Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

Użytkownik zbanowany
  • 6 / / 0

16 czerwca 2018punk6 pisze:
No to nie ma dla Ciebie ratunku :-)
Odkąd się tu zarejestrowałem, nie było ratunku, żadna nowość skarbeńku :-D
  • 617 / 30 / 0

Dziś leci ostatni klonik to łącznie 8mg dziś wczoraj 8mg , czuć bo było na pokładzie z opio, jest luz i wyjebka , ważne ze jutro wolne :cool: :-D

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Laburzyści chcą legalizacji wszystkich narkotyków

'Wojna z narkotykami finansuje gangi, podsyca przestępczość, zapewnia dzieciom łatwy dostęp do narkotyków w mediach społecznościowych i kryminalizuje młodych mężczyzn z klasy robotniczej' - ocenił laburzysta David Lammy wskazując, że jego partia doprowadzi do pełnej legalizacji wszystkich środków odurzających, włączając w to kokainę i heroinę.
  • 1699 / 368 / 0

Pojutrze by się przydało wolne, jak klonik i jego metabolity powoli zaczną opuszczać ciało; z tej ósemki bynajmniej nie zrobi się lemniskata... ;-)
Użytkownik zbanowany
  • 137 / 9 / 0

U mnie dziś poleciały 4 mg klona (na raz), rekreacyjnie zapodane podjęzykowo :-)
Czuć to mocne wejście, zwalające z nóg, ale musiałem stawić czoła mocnej senności, obecnie czuję się wyluzowany i nie przejmuję się żadnymi problemami, a nawet zrobiłem coś konstruktywnego.

Mam jeszcze z 10 tab w słoiczku po innym benzo, plus oblistrowane, zaplombowane jeszcze kolejne opakowanie clono 2 mg- dla mnie to jest mega-zapas na dłuuugo (4 mg to dla mnie sporo).
Teraz przerwa na co najmniej do weekendu.

Także ogólnie na plus :-D
18 czerwca 2018cosmo6 pisze:
O jakim czarnym rynku mówicie? Chodzi o jakieś strony internetowe w stylu oglaszamy24? Bo z chęcią bym kupił kilka paczek jakiegoś benzo a psychiatra nie chce wypisać ;/
Ja np. zaopatrzyłem się na ulicy, u osiedlowego akoholika/ narkomana na ciśnieniu na jakieś dragi - ogarnął reckę, zrealizował, i udostępnił to da mnie za 30 zł (paczka 2 mg klonazepamu).
Tak mi się urodziło źródełko do klonów i to mega-oszczędne (mam ambiwalentne odczucia :rolleyes: ).

Ogólnie na necie np. 24hO - klony latają po 70 zł i mają nabywców, także 30 zł za 30 tab 2 mg to bardzo fajna opcja cenowa.
  • 1182 / 49 / 0

Trochę mnie nie było.
Mój lekarz mi tylko klony bez refundacji daje na reckę, ale jak chodzi o jakieś badania to każe spadać.
  • 7241 / 719 / 0

Kocham ten midazolam, budzę się o około 6 rano i jestem wyspany, pełen energii, dobry nastrój .A jeszcze czeka mnie 1 mg lorazepamu . :diabolic:
  • 440 / 32 / 0

To widze że nie tylko mi się spodobał i pomógł haha
  • 7241 / 719 / 0

Dzisiaj się klonuje chłopaki i dziewczyny. Poleciało 2 mg klona i do meczu kolejna ''dwójka'' i browarek. :yay:
Użytkownik zbanowany
  • 137 / 9 / 0

U mnie poczciwie. Zastanawiam się, czym się uwalić. Clono chyba odpuszczam, gdyż miałem kilka dni temu paro-dniowy ciąg, a z tym gównem trzeba uważać.

Poza tym, clon działa rekreacyjnie tylko przy sportowym trybie, na co dzień jedynie dla chorych pacjentów.
  • 702 / 54 / 0

nie pierdol, ze ty kuwa zdrowy %-D
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata