Benzodiazepiny – wątek ogólny v.1

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 2135 / 266 / 3

estazolam przy większej tolerce nie.
Midazolam jak najbardziej, oprócz tego nitrazolam.
  • 191 / 12 / 0

Jak na sen to w sumie najlepszy zolpidem, choć typowo nasennych benzo jak estazolam nie brałem. Tylko po zolpi trzeba się szybko położyć żeby usnąć, inaczej będziesz latał naćpany.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Hrabstwo Humboldt pokazuje mroczne oblicze w „Murder Mountain”

Ci, którzy znają co nieco północnokalifornijskie hrabstwo Humboldt, znają je głównie z jednego powodu. To gigantyczne centrum uprawy konopi o kilkudziesięcioletniej tradycji, które razem z hrabstwami Trinity i Mendocino, tworzy tzw. Szmaragdowy Trójkąt. Vipisi z karabinami pod ręką zaspokajają tam 80% amerykańskiego zapotrzebowania na jaranie, nie płacąc przy tym podatków.
  • 1174 / 46 / 0

etizolam w trochę większej dawce też jest dobry na sen. Po nim najczęściej spać mi się chciało.
  • 1159 / 90 / 0

Każda benzo , w zależności od dawki może być lekiem nasennym.
  • 414 / 25 / 0

[mention]UJebany[/mention] dla czego odpuścić RC benzo? Szkodliwość wysoka czy mozna łatwo się wjebac? Akurat ja z dostępem do jakotakich benzyn leczniczych w aptece mam średni dostęp z racji mojego zajebistego psychiatry.
  • 744 / 27 / 0

Zjadlem przez tydzien 2paki alpry 1,5 paki klona a tu fail lekarz na uropie mam nadzieje ze do konca tygodnia wroci bo jak nie to będzie zimny indyk
  • 1174 / 46 / 0

@Anabolik kiedy na detoksie wylądujesz? %-D

@cosmo6 w każde benzo łatwo się wjebac. Po prostu apteczny sort jest pewny.

Nie wspominam swoich teorii spiskowych bo mnie wyśmieją :retarded:
  • 249 / 24 / 0

12 czerwca 2018cosmo6 pisze:
[mention]UJebany[/mention] dla czego odpuścić RC benzo? Szkodliwość wysoka czy mozna łatwo się wjebac? Akurat ja z dostępem do jakotakich benzyn leczniczych w aptece mam średni dostęp z racji mojego zajebistego psychiatry.
Jasne że szkodliwość jak chcesz lekami mieszać sobie w głowie to rób to z głową czyli za pośrednictwem lekarza specjalisty który to sam oceni czego ci potrzeba, a nie zdawać się na chemika który ma w dupie twoje zdrowie i liczy tylko na szybki i jak najlepszy zysk nie dbając o czystość i jakość produktu wystarczy zwrócić uwagę jak po rc sypią się włosy i juz można stwierdzić że siedzi w nich chu wie co
  • 1159 / 90 / 0

Anabolik jesli masz w kartotece napisane jakie leki bierzesz to każdy inny lekarz ma prawo Tobie te leki zapisać. Jeśli gadamy o przychodni . Bo już samo połączenie alpry i klona , nie nadaję się raczej do częstych praktyk lekarskich.
  • 487 / 43 / 0

Anabolik pisze:
Zjadlem przez tydzien 2paki alpry 1,5 paki klona a tu fail lekarz na uropie mam nadzieje ze do konca tygodnia wroci bo jak nie to będzie zimny indyk
Zimny indyk w Twoim przypadku może się skończyć zimnym człowiekiem Mordo. Jak ma się nóż na gardle, to zawszę się coś wykombinuje.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata