Benzodiazepiny: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 476 Strona 41 z 48
Rejestracja: 2017
 • 2510 / 789 / 0

obojętnie, możesz browarem popić tabletki, wyjdzie na to samo. jedynie trzeba pamiętać o tym, żeby nie przesadzić, choć z tym to jak wiadomo różnie bywa.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
 • 7876 / 837 / 0

30 maja 2019dgnted pisze:
lepsze 2 mg alpry i pozniej piwka czy najpierw piwka a pozniej alpra?
2 mg alprazolamu + 1 albo 2 piwa - ale to juz max. bo później nachodzi ochota na więcej, puszczają hamulce i budzimy się z zerwanym filmem.

P.S. Polecam pic piwa z wyższej polki albo jakieś radlery.Nie żeby się upierdolić tylko lekko wzmocnić fazę i po smakować piwka. :psycho:

Uzależnieni od heroiny dostaną… heroinę

Rozdawanie heroiny uzależnionym od opiatów za darmo? Władze brytyjskich miast Glasgow i Middlesbrough w sierpniu zdecydowały o przedłużeniu programu pilotażowego o kolejny rok. I to wszystko przy poparciu lokalnej policji.

Zimbabwe wydało pierwsze w historii pozwolenie na uprawę marihuany

W ostatnim czasie władze Zimbabwe wydały licencję na pierwszą państwową uprawę konopi. Licencja wejdzie w życie zaraz po uiszczeniu opłaty przez firmę. Jak oficjalnie wspomniano cena to 46.000$.
Rejestracja: 2018
 • 129 / 19 / 0

Padłam kiedyś ofiarą klonów i alko bez tolerancji w dodatku benzo na nieświadomce zostało mi zapodane. Do dzisiaj nie odwiedzam jednej biedronki.
Rejestracja: 2018
 • 5 / 2 / 0

Witajcie GABAnauci. Mam jedno konkretne pytanie. Mianowicie, dotychczas mam za sobą bardzo przyjemne doświadczenia z baclofenem, który to sprawia, że (będąc już z natury dość mocno kontaktową osobą) czuje się po nim jak... Wilk z Wallstreet, Mr exclusive i Mariusz Max Kolonko w jednej osobie. Nie mam problemu załatwić co zechce i przekonać ludzi do wielu rzeczy na których mi zależy. W skrócie pewność siebie x100 BEZ ŻADNEJ ZAMUŁY. I teraz wpadła mi w łapki recka na niemiecki alprazolam Ratiopharm 1 mg! Wiem że alpra sama w sobie też jest jednym z najbardziej przeciwlekowych i prospołecznych benzo. Pytanie brzmi czy miksy mają sens, tzn czy alpra nie zabije tego paradoksalnie stymulujące efektu bakla jaki do tej pory odczuwam oraz czy miksy tych dwóch substancji są bezpieczne (oddech) i jak dobrać odpowiednią dawkę alpry. Moja wyjsciowa dawka baklo solo przy której zaczynam czuć się tak jak chcę to 100-125mg, dodam że nie stosuje na codzień a 1-2 razy w tygodniu max. Pozdrawiam 🙂
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
 • 7876 / 837 / 0

@HyperNice
Najpierw wrzuć 0,5 mg - 1 mg alpry ``na sucho`` i zobacz jak się sprawdzi.Jak zadziała prospołecznie i ogólnie znikną lęki to bierz czasem alpre czasem baclofen.

Obydwie substancje działają na GABA wiec jak wymieszasz to już jak Ty ta ująłeś ``czuje się po nim jak... Wilk z Wallstreet, Mr exclusive i Mariusz Max Kolonko w jednej osobie`` nie ma sensu, bo po prostu mocniej być nie może.-Jak sam baclo tak na Ciebie działa.
Rejestracja: 2018
 • 5 / 2 / 0

@UJebany

Heheh.. Jednak jak większość z naszej branży co bym nie brał i jak dobrze bym nie miał to i tak nigdy mnie nie opuszcza to przekonanie z tyłu głowy że zawsze może być jeszcze lepiej. Destrukcyjne toć myślenie, ale co poradzić 😋. Dzieki za odpowiedź, prawdopodobnie pójdę za Twoją radą i wybadam swoją dawkę alpry, przy czym zachowam bhp. Również jeśli kiedyś będę próbował miksa to też zacznę od połowy (50 mg) mojej zwykłej dawki baclo i 0.25 alpry jeżeli 0.5 zabangla jak trzeba. Właśnie troche jest tak że baks zaczyna coraz bardziej blaknąć u mnie przy stosowaniu tych dawek które opisałem efekty prospołeczne są już mniej spektakularne niż były wcześniej i wcale nie pomaga redukcja częstotliwości do tych wspomnianych od 1 do 2 razy w tygodniu. Podbicie dawki natomiast powoduje dużą, absolutnie niepożądaną senność i zmęczenie. Stąd właśnie kombinuje z miksem alpro do podbicia tego social effect ale chce zrobić to tak aby nie było zamuły. Mógłbym oczywiście doprawić frytką albo jakimś dowolnym stimem czy euforykostimem rc, ale jednak wtedy nie dość że nie będzie to ekonomiczne, będzie zdecydowanie rzucać się już w oczy no i przedewszystkim to jednak nie umiem mikrodawkować stimów, a bk już w ogóle. Jestem klasycznym przykładem syndromu "dorzutki aż do dna" :zombie:
Rejestracja: 2019
 • 2 / / 0

mixował ktoś alpre z hydro? Jak takie połączenie na was wpływało potęgowało uspokojenie alpry czy zwiększało usypiający efekt hydro?
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
 • 7876 / 837 / 0

Zwiększa zamulenie i daje większą senność.Kiepski miks.
Rejestracja: 2017
 • 91 / 5 / 0

Jak wyżej miks do dupy, wgl hydro to można rozbić o kant dupy, popsuje tylko chill z alpry
Rejestracja: 2017
 • 91 / 5 / 0

Jak wyżej miks do dupy, wgl hydro to można rozbić o kant dupy, popsuje tylko chill z alpry

przypadkiem dwa posty wstawiłem Szanownego Pana Moda proszę o wyjebanie tego
Posty: 476 Strona 41 z 48
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1721 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości