Benzodiazepiny - Odstawianie

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 399 / 125 / 0

@Blackusek jeśli zależy Ci na powolnej redukcji aby zminimalizować efekty abstynencyjne to odradzam jakiekolwiek ośrodki na NFZ. Tam się w tańcu nie pierdolą, tną szybko i boleśnie. W ogóle to nie napisałeś jakiego benzo jesz 5 mg na dzień. Da się w warunkach domowych przeprowadzić w miarę bezbolesną odstawkę, trzeba mieć tylko ogarniętego lekarza który wypisze odpowiednią obstawę lekową no i wiadomo - sporo samozaparcia.
  • 20 / / 0

klon , nie pisałbym o 5 mg diaz

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Policjanci uratowani przez przemytników, których ścigali

Trzech hiszpańskim policjantów wpadło do morza, gdy ich łódź rozbiła się podczas pościgu. Funkcjonariusze zostali doprowadzeni w bezpieczne miejsce przez przemytników narkotyków, których ścigali.
  • 8 / / 0

Czy odstaiwenie diazepamu (10-20mg) dziennie który brałem ok. miesiąca czasu to szaleństwo? Dziś jest 7 dzien od ostatniej dawki, powiem szczerze, że odstawiam również kode. Brałem ją jakięś 1,5 miesiąca ok(150-200 mg) i jest to mój trzeci dzien na trzezwo. Nie chce tego ani tego syfu. Oprócz dość mocnej biegunki czuje się dobrze. Czy dobrze zrobiłem odstawiając te 2 środki na raz?
  • 592 / 70 / 0

Jak 7 dni od ostatniej dawki diazepamu, to już raczej skręta nie powinieneś doświadczyć. koda w takich dawkach i po takim ciągu też już niczym więcej cię nie zaskoczy. Rozumiem, że to wszystko cold turkey? Bo raczej już nic cię tutaj nie powinno powyginać, ale ja zawsze wolę mieć jakąś obstawę lekową pod ręką odstawiając c-turkey.
  • 1035 / 22 / 0

17 marca 2019flash6666 pisze:
Czy odstaiwenie diazepamu (10-20mg) dziennie który brałem ok. miesiąca czasu to szaleństwo? Dziś jest 7 dzien od ostatniej dawki, powiem szczerze, że odstawiam również kode. Brałem ją jakięś 1,5 miesiąca ok(150-200 mg) i jest to mój trzeci dzien na trzezwo. Nie chce tego ani tego syfu. Oprócz dość mocnej biegunki czuje się dobrze. Czy dobrze zrobiłem odstawiając te 2 środki na raz?
diazepam ma okres poltrwania do 200h. W najgorszym wypadku jak brales srednio 15mg, poziom nie zlecial jeszcze do 7.5mg, wiec masz jeszcze sporo aktywnych metabolitow we krwi. W zaleznosci od organizmu niektorzy czuja dopiero zejscie po ok 2 tygodniach wiec bardzo mozliwe ze cos poczujesz w ciagu nastepnego tygodnia. Badz dobrej mysli, skoro przez tydzien nic nie poczules bardzo mozliwe ze organizm nie da o sobie znac, powodzenia !
  • 487 / 13 / 0

Odstawiam diazepam. Tnę po 2.5 mg co dziesięć dni. Od środy jestem na dawce 2.5mg. Planuję z tego zejść do zera. Czy wystarczy jak będę 10 dni na tej dawce czy dłużej przeciągnąć te ostatnie 2.5? Biorę jeszcze pregę 150-150-150.
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 112 / 0

@lufa9999 sprawdź sobie https://www.benzo.org.uk/polman/bzsched.htm#s1 - Podrozdział: "proste odstawianie diazepamu (Valium)". Znajdziesz dobrą rozpiskę, możesz analogicznie rozpisać swoje dawki zgodnie z zaleceniami w tabeli.
  • 136 / / 0

Flualpra wrocila z labo i lekarz przepisal mi w zamian za to o xanax bo wyszlo ze to jest to samo :O. Wierzyc w to? I pytanko. Jak sie ma z moca eti do Xanaxu 0,5m? Zalozmy 1mg eti? Co mocniensze?
  • 378 / 42 / 0

Uciąłem 0.25mg z 1mg klona i jednocześnie dopadło mnie grypsko. Czuję się jakbym obciął ze 0.75mg. Pregaby nie zwiekszam 150-0-75. mianseryna kładzie ładnie ale wybudza szybciej niz mirtazapina. Oj będzie bolesna ta odstawka, czas ruszyć dupsko na siłownię bo gastro ostre.

Skończyłem ostatnie kromki organicznego chleba razowego i od jutra buduje pomału podwaliny pod keto. Jak puści grypa włączam.emoxypině i NAC. Musi działać.
  • 46 / 4 / 0

Ja miałem na prawdę nie przyjemna przygodę z benzo w tamtym roku. Byłem mega uzależniony, dawki rzędu 20mg alprazolamu, Relanium po 120 mg. Rodzina skierowała mnie policyjne do odwiezienia do szpitala psychiatrycznego.. Tam dostawałem Tranxene na odstawke benzo. 20mg rano i 20mg wieczorem, potem ta dawka ulegala redukcji aż po miesiącu całkowicie odstawili mi Tranxene i wreszcie byłem czysty. Dostałem na do widzenia 2 pudełka Tranxene na sytuację doraźne i tak udało mi się odstawić benzo prawie całkowicie. Teraz zgromadziłem skromny zapas benzo ale ich nie używam bo dostaje od psychiatry full pakiet leków typu sertralina, convulex, trittico. Niestety czasem bez szpitala się nie obędzie Chociaż zalecam powolne zmniejszanie dawek najlepiej przy pomocy Relanium.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 125 uczestników Wejdź na czata