Benzodiazepiny: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 387 / 17 / 0

Jako przeciwnik mixow sądzę że benzo na mnie działa najlepiej solo.
Próbowałem wszelakich mixow, dorzucajac benzo do czego się da i najlepsze efekty uzyskuje biorąc jedna bzd solo, nawet nie łączę już benzo że sobą a co dopiero z innymi środkami.
  • 7241 / 716 / 0

lorazepam jest dobry w miksie z klonazepamem.Dlugie działanie klona + średnie lorka.Gdy schodzi faza po lorazepamie to pozostaje jeszcze długie działanie klonika.
Polecam taki miks: 2 mg klona + 1 mg lorazepamu - dla srednio wtajemniczonych bedzie to panaceum,

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

"Przybił piątkę" przed hotelem. Policjant dostrzegł w nim dilera

"Co prawda gest tzw. przybicia piątki mógł wyglądać na przywitanie, ale wiele wskazywało na to, że młody mężczyzna, który wyszedł z hotelu, coś przekazał drugiemu" - relacjonuje Komenda Stołeczna Policji.
  • 54 / / 0

Prosba o TLDR watku:

Jakie najlepsze mixy alpry (bez alkoholu)
Czy mozna laczyc alprazolam z Duloksetyna ( Cymbalta, Dulsevia) - psychiatra poleca ?
alpra z tramadolem ile brac max tramadolu ? Aviomarin miec w przypadku problemow z oddychaniem/ czkawka czy aviomarin na cos innego ?
alpra z morfina ? (MST continus 100-200)
alpra z LSD ?

Na codzien biore alpre a wczesniej bralem juz tramadol morfine, klony, sedam, lorafen
  • 1733 / 283 / 154

@badmouse:
1) Ulubione mixy alpry to kwestia indywidualna. Mixy z opio u wielu osób, choć przyjemne, są niebezpieczne ze względu na tolerkę. Mi miło komponuje się z sativą, ale z kolei jest spora grupka, która nie lubi benzo z mj.
2) Z duloksetyną można łączyć bez problemu. Oczywiście najlepiej doraźnie.
3) //- Tu zbytnio nie poradzę, bo nie przepadam za trampkiem samym w sobie. Możesz spytać w wątku o mixach tramadolu.
4) Zgubna przyjemność, choć faktycznie cudowna (do czasu). Dużo łatwiej o depresję oddechową. I oczywiście wszystko zależy od Twojej tolerancji (zarówno na alprę, jak i na majkę). Ja z tolerką na ok. 250 mg majki i.v. brałam ok. 0,5 mg alpry na 100 mg majki, ale to kwestia indywidualna i trzeba już BARDZO uważać.
5) alpra zbija tripa na LSD, ew. znacznie osłabia.
  • 12 / 1 / 0

alpra obniża nieogar i ewentualne bad trip na LSD, ale lekko splyca fazę, podobnie z DXM. Ułatwia zaśnięcie po tripie w większej dawce, spowalniając impulsy nerwowe w mózgu. Za to przy depresji i potrzebie oderwania się od rzeczywistości w moim przypadku jest niezastąpiona z mj.
  • 127 / 14 / 0

A ciepał ktoś benzo + pregabalina? Taki egzotyczny miksik
  • 7241 / 716 / 0

@pancuronium
Pregabalina podbija działanie benzodiazepin.Ja brałem 2 mg klonazepamu + 150 mg pregaby i było prawie jak po 4 mg klona.
  • 127 / 14 / 0

@UJebany Namówiłeś mnie, spróbuję więc ;p Dzięki !

scalono - WRB

A czy Buspiron albo Opipramoli podbiją benzo ? Próbował ktoś ?

Tutaj jest info odnośnie cytochromów : https://www.leki-informacje.pl/content/ ... 3%B3w-czii Zarówno benzo jak i Buspiron są inhibitorami CYP3A4 , więc może zadziaa>?
  • 1279 / 177 / 0

według mnie nie wzmocnią w pozytywny sposób, być może będzie mocniejsze działanie nasenne. działanie benzodiazepin najlepiej wzmacniają inne modulatory GABA lub leki o podobnym działaniu.
  • 108 / 8 / 0

4 mg etizolamu + 0,25 mg klonazolamu ?
Jak będzie wyglądał taki mix?
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata