Benzodiazepiny - Odstawianie

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 258 / 14 / 0

Klomipramina zanim się wkręci to się szybciej wykonczysz. Jeszcze na zjeździe z baclo. To jeden z kozakow, ale ile uboków.
  • 27 / / 0

Mam pytanie do osób, które za szybko odstawiły benzo po 2-3 miesiącach codziennego brania. Jak długo utrzymywały się napięte mięśnie, lęki, derealizacja, otępienie ?
Jestem 12-sty dzień po odstawieniu i mam cały czas te dolegliwości. Czy jest sens teraz załagodzić te objawy biorąc np. Diklazepam ?

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Przedszkolanki myślały, że 5-latek ukrywa w kieszeni zabawkę. Znalazły torebkę kokainy

Dziecko zaskoczyło przedszkolanki tym, co miało w kieszeni. Wszyscy byli przekonani, że to zabawka, prawda okazała się jednak o wiele bardziej zaskakująca. Wyszło na jaw, że chłopczyk miał przy sobie dużą ilość narkotyków.
  • 382 / 36 / 0

Wszystko da się odstawić za pomocą benzo. Benzo z obstawą lekami odstawia się powoli diazepamem w końcowej fazie. I tyle.
  • 223 / 14 / 0

Jadłem ostatnio po 10-12mg klona przez 4 dni mam się czegoś obawiać, redukować dawki? Niestety nie c mam dostępu do diazepamu.

Warto się wspomóc olejkiem cbd?
  • 258 / 14 / 0

@cromogen to jednorazowy wybryk czy jesteś uzalezniony od benzo?
  • 223 / 14 / 0

Co jakiś czas mam takie akcje, ale ogólnie robię przerwy.
  • 138 / 19 / 0

A ja się tak ostatnio zastanawialem i mam pytanie do ludzi którzy odstawiali benzo po dłuższych ciągach. Czy odstawiając redukcja dawki, obstawa lekowa i pod okiem lekarza, przez cały czas da się jakoś funkcjonowac, czy w pewnym momencie derealizacja lub jakieś objawy fizyczne mogą być na tyle duże że np nie będę w stanie pójść do pracy?
  • 382 / 36 / 0

Ja odstawiałem i byłem na L4. Trudno powiedzieć, każdy jest inny, ja miałem ciężko..
  • 138 / 19 / 0

@GL HF i ile takiego L4 musiałeś sobie zafundować? Od psychiatry, czy rodzinny ci dał?
  • 4 / / 0

Witajcie brałam afobam do rozpoczęcia antydepresanta najpierw setra która pogorszyła stan teraz paroksetyna jest lepiej. Benzo przez 2,5 mieisiaca dawkę 0,5 dwa razy dziennie od miesiąca ucielam i już raz dziennie 0,5 nic się nie działo jak to teraz odstawiac? Bardzo się boję przechodziłam odstawienie wenlafaksyny i boję się takiego zejścia... Doradzcie lekarz kazał przejść na 0,25 przez 2 tygodnie potem co drugi co trzeci dzień nie wiem czy to dobre rozwiązanie?podszedł do tego lajtowo jakby to było nic
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata