Benzodiazepiny – wątek ogólny v.1

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 744 / 28 / 0

Więc przyszło Pismo z wyrokiem oczywiście przegrał bo w uzasadnieniu odwołania jest praktycznie same klamstwo

Żałuję tego ze jestem biedny więzienia sa dla takich ludzi jak Ja co nie maja hajsu na adwokata

Od rana zjadlemv1.5g Tramalu 5mg alpry 10mg klona jakoś to będzie mam nadzieje
  • 540 / 32 / 12

MIGOMAT - Mi na takie lęki "pierdoły" rodzinny przepisał paroksetynę. I na bardziej poważniejsze stany lękowe. Pomogła - bardzo cenię sobie pakoksetkę.
W "mojej" przychodni była taka jedna młoda internistka, od której można było wydębić bez problemu benzosy. Kiedyś "z pewną taką nieśmiałością" powiedziałem, że mam kłopoty ze snem i najbardziej pomagał mi nitrazepam. Przepisała bez oporu, nawet pytając "listek, czy dwa?". Ale to wyjątek - raczej ciężko od rodzinnego dostać reckę na benzosy na "nieśmiałość w towarzystwie". Niestety pani doktor "dilerka" odeszła na prywatny staż... :scared:

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Próbował przekonać strażników, że przewozi autobusem koperek

19-letni mieszkaniec Targówka został zatrzymany przez służby pod zarzutem posiadania marihuany. Wcześniej, jak informuje straż miejska, zapewniał, że… przewozi koperek, który chce wykorzystać do robienia przetworów z ogórków.
  • 2 / / 0

Siema, ktoś poleci psychiatre co przepisze mi to co bede potrzebował bez zbędnego gadania chociażby clona/antydepry na PW?
  • 334 / 50 / 0

Dobra pocisnę jakąś baje ogl to ja nie mam rodzinnego lekarza a benzo może wystawić taki zwykły doktur nie musi być specjalista np psychiatra ?
  • 175 / 4 / 0

Może, ale na pewno o wiele łatwiej dostać od psychiatry. :)
  • 189 / 18 / 0

Mów że masz problemy ze stanami lękowymi od dłuższego czasu a teraz Ci się nasiliło po stracie pracy. Boisz się na samą myśl o rozmowach rekrutacyjnych i boisz się na jakąkolwiek przyjść.
  • 48 / 1 / 0

Czy nie ma zadnych przeciwwskazan do zazywania przeze mnie benzo (bardziej RC) jezeli rok temu mialem druga psychoze po której wciaz przyjmuje olanzapine I Escitalopram?
  • 2247 / 295 / 3

Benzosy w synergii z olanzapiną będą działać bardziej sedacyjnie.
Nie ma przeciwwskazań żeby stosować je raz na jakiś czas.
  • 744 / 28 / 0

14 czerwca 2018twoFOx1572 pisze:
Moj psychiatra najchętniej to by Cię zamknął u siebie na oddziale i faszerowal szejjkemm z neuroleptykoww :gun:

Jeszcze moj lekarz od Tramalu i benzo powiedział że poza relanium czy klonem w AMP mi nic nie zapisze poza tym jak zapytalem to miał takie spojrzenie jakby zaraz miał mi zapisać hydroksyzyne i kazał wyjść z gabinetu %-D wczesniej zamiast Tramalu poprosiłem o D H C continius to też odmowa bo to morfina i nie wytlumaczysz

Ostatnio poszły 3 relanium AMP z setka heroiny :heart: długo nie pobalowalem ale pamiętam ten sta wjazdu i naglej mega sedacji i eufo ale dlugo sie tym nienaciessylem bo zasnalem :p %-D
  • 175 / 4 / 0

15 czerwca 2018Anabolik pisze:
14 czerwca 2018twoFOx1572 pisze:
Moj psychiatra najchętniej to by Cię zamknął u siebie na oddziale i faszerowal szejjkemm z neuroleptykoww :gun:
Z niektórymi tak jest. Ja raz też trafiłem na babkę, która mi risperidon dała, jak zespół lęku uogólnionego symulowałem. XD
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata