Benzodiazepiny – wątek ogólny v.1

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 223 / 8 / 0

jakie benzo są typowo nasene z dużą mocą i bez amnezji oraz łatwe do dostania?
  • 7241 / 716 / 0

[mention]stuk[/mention]
Typowo nasenne to midazolam, nie ma amnezji ma duza moc ale raczej ciężkie do wyrwania.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Mogą pomóc w depresji, a nawet uwrażliwić na kwestie klimatyczne. Czy psychodeliki uratują świat?

MDMA przechodzi właśnie ostatnią fazę badań farmakologicznych w USA. Dotychczasowe wyniki pokazują, że dwukrotnie zwiększa skuteczność terapii osób ze stresem pourazowym - mówił w TOK FM Michał Lorenc, autor książki "Czy psychodeliki uratują świat?".
  • 178 / / 0

Z rc etizolam działa bardzo dobrze, z aptecznych np zolpidem
  • 744 / 28 / 0

20 lipca 2018wnc1964 pisze:

Zmniejsz ten halo do 50mg narazie dawka maks. halo to 300 mg co 4 tyg, przeważnie jednak jest dawka 50 mg co 4 tyg to w ciężkich psychozach schizofrenicznych.

Moja propozycja jest inna zmieniłbyś halo na kwetiaminę jest to nowoczesny sedatywny neuroleptyk , sajdy ma sto razy mniejsze większe dawki niż 300mg ./400mg max są nie efektywne jeśli nie chorujesz na schizofrenię.
dzięki za wpis z halo na mnie działa i jest w formie depot bo wszystkie neuroleptyki wypluwalem Halo z akinetonem nie czuję w ogóle poza tym zasypianiem dała mnie lek musi być depot bo inaczej z czasem przestaje brać tabsy

Będę brał tyle ile psychiatra zlecila czyli 50 mg co 10dni
No nie mam shiz tylko dwubiegunowke
  • 364 / 23 / 0

Już niedługo będę tu pisał, bo wejdę w benzodiazepiny. Dokładnie lorazepam. Ile na początek, by nie wywindować tolerancji?
  • 2300 / 788 / 1

22 lipca 2018Baltimore pisze:
Już niedługo będę tu pisał, bo wejdę w benzodiazepiny. Dokładnie lorazepam. Ile na początek, by nie wywindować tolerancji?
Najlepiej weź najmniejsza dawkę leczniczą na Twoje schorzenie. Na ulotce masz rozpisane, lub lekarz ci powie co i jak. Daj temu lekowi zadziałać. Nie jedz jak szalony żeby się zaćpać jak kot. I najważniejsza rzecz. Nie oczekuj po benzo tego czego nie dają. W poszukiwaniu "smoka w kuchni" ludzie jedzą te leki garściami i wychodzi gówniana sytuacja. Najlepszy przykład Anabolik. Chyba podręcznikowy przykład psychotropowego uzależnienia.
  • 364 / 23 / 0

Jaki lekarz... żaden nie chce mi tego dać (przynajmniej nie w moim mieście).
Chcę zmniejszyć napięcie, nerwowość, impulsywność. Nie ćpam.
  • 1364 / 162 / 0

Jak chcesz na stale zmniejszyć to napiecie, nerwowość to próbuj z innymi, nieuzalezniajacymi lekami. Lorafen to zly pomysl, obok alpry i klona najtrudniej się go odstawia.
  • 1549 / 243 / 0

No to zaczniesz. Zmniejszysz na chwilę napięcie w najgłupszy (i najbardziej długoterminowo bolesny) ze znanych mi sposobów. A potem będziesz bardzo, bardzo cierpiał. :diabolic:
  • 2300 / 788 / 1

Znajdz sobie dziewczynę. Zerżnij ją 3 razy w ciągu dniai jescze 4 raz późną nocą. Gwarantuję Ci poprawę , ze rano obudzisz się wyluzowany, bez niepotrzebnych nerwów i żadnej impulsywności. Jak nie zadziała to zlecenie medyczne powtórzyć w kolejnym dniu i w razie szczególnie silnej imulsywności trzeciego dnia.

Receptę Ci przepisać?
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata