Benzodiazepiny – wątek ogólny v.1

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 2235 / 294 / 3

estazolam przy większej tolerce nie.
Midazolam jak najbardziej, oprócz tego nitrazolam.
  • 191 / 12 / 0

Jak na sen to w sumie najlepszy zolpidem, choć typowo nasennych benzo jak estazolam nie brałem. Tylko po zolpi trzeba się szybko położyć żeby usnąć, inaczej będziesz latał naćpany.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Illinois coraz bliżej legalizacji marihuany

Obecnie w stanowym Kongresie rośnie poparcie dla legalizacji marihuany do celów rekreacyjnych. Nowy demokratyczny gubernator J.B. Pritzker wielokrotnie powtarzał, że popiera ten pomysł..
  • 1181 / 46 / 0

etizolam w trochę większej dawce też jest dobry na sen. Po nim najczęściej spać mi się chciało.
  • 1179 / 92 / 0

Każda benzo , w zależności od dawki może być lekiem nasennym.
  • 440 / 32 / 0

[mention]UJebany[/mention] dla czego odpuścić RC benzo? Szkodliwość wysoka czy mozna łatwo się wjebac? Akurat ja z dostępem do jakotakich benzyn leczniczych w aptece mam średni dostęp z racji mojego zajebistego psychiatry.
  • 744 / 28 / 0

Zjadlem przez tydzien 2paki alpry 1,5 paki klona a tu fail lekarz na uropie mam nadzieje ze do konca tygodnia wroci bo jak nie to będzie zimny indyk
  • 1181 / 46 / 0

@Anabolik kiedy na detoksie wylądujesz? %-D

@cosmo6 w każde benzo łatwo się wjebac. Po prostu apteczny sort jest pewny.

Nie wspominam swoich teorii spiskowych bo mnie wyśmieją :retarded:
  • 325 / 49 / 0

12 czerwca 2018cosmo6 pisze:
[mention]UJebany[/mention] dla czego odpuścić RC benzo? Szkodliwość wysoka czy mozna łatwo się wjebac? Akurat ja z dostępem do jakotakich benzyn leczniczych w aptece mam średni dostęp z racji mojego zajebistego psychiatry.
Jasne że szkodliwość jak chcesz lekami mieszać sobie w głowie to rób to z głową czyli za pośrednictwem lekarza specjalisty który to sam oceni czego ci potrzeba, a nie zdawać się na chemika który ma w dupie twoje zdrowie i liczy tylko na szybki i jak najlepszy zysk nie dbając o czystość i jakość produktu wystarczy zwrócić uwagę jak po rc sypią się włosy i juz można stwierdzić że siedzi w nich chu wie co
  • 1179 / 92 / 0

Anabolik jesli masz w kartotece napisane jakie leki bierzesz to każdy inny lekarz ma prawo Tobie te leki zapisać. Jeśli gadamy o przychodni . Bo już samo połączenie alpry i klona , nie nadaję się raczej do częstych praktyk lekarskich.
  • 501 / 43 / 0

Anabolik pisze:
Zjadlem przez tydzien 2paki alpry 1,5 paki klona a tu fail lekarz na uropie mam nadzieje ze do konca tygodnia wroci bo jak nie to będzie zimny indyk
Zimny indyk w Twoim przypadku może się skończyć zimnym człowiekiem Mordo. Jak ma się nóż na gardle, to zawszę się coś wykombinuje.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata