Benzodiazepiny + Stymulanty

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 210 Strona 4 z 21
Rejestracja: 2009
 • 290 / 16 / 6

Literówka się wkradła ... alprox mia być . Spoko , jak już masz alpragen to nie ma co wybrzydzać ... ale jak na osobę nie biorącą codziennie alprazolamu to dużo ... wręcz za dużo i do tego jeszcze bro ... to już za bardzo spłyca stimy . ( co innego osoba uzależniona , która codziennie 10mg alprazolamu bierze ) . Czy mix niebezpieczny ? chyba łączenie każdej substancji niesie ze sobą ryzyko . Ja żyję ( niestety ? stety ? ) po nie jednym takim mixie .. ale jak Ty zareagujesz tego nie wie nikt .
Rejestracja: 2015
 • 915 / 71 / 19

[mention]fantastikum[/mention], a 4F jak się kombinuje z eti? Bo też się zastanawiałam, czy nie domówić tego drugiego.

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.
Rejestracja: 2016
 • 90 / 2 / 0

Oczywiście, że potencjalnie niebezpieczny. Potencjalnie, ale wiele osób jest w stanie na luzie to udźwignąć. Problem tylko, że przy źle rozłożonym takim miksie ani średnio pamiętasz co robiłeś, ani średnio co czułeś, ani po co w ogóle. Dwa-trzy razy udało mi się popełnić zajebisty efekt, że wszystko kojarzyłem, byłem najszybszy i najlepszy i miałem pełną głowę od pomysłów, zero lęku, do tego wyraźnie pamiętając co robiłem wtedy. Jak to zrobiłem nawet nie wiem, do dzisiaj nie znam potencjalnych dawek wszystkiego :-D Jakbym dostał ten sam zestaw co wtedy, to pewnie znowu by mi się udało, ale generalnie zasoby schodzą szybko i to co się pojawia potem nie jest warte tych kilku dni na takim haju.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
 • 399 / 22 / 0

U mnie 4mg flubromazepamu i energetyk to był typowy dzień. Byłem też w ciągach 4f-MPH na flubro i było zajebiście.
Dawki były niskie, lecznicze i nie było mocnych uboków.. Nie wiem jak inne stimy.
Rejestracja: 2013
 • 656 / 52 / 0

Ja jechałem na 4-f-MPH + eti non stop b. długi. Przy odpowiednim dawkowaniu eti (niskim) znosi on ew. nieprzyjemne efekty fenidatu, a nie obniża zauważalnie jego użyteczności.

Super miks i polecam. Nie wiem dlaczego miałby być niebezpieczny.

Zejście też nie sprawia problemu bo eti dawkujemy raczej "leczniczo".
Rejestracja: 2015
 • 878 / 56 / 7

metkat z alprą i połówką klona i trochę prochu pachniał jak 3mmc mówili że mef. tyle się benzo nawpierdalałem że zgubiłem szklany słoiczek w którym miałem alprox także zginęło mi parę mg.
Rejestracja: 2010
 • 3640 / 446 / 0

Pytanko. Czy stosowanie podkladu z benzo od poczatku przygod ze stymulantami jest zabezpieczeniem przed poryciem sobie glowy czy tez to predzej czy pozniej nastapi ?? Ukmujac to zwieźlej, to czy stosowanie podkladu jest w stanie zpaobiec powstaniu objawow psychoz tudzież objaó podobnych typu "oni wiedza".
Rejestracja: 2014
 • 3233 / 370 / 0

Raczej to nie zbyt mądre zagryzać kreski psychotropami. Prędzej czy później się poryjesz ja tak jechałem ostatnie pół roku i oni i tak się dowiedzieli xD
Rejestracja: 2016
 • 213 / 16 / 0

Zabezpieczeniem przed porysowaniem bani na dluzsza mete benzo nie jest, ale tak, jak mixujesz z benzo to psychozy i inne "oni wiedzą" nie występują ;)
Rejestracja: 2016
 • 162 / 6 / 0

Witam. Miksował ktoś może klonazepam z pseudofedryną? Ma to sens? W sensie najpierw klon, potem efka .
Posty: 210 Strona 4 z 21
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1243 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: sur10za, tortelini i 1 gość