Benzodiazepiny - Odstawianie

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 411 / 25 / 0

Tak kurwa szczególnie po 8 letnim ciągu. Jebnij się w łeb bo chyba nie wiesz co to skręt debilu.
Użytkownik nieaktywny
  • 591 / 142 / 0

Przecież pisze, że odstawka benzo to nie hera, gdzie max 2 tygodnie i siup, tylko proces 3 fazowy rozciągnięty na miesiące, czy lata.

Już wiem do czego piłaś, niejasno się wyraziłem, tylko grzeczniej trochę, bo to że przeżywasz piekło po 8 letnim ciągu na alprze, to chuj mnie obchodzi. Szanuj kulturę dyskusji.
Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę ^^
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2019 przez thermogrippp, łącznie zmieniany 5 razy.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Heroina wraca. I nie chodzi tylko o "kryzys opioidowy"

Początek XXI wieku przyniósł ze sobą nostalgię za tym, co minęło. Projektanci modowi zapoczątkowali boom na szalone lata 90. i za ich przykładem również muzycy, dizajnerzy i inni artyści postanowili czerpać inspirację z tego kolorowego okresu. Nikt jednak nie spodziewał się, że swoją drugą młodość przeżywać będzie teraz również heroina.
  • 49 / 15 / 0

w mojej skromej opinii detoks domowy, korzystajac z metody substytucji alprazolamu na diazepam rozciagniety w odpowiednio dlugim czasie jest najlepszym wyjsciem. po takim czasie stosowania alpy cialo czlowieka, przyjmuje pewne zaleznosci z benzodiazepinami ,z ktorych nie da sie wyjsc w dwa tygodnie. nie ma sensu sie meczyc, obcinaj spokojnie przerzucajac sie na diazepam. sugerujac sie tabelką stworz odpowiednio dlugi plan schodzenia z dawki i przestrzegaj go skrupulatnie.
  • 715 / 129 / 0

Zgadzam się. @Łaciata ak masz skręta na 3mg alpry to wrzuć 15mg rolek i ustabilizuj się. Zajmie tydzień dwa bo diazepam musi sie zbudować w systemie, polecam na wieczór. Po 2 tygodniach obetnij 1mg alpry ale zamień na 20 mg diazepamu i przy okazji obetnij pierwsze 5mg diazepamu. Wiec bedziesz na 2mg alpry i 30mg diazepamu. Jak sie ustabilizujesz - powiedzmy tydzień ucinaj po 2-3 mg co tydzień. W 5-6 tygodni bedziesz na 2mg alpry i 15mg diazepamu (przy dobrych wiatrach). Zamień kolejny 1mg alpry na 20 mg rolek, bedziesz dobrze wysycona wiec przejscia powinny byc latwiejsze. Wiec 1mg alpry i 35 rolek i konsekwentnie 2.5 mg co tydzień-10dni aż znowu bedziesz na 15 mg rolek. Wtedy calkowite przejscie na rolki. Po takim czasie nie rób nic agresywnie, dyktuj swoje tempo i samoppczucie. Grunt nie zwiekszać dawek ani razu co pewnie wiesz.

Mozesz zastepowac kazde 0.5mg alpry 10mg rolek przez co mozesz ich mniej potrzebowac ale skończą się tzw interdose withdrawal czyli skrety pomiedzy dawkami rano-wieczór. Nawet jak ma to trwać 6 miesiecy czy rok - to lepsza metoda niz nieudany detoks. Zero kofeiny, alko, dłużo tłuszczy, sa tacy co na keto maja male skrety i tna agresywniej.

Ja bym tak to rozegrał.
  • 1970 / 307 / 0

09 grudnia 2019OdwiertKorzenny pisze:
Siemanko ludzie,
przyszedł czas ,żeby odstawić baklofen.
Leciałem jakieś 6-7 miesięcy dawki od 70 do 200.
Z benzo różnymi niestety, klon teraz 3-4mg na dzien (i tak za dużo, przyjebany chodzę, planuje wbić na 2mg albo 1.5mg)

Farmakoterapia:
paroksetyna 60mg 1-0-0
pregabalina 150mg 1-0-1
lamotrygina 100mg 1-0-1

Bardzo proszę o poradę.

z wątku o baklo

mam problem, wjebałem się w baklo i klony,
czasem się sypnie za dużo i poleci na raz 200mg baklo i 600mg pregi,
tudzież w godzinach nocnych zdarzy się, że i 10mg clona, chociaż nie widzę w różnicy w 4mg a 10mg.
  • 715 / 129 / 0

Ile czasu na benzo, w tej wyższej dawce? baklo to odstawiacze fenibutu tną szybko ale oni raczej lecą krócej.

3-4mg klona z baklo troche zajmie, niby jest zasada jedna substancja dopiero kolejna ale nie wiem jak to jest z baklo.
Użytkownik nieaktywny
  • 259 / 13 / 0

Mi się udało z tym skończyć. Mam 7 opakowań i korci żeby wyrzucić do kosza do apteki...boje się ze będę miał gorszy dzień i wrócę...
  • 107 / 7 / 0

Jestes z bdg chetnie przejme te 7 opakowan zebys nie musial juz przez to przechodzic ponownie
Jak cos pisz na prv
  • 8 / / 0

Dziękuję za przyjęcie na forum.
W skrócie opiszę swoją przygodę z clonazepanem. Kilka miesięcy po porodzie miałam depresję lecz w tamtych czasach nie było to tak częste jak dziś. Kiedy trafiłam do psychiatry miałam ataki paniki itp. Lekarz próbował ustawić mi leczenie antydepresantami lecz źle się po nich czułam. Wtedy przepisał mi clonazepam. Chodziłam kilkanaście razy na psychoterapię. Niestety jestem osobą wrażliwą i emocjonalną. Psychiatra prawie od 15 lat przepisuje mi clonazepam. Zaczynałam od dawki 3x2mg. Po terapiach i pracy nad sobą zeszłam do dawki 0,5mg. Długo zażywałam taką dawkę. Dużo w życiu przeszłam, ale nie o to chodzi. Kilka poważnych operacji. Jednak od tylu lat zażywam clonazepam. Obecnie jest to dawka 2x0.5mg. Nie zażywam leku rekreacyjnie, jak niektórzy tutaj piszą. Próbowałam odstawić clonazepam za pomocą Pregabalin 75mg. Po większej dawce Pregabaliny nie potrafię funkcjonować. Pytałam psychiatrę o odstawienie clonazepamu za pomocą diazepamu. Jest do takiej zamiany benzodiazepin sceptyczny, przepisał mi hydroksyzyne. Dopóki nie wiedziałam o clonazepamie co to za lek, zażywałam ze wskazań lekarskich. Teraz jestem załamana, bo nie wiem jak mam odstawić clonazepam, wiem że po tylu latach jestem uzależniona. Ciężko jest mi się z tym pogodzić. Czytam w Internecie o clonazepamie i benzo, opracowania dr Aishton i Basińskiej itp. Nie mogę sobie pozwolić na detoks szpitalny ze względu na pracę. Od stycznia zmieniam psychiatrę, bo wiem że to ja zażywam clona, ale lekarz nie powiedział mi jakie konsekwencje ma ta "cudowna tabletka". Chcialam prosić o jakieś wskazówki, rady jak sobie poradzić z odstawieniem clonazepamu.
  • 959 / 82 / 0

Nic mnie tak fizycznie I psychicznie nie przeoralo jak odstawienie alpry branej w ciagach.
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1478 uczestników Wejdź na czata