Benzodiazepiny - Podanie dożylne

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 744 / 28 / 0

Złączy ktoś posty plus thx
  • 157 / 18 / 0

Ja jeszcze w czasach wjebania w hel klony normalnie w kabel waliłam i nic mi sie nie stało. Normalnie rozkruszałam wsypywałam do ciepłego jeszcze w pompce towaru i shake 😁 Pewnie dla zły nie było to zdrowe z całą ta masą tabletkową Ale najważniejsze że działało 😎 dopiero teraz wiem że robi sie to inaczej. A jeśli chodzi o rolki to miałam w ampułkach więc też normalnie waliłam iv. Co prawda czuć było w ustach alko Ale działać działało a to najważniejsze.
To były czasy kiedy byłam ostro wjebana więc absolutnie nikomu nie zalecam robienia tak samo bo nie jest to napewno zdrowe. Wiele razy sie przekonałam kiedy nie trafiłam w zyle bo wtedy nie jest ciekawie.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Ponad 2,7 tys. zł na alkohol w każdym dniu pracy Sejmu. Trunki leją się strumieniami

W 2018 r. posiedzenia poselskie trwały 53 dni, a Kancelaria Sejmu, wyłącznie z tytułu sprzedaży alkoholu na terenie gmachu przy Wiejskiej, odnotowała obrót prawie 80 tys. zł.
  • 1194 / 95 / 0

Ja biłem domięśniowo rolki.
  • 744 / 28 / 0

Domiesniowo łatwo o ropniaki tak samo jak podczas podawania pójdzie pod skórę domiesniowo też duże ryzyko ropnia chyba ze masz oryginały w ampulkach bo przerobione tylko i,v

No amnezja ja to samo kilka kropelek pod skórę i na drugi dzień już
Po antybiotyk bo widać stan zapalny wokół wklucia
  • 1194 / 95 / 0

Tak miałem dostęp do ori aptecznych rolek, w innych sytuacji to bym nie przerabiał.
  • 1182 / 50 / 0

Muszę walnąć w końcu w żyłę. Jakie benzo polecacie? diazepam właśnie zjadłem. I ile rozcieńczać i wódka czy spirytus?
  • 4187 / 562 / 11

Kup diazepam w ampułkach. Moje ulubione benzo.
Podobno najlepszy wjazd iv ma midazolam.
Ja mam marzenie zajebać iv gdzieś 80mg - 100mg diazepamu. Czystego z ampułek.
Tak, żeby aż zsunąć się po ścianie.
Mam dostęp do ampułek różnych benzo, ale rzadko są na stanie.
Nie chce mixu, tylko błogie ujebanie valium.
  • 1182 / 50 / 0

Nie dostanę diazepamu w ampułkach. Odpuszczam go sobie iv.
  • 822 / 105 / 0

Pamiętam mixy klon+hex.
Rano więcej hexa mniej klonów, w dzień w zależności od stanu, na noc więcej klonów mniej hexy.
:D
Ale samych klonów nie ma sensu. Ani się to dobrze nie przerabia, ani wejścia nie ma solo.
Użytkownik nieaktywny
  • 1364 / 164 / 0

Jedyne benzo rozpuszczalne w wodzie- pomijając klorazepat dipotasowy (Tranxene/Cloranxen) to midazolam wystepujacy w Polsce w leku o nazwie Dormicum. Tabletki maja 7,5 lub 15mg. Ogolnie w Polsce oprócz rolek i klona w szkle jest również wlasnie midazolam w wersji do iniekcji i.v., i.m., s.c. i bodajże i.c. . W usa wstepuje dodatkowo lorazepam iniekcyjny z tego co wiem. Ogolnie jak się nie ma AMP. rolek, klona czy midazolamu nie warto przerabiac tabsow rozpuszczanych w spirytusie. Walenie benzo i.v. ma imo sens jedynie przy mixach z opio- i to tych w ampach, nie przerabianych z tabsow. Wasze zycie, wasze decyzje, sami wiecie czego chcecie i czego wam najbardziej brakuje. Palic kable benzo rozpuszczonymi w spirycie to solo imo glupota.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata