Benzodiazepiny: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 7241 / 716 / 0

@zarlaczbialy
Nie radziłbym, jak już to zmniejsz etizolam do 1 mg i Klonazolam do 0,125 mg.
  • 108 / 8 / 0

Jednak byłem zmuszony wziaźć 4mg eti i w końcu poczułem lekką ulge po całej nocy na RC. Po godzinie czułem się lepiej ale dorzuciłem jednak 0,25mg klona i wtedy dopiero zasnąlem jak niemowle :D
Ps. Zasnałem jakoś o 11 i obudziłem sie po 17 i gdy wstałem to jeszcze doskonale czułem działanie benzo, nawet do tej pory mam minimalne zawrory głowy, lekkie problemy z równowagą i w oczach również coś się dzieje ala' cieżkie jak po alkoholu. Nie do końca, ale w tym kierunku własnie. %-D

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Illinois 11. stanem z legalną marihuaną

Podpis gubernatora J.B. Pritzkera złożony we wtorek przypieczętował historyczną decyzję stanowego Kongresu o legalizacji marihuany do celów rekreacyjnym w Illinois. Nowe prawo wejdzie w życie dopiero 1 stycznia 2020 roku.
  • 132 / 1 / 0

Polećcie jakiś mix z benzo, który wpierdoli w fotel
  • 7241 / 716 / 0

@dgnted
2 mg klonazepamu bez tolerancji.
  • 132 / 1 / 0

A warto mixować klona albo inne benzo z piwkami?
  • 999 / 133 / 0

Niby można, ale to niebezpieczny mix. Jeśli umiesz się kontrolować, to do 1 mg klona możesz wypić sobie 1-2 piwka i chillować. Jeśli nie, może to się skończyć opierdoleniem całego blistra, SORem, dołkiem albo psychiatrykiem. Najwięcej przypałów ludzie mają po takich mixach. Piwo to jeszcze pół biedy, gorzały radziłbym unikać do benzodiazepin. Sam oceń, czy potrafisz się kontrolować na tyle, żeby nic nie odwalić.
  • 178 / / 0

Jak wyglada miks:
Benzodiazepin
alkoholu
kokainy

Jak to wpływa na organizm i czy jest niebezpieczne dla zdrowia?
2mg klona, 2-3 piwka, 2-3 kreski

Bo sam podkład z 5mg klona z dociąganiem kokainy jest dosyć przyjemny.
(Tolerka na benzo duża)
  • 1279 / 177 / 0

kokaina jest stymulantem i może osłabić niektóre efekty jakie dają benzodiazepiny, ogólnie mówiąc wystąpi takie uczucie pozornej trzeźwości. niebezpieczne raczej nie jest w małych ilościach, a połączenie stymulantu + benzodiazepiny zwiększy bardzo pewność siebie oraz zniesie hamulce. benzodiazepin raczej używa się, gdy stymulanty przestają działać jako środek nasenny.
  • 4138 / 517 / 11

19 maja 2019dgnted pisze:
Polećcie jakiś mix z benzo, który wpierdoli w fotel
GBL + baclofen + pregabalina + benzo (diazepam, klon).
Spoiler:
  • 132 / 1 / 0

lepsze 2 mg alpry i pozniej piwka czy najpierw piwka a pozniej alpra?
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata