Benzodiazepiny - Odstawianie

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Kuchni [H]yperreala, Barbiturany w Kuchni [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

pampuk

Kompetentny
Kompetentny
64
109

Mnaie wjebała alpra po raz pierwszy - odstawienie kurwa piekło kilkumiesięczne - nigdy więcej i trzymam się od tego z daleka. Drugi raz klon ale skręt jakiś taki dziwny był odczuwalny ale nie masakryczny jak po alprze. Natomiast najgorsze z tego wszystkiego jest wjebanie się w lorka albo kilka benzyn naraz...zazwyczaj dtx w szpitalu - i to wcale nie taki "fajny". Natomiast w przeciwieństwie do alco z benzynami u mnie tak jest, że mogę wracać do kontrolowanego brania i jak czuje pierwsze objawy stąpania po cienkim lodzie to od razu odstawka na dłuższy czas.

Natomiast nie kumam, już to gdzieś pisałem, ćpania rolek. Qrwa to jest bez sensu...to jedyna benzyna, która potrafi wyciągnąc z wjebania się w inne w miarę bezboleśnie...

@Anabolik - rolki mają największą zdolność kumulacji w organizmie i jednocześnie przekraczanie dawek :ćpalnych" po prostu nie ma sensu oczekiwanego jebnięcia się nie doczekasz.

@wnc1964 - nie jest najsilniejszą jest najsłabszą ale tu chodzi IMO jej chyba chodziło o kumulację raczej i t 1/2 plus aktywne metabolity przy nadużywaniu i ciągu może to być ponad 200 h.

Rolki to ostatnia deska ratunku - dlatego nie ma sensu ich ćpać jest dużo więcej ciekawszych i fajniejszych specyfików :-)

pol90

12
76

@pampuk
Jest jeszcze chlordiazepoxyd i clorazepat.

W Nowej Zelandii tysiące lokatorów mieszkań komunalnych otrzyma łącznie miliony dolarów odszkodowań i przeprosiny ze strony rządu po tym, jak zostali bezzasadnie wyeksmitowani po nieprawidłowym przetestowaniu ich domów na obecność narkotyków.
Meksykańskie siły federalne po wieloletnich próbach zatrzymały jednego z najniebezpieczniejszych bossów narkotykowych Angela Humberto Chaveza Gasteluma i jego syna.

pampuk

Kompetentny
Kompetentny
64
109

@up - do czego się odnosisz? z mojego postu

pol90

12
76

pampuk pisze:
25 czerwca 2018
@up - do czego się odnosisz? z mojego postu
Do diazepamu.

pampuk

Kompetentny
Kompetentny
64
109

@pol90 - tego nie wymieniałem bo to w mojej ocenie chujnia straszna, nie uważasz?

pol90

12
76

@pampuk
Ale mają długi okres półtrwania.

Anabolik

27
23

No wiem pampuk dlatego rolki tylko raz na jakiś czas i to i.v teraz nawet nie mam gdzie iść po diazepam wszystkie bibuly idą na tramal alpre i klony

wnc1964

76
69

Ja bym wam radził zbierać diazepam zbierać i go nie ruszać, jak przyjdą pierwsze objawy tolerki to nie ładować więcej alpry , klona czy lorka tylko zamienić na ewiialent dawki diazepamu i odstawiać w innym wypadku tak jak moim co już klon nie podziałał nic jak zjadłem 15razy 2mg czyli 30mg zero działania.

-Koniecznie dorzucić pregabalinę i baklofen i rolkami zjeżdzać w dół ambulatoryjny detoks jest dużo lepszy niż szpitalny.

Mi w szpitalu cieli po1mg clonozepamu tygodniowo neuroleptyki które dawali , rispolept, olanzapina, chloropotyksen miały straszne sajdy , kwas waloprominowy działał hepatoksycznie miałem po nim bóle żołądka i włosy wypadały, to długa historia dla mnie traumatyczna.

Maykel85

125
93

Pierdolisz z tym zastepowaniem rolkami całej dawki naraz. Jak ktoś bierze np. 5mg alpry dziennie to daje się 2,5mg alpry dziennie i drugie 2,5mg zastepuje ekwiwalentem diazepamu, dopiero potem ucina się alpre zastepujac rolka. I depakine czy tegretol sa konieczne, do tego jakiś SSRI np. escitalopram, neuroleptyki niekoniecznie.

Peanut Butter

Cześć wraki, mam problem. Od 4 miesięcy jem alpre codziennie (mój drugi ciąg) jestem na 1-1-1 1 mg i działa tyle ze pozwala żyć. Mam ma stanie jakieś 100 x 2mg xany (te z podziałka na 4)i 0 dostępu do żadnego rc benzo/aptecznego (jestem w uk i musiałbym isc na detoks aby dostać coś innego). Jak to ciąć tym co mam bez żadnych pregabalin itd. Dodam ze jak nie wezmę jednej dawki to nie bardzo funkcjonuje a poprzednia odstawka była koszmarem. Myśle ze zacznę 0,75-1-1 później 0,75-0,75-1 itd. Dobry pomysł macie lepszy ?

Pozdrawiam

Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 9 uczestników Wejdź na czata

AwatarZX  AwatarGanjaBot  AwatarSpOkOjNA  AwatarCzarli Hustle  Awatareasilybored  e8fc2b816ba2340a7cd07e1b37be3ef0astralvoyager  bc00ace87234b7d0df2ae5a6626ce610Kokorari  Awataritirritate  AwatarAlembik