Benzodiazepiny + Stymulanty

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 215 Strona 15 z 22
Rejestracja: 2017
 • 55 / 4 / 0

Nie polecam miksu benzo plus stimy, ostatnio miałem akcję że się najebałem grubo na melanżu, wróciłem na chatę i jak pojebany skruszyłem clonazolam rc 1mg ze sztuką fety i sam wszystko wyszurałem.
Skończyło się tak że mi urwało film, podobno odpierdalałem za gruuuubo i po godzinie zasnąłem jak dziecko. Ale to co się po takim mixie wyczynia to gra nie warta świeczki, za dużo złego można odjebać a potem z moralniakiem się męczysz haha, jak już to benzo na zjazd jak już męczy cię brak snu, wtedy jesz coś na sen i śpisz jak bobas a zwała znikoma(najlepiej po fecie na zjazd 10mg zolpidemu).
Pozdrawiam :)
Rejestracja: 2017
 • 6255 / 1103 / 2

To juz wiemy.
I to od dawna.

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Doktryna Wolnych Konopi

Czyn związany z medyczną koniecznością zażywania nielegalnej substancji (posiadanie, uprawa, wytwarzanie, udzielanie) zmierzający do poprawy zdrowia indywidualnego, nie może jednocześnie ani szkodzić społeczeństwu (art. 1 § 2 k.k.) ani stanowić bezprawnego ataku na zdrowie publiczne. Ta, zdaje się oczywista dla przeciętnie inteligentnego człowieka konstatacja, nie jest wcale oczywista dla sądów i prokuratur. W skrócie, skoro leczy, nie może jednocześnie szkodzić, gdyż dochodzimy do wewnętrznej sprzeczności.
Rejestracja: 2010
 • 84 / 6 / 0

8 mg alpry + 2 mocne kawy (espresso) i jestem mega mega mega prospołopeczny. Niektórzy piszą, że ten miks jest bez sensu. Ale nie dla mnie :) fajne ciarki mnie przechodzą, empatia i chętne udzielanie pomocy każdemu.
Rejestracja: 2018
 • 1 / / 0

Najpierw feta a po 3 godzinach 1mg alprazolamu i niema zadnych schiz ze serce stanie itp
Rejestracja: 2018
 • 13 / / 0

A czy po wzieciu 1mg alpry mozna wziasc kreske fety?
Rejestracja: 2016
 • 1314 / 117 / 0

Tak
Rejestracja: 2013
 • 7 / / 0

2mg klonazepamu całkowicie pozbawiło mnie przyjemności z fukania :D feta działała jedynie przez 15 minut, potem albo dociąganie, albo spanko.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
 • 7876 / 834 / 0

@Majster790
Bo klona się bierze na zwale po amph a nie przed, na przyszłość taka rada ;)
Rejestracja: 2015
 • 1267 / 305 / 0

alpra 1mg albo etizolam 2mg, jak wejdzie to fuka i jest bardzo fajnie, przynajmniej ja tak mam.

Wrzucanie benzo już po fuce, mi zbija fuke, jak już mam dosyć stymulacji to benzo a najlepiej w takiej sytuacji mi wchodzi mianseryna, od razu apetyt żeby coś zjeść a potem do łóżeczka i lulu.
Rejestracja: 2017
 • 2 / / 0

Leciałem 2 tygodnie na tytułowym mixie, śpiąc co ciekawe zawsze około 4-5 h (też coś oczywiście jedząc). Ciężko przybliżyć mi, ile dokładnie tego poszło, ale ok 10 g amfetaminy. Co raczej nie jest żadną istotna informacją - zjadłem ok. 35 mg flualpry. Chociaż nie było żadnych utrat świadomości czy problemów innej natury, a wręcz przeciwnie - coś na wzór supertrzeźwości. Problemów ogólnie z pamięcią żadnych. Niestety czas leciał dość szybko i zorientowałem się, że czas najwyższy odpocząć. Najbardziej niepokoi mnie póki co kwestia benzo. Jakies pół roku temu zjadłem eti (moze ze 100 mg) i z 10 mg klonazolamu, potem nic do teraz. Jestem zmęczony; poza trochę cięższym oddechem, spowodowanym pewnie zejściem fety walniętej rano, jakimiś drobnymi drżeniami mięśni to nic ciekawego ani strasznego. Czuje z godziny na godzinę większe zmęczenie i spadek energii (bez, póki co psychicznej tragedii, jakiej rok czy dwa temu dawały uświadczyć ketony), jednak jestem ciekawy czy ktoś przez coś podobnego przechodził, bo na forum naczytałem się o tej flualprze różnych opinii. Podobno odstawka to jakaś tragedia; niestety forumowicz nie napisał, jakie dawki i jak długo zażywał. Aktualnie posiadam jeszcze 3 tabsy. Nie mam problemów z silną wolą, mam też dużo wolnego czasu. Ne wiem czy umieściłem w złym temacie, czy cokolwiek innego zrobiłem źle; jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość i nielinczowanie za brak interpunkcji :(

[mention]taurinnn[/mention], popraw, proszę, interpunkcję... Z góry dzięki. misspill.

[mention]misspill[/mention] Luzik, poprawiłam interpunkcję. :-)
taurinnn
Ostatnio zmieniony 21 października 2018 przez taurinnn, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Dodanie interpunkcji na prośbę moda.
Posty: 215 Strona 15 z 22
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1485 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości