Benzodiazepiny – wątek ogólny v.2

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 7241 / 733 / 0

01 sierpnia 2018ememems pisze:
Które benzo Waszym zdaniem najbardziej rozluźnia mięśnie?
diazepam
  • 493 / 32 / 0

diazepam taki sobie był pod tym względem. klon był lepszy imo. tetrazepamu jak kolega wyżej polecał jednak nie dostanę, bo wycofany na terenie całej UE od 2013 :( W każdym razie dzięki i pozdro.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Amerykanie nie mogą się zdecydować. Jednocześnie walczą z marihuaną i chcą ją legalizować

Stany Zjednoczone bywają bardzo dziwnym krajem. Z jednej strony Kongres coraz śmielej dyskutuje o legalizacji marihuany, a z drugiej tamtejsza Agencja Żywności i Leków walczy ze sprzedażą produktów zawierających CBD.
  • 838 / 72 / 0

Mieliście kiedyś mocne bóle brzucha po benzo, albo benzo + alko? Wypiłem wczoraj dosyć sporo piwa, benzo (flunitrazolam) też trochę poszło i rano obudził mnie skurwysyński ból bebechów i zastanawiam się co mogło go spowodować :-/ .
  • 36 / 10 / 0

alko podraznia zolodek i to w tym raczej problem alko = rozpuszczalnik. Benzo raczej nie mialo na to wplywu
  • 1182 / 50 / 0

02 sierpnia 2018ControlPoliToxy pisze:
Mieliście kiedyś mocne bóle brzucha po benzo, albo benzo + alko? Wypiłem wczoraj dosyć sporo piwa, benzo (flunitrazolam) też trochę poszło i rano obudził mnie skurwysyński ból bebechów i zastanawiam się co mogło go spowodować :-/ .
Wczoraj wypiłem 5-6 piw i do tego 1mg Flu. Dzisiaj 5 piwko leci i 1,5mg Flu. I nic mnie nie bolało ani nie boli.

Chyba, że to jest po 0,25mg. W takim razie 0,5mg i 0,75mg. Nie pamiętam szczerze mówiąc w jakich dawkach to chodzi.
  • 838 / 72 / 0

Małe i twarde różowe pigułki 0,25mg i są STRASZNIE słabe - nie polecam.
Za to miałem kiedyś okazję przetestować roztwór flunitra zrobiony z żółtego prochu to było zajebiste jak inna substancja. Pół mg na mojej tolerce robiło zajebiście, a tego wrzucam 0,75mg. i nadal cienko.
  • 1182 / 50 / 0

Czy ja wiem. Mnie zamula konkretnie. Czyli w sumie spełnia swoją funkcję. Jak się rozkręci to muszę iść spać, bo po prostu nie usiedzę.
  • 838 / 72 / 0

No do spania jest dobre, ale z "pechowym" flunitrazolamem to zupełnie nie ma porównania. Tam na stronie był opis "KING OF BENZO" %-D . 0,5mg wywoływało niezła euforyczną bombę, a to jest dla mnie zwykła zamuła. Przed kilkoma godzinami uruchamiałem ponownie kompa i stwierdziłem, że położe się na krótką chwilę po czym obudziłem się z myślą, że jest już rano %-D .
Jak poza alko, opio i innymi gaba można podbić benzo? Może jakiś DXM czy coś, ale chodzi mi bardziej o domowe sposoby jak podbijanie deksa grejpem, albo czosnkiem.
  • 7241 / 733 / 0

04 sierpnia 2018ControlPoliToxy pisze:
Jak poza alko, opio i innymi gaba można podbić benzo?
@Anabolik coś pisał ze kwas walproinowy podbija działanie lorazepamu.
  • 184 / 11 / 0

Mam pytanie czy jeśli zwrócę się z takim problemem do lekarza to czy mam szanse dostać alprazolam, afobam ?
Powiem że muszę znaleźć pracę a moja fobia społeczna mi to uniemożliwia. Boje się rozmawiać z ludźmi w stresowych sytuacjach takich jak rozmowa o pracę.
Na codzień zachowuje się normalnie ale niektórych sytuacjach odczuwam lęk i nie mogę funkcjonować wśród nowo poznanych ludzi.
Dodatkowo boje się odbierać telefony od obcych osób. Jedynie z rodzicami rozmawiam normalnie przez telefon i się nie krępuje.
Nie chcę zmyślać by dostać benzo ale naprawdę muszę znaleźć pracę a mam z tym problem.
Lekarz przepisze mi alpre czy coś innego? Myslicie że będzie mnie chciał wysłać do psychologa zamiast przepisywać tabletki?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 178 uczestników Wejdź na czata