Benzodiazepiny – wątek ogólny v.1

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Posty: 7329 Strona 726 z 733
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 725 / 0


15 lipca 2018marcin05121 pisze:
po jakiś lek nasenny
Polecam midazolam, bardzo dobry lek nasenny tylko nie stosuj w ciągach bo później bez tabletki nie zaśniesz . :wall:
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 272 / 6 / 1


A miansec bo mam 2 paki ale z amizepinem to się chyba gryzie

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

W Birmingham odnotowano rekordową liczbę zgonów z powodu zażywania narkotyków

Jest to najwięcej zgonów od roku 2001, w którym zaczęto przeprowadzać takie statystyki.
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 609 / 15 / 0


mianseryna obniża próg drgawkowy, dlatego karbamazepinę należy stosować ostrożnie u osób chorych na padaczkę. Poza tym przy stosowaniu i tego i tego obniża się skuteczność przeciwdrgawkowa karbamazepiny i zwiększa się ryzyko wystąpienia napadu padaczkowego.
Przy łącznym stosowaniu mianseryny i karbamazepiny stężenie tej pierwszej obniża się aż o 70%, osłabia się również działanie przeciwdepresyjne mianseryny.
Rejestracja: 2014
  • 2719 / 325 / 0


12 lipca 2018tormen pisze:
Dziękuję za odpowiedź. Mam zamiar znow zejść na zero alpry, a piracetam w jakiej dawce? Mam dostęp do 1200mg. Co do antydepresantow to na wszystkich było podobnie, więc pozostaje tylko alpra. Zejdę na zero, odpale piracetam i postaram się jakoś zregenerować na ten pusty łeb.
Sorrki zapomniałem ci odpisać, generalnie sam musisz ustalić sobie dawkę piracetamu, najlepiej poczytaj sobie w odpowiednim wątku i tam zadawaj pytania. Ja stosuje x2 po 1200mg, z samego rana i w okolicach pory obiadowej ok. 14-15, + oczywiście naturalne metody odbudowy, dawki x3 dziennie powodują u mnie lipę ze spaniem - czuję wtedy że bańka jeszcze pracuje na pira. Tak czy siak polecam po ciągach pira, mało tego - można przy tym lekko ćpać i tak dalej jest dobrze, pira to musowy podkład.

Np. noopept tak na mnie nie działał lub powodował chujowe efekty, a tutaj po zakończeniu 3 miesięcznego ciągu na bzd+kodeina bez żadnego 'ale' (wtedy człowiek nie ma nic do stracenia i chce się odbudować) zacząłem wrzucać pira i jestem zadowolony. Brać cyklicznie.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1364 / 163 / 0


Na sen mianseryna, 30mg powinno cie rozlozyc. Zadnego tisercinu, bo nie poruchasz, prolaktyna skacze po noeuroleptykach i libido spada. Pewnie i tak nie ruchasz to wybor należy do ciebie. Ja bym wybral mianseryne.
Rejestracja: 2013
  • 16 / / 0


mianseryna odpada bo zarlbym jak głupi, a najmniejszy nie jestem. Zostanę na sertralinie i piracetamie. W ogóle od 5 lat gdzieś robię błąd, ale jakby nie spojrzeć to ciągle przewijalo się benzo. Zejdę na zero i polecę kilka mięs na czysto. Może wróci mi ochota do życia. Co do okazyjnego brania to jest to możliwe, ale trudne... Trzeba mieć dużo samozaparcia. Najlepiej nie mieć tego w domu i być już jakiś czas na czysto.
Rejestracja: 2018
  • 53 / 1 / 0


Witam,
mam pytanie jestem na eti 2x4mg( rano i wieczór) czy wrzucenie johombiny spowoduje jakieś interakcje? Zaczynam redukcje i chcę włączyć yohe aby wyciąć zbędny fat..
Rejestracja: 2018
  • 1194 / 95 / 0


Jakie leki bierzesz że pytasz o interakcje. U mnie yoha nie powodowała istotnych intereakcji.
Natomiast wszystko to indywidualna reakcja.
Rejestracja: 2018
  • 53 / 1 / 0


etizolam (etillam) 2 x 4mg rano i wieczorem
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 1364 / 163 / 0


Biorac yohe bedac na benzo będziesz ja słabiej czul, ale dzialac będzie jak ma dzialac. Tak, ze do 20mg max bym bral [mention](zaczyna się od 5-10mg, zależy ile mg masz w kapsułce sa 5tki i 10tki, jak będziesz miał 10mg w kapsułce to nie podzielisz tego, bo to nie tabletka; można się co prawda bawic w odsypanie polowy proszku otwierając kapsulke, jednak tak zrob jak 10mg na początek byłoby za duzo)[/mention] , nawet jakby Ci się wydawalo, ze nie działa nie bierz więcej, bo benzo splycaja działanie stymulantów (jeszcze jesteś na takiej dawce eti, ze szok), jednak działanie pozostaje takie jak ma być. Tylko pamiętaj, ze yoha nie działa z węglowodanami, czyli przed wzięciem musisz zjeść posiłek białkowy/białkowo-tłuszczowy, zadnych węgli.
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2018 przez Maykel85, łącznie zmieniany 1 raz.
Posty: 7329 Strona 726 z 733
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości