał na nich oksykodon i wysyłał swoją dziewczynę do aptek.
  • 1456 / 290 / 0

faktycznie, zwracam honor. nie wiedziałem, że prostokątne też robią. sam zawsze dostawałem kwadraty jeśli chodzi o Lorafen. co do samej substancji czynnej to mam podobne odczucia i wiele razy to opisywałem. jedna z moich ulubionych benzodwuazepin.
  • 463 / 12 / 0

Jakie są typowe objawy skrętu po benzo? Trzy tygodnie temu odstawilem Hydroxyzyne a od wczoraj się chujowo czuję. Jakiś łeb mam skolowany i niepokój odczuwam. Czasami zarzucam klona czy diazepam ale staram się nie uzależnić fizycznie, jednocześnie mam problem z depresją i stanami lękowymi i może to jakiś gorszy okres po prostu. Ostatnie benzo, klon i diazepam, brałem 04.10.
  • 159 / 7 / 0

Bezsenność, drgawki, lęki, niekontrolowane skurcze mięśni, szczękościsk może się zdarzyć, sam ostatnio miałem. Generalnie jak byś miał skręta po bzp to byś o tym wiedział nie musiał byś się nad tym zastanawiać.
Jak w końcu jest z tymi RC bzp, po nowelizacji ustawy ?
  • 518 / 262 / 2

Wszystkie BZP są teraz NSP, więc pójdziesz za nie siedzieć jak za kolumbijski koks :D
  • 159 / 7 / 0

To lipa straszna, za takie pierdzi - gówna co to żadnego działania narkotycznego nie ma, iść za kraty
Pójdę do magika po starą sprawdzoną alpre albo rolki.
A nie jak teraz jadłem tą flu-alpre, i 3 tygodnie po niej do siebie dochodziłem. Strasznie mnie pokiereszowała ta diazepina. Odstawiałem już nie raz BZP, te apteczne jak i rc. I po żadnych nie miałem takich jazd jak po tym gównie. Jakieś poty, niekontrolowane skorcze mięśni, przewróciłem się po drodze do smietnika nie wiem co to było po prostu cały się trząsłem i ciemno przed oczami mi się zrobiło zaliczyłem glebę ale w sekundę wstałem wystraszony zostawiłem śmieci na drodze i pognałem do domu. I ten śmierdzący pot, musiałem ręcznik wyrzucić bo nawet jak go wypralem to dalej śmierdział.
Jednym słowem masakra.
W niecały miesiąc przerobiłem 200mg tego. Miałem ją ze sprawdzonego Holenderskiego sklepu w prochu i zrobiłem sobie ją w glikolu. Działanie miała fajne, ale zejście było naprawdę tragiczne.
Jadłem flu-Bromazepam/zolam, Diklazepam, Klonazolam (tu akurat przeszedłem na klony), fenazepam, etizolam z rc-ków, ale ta flu-alpra na zejściu po prostu mnie znokautowała, pomimo wspierania się pregabą.
Teraz jak patrzę na nią z perspektywy to zmieniam zdanie na jej temat.
Jak dla mnie to zabawa zdecydowanie nie warta zdrowia.
W sumię to jeszcze dochodzę do siebie.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata