Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

Posty: 8556 Strona 834 z 856
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 716 / 0


co tam benzowraki ? nacpani.ja wypilem pare piw i do tego 2 mg klonora.do boju benzo !!
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


czy jest cos, co trzaśnie mnie jak Bromazepam lub zopiklon?

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Wojny narkotykowe w sierpniu

Wydawnictwo Portal Games rozpoczęło przedsprzedaż gry Narcos, w której jeden z graczy staje na czele organizacji przestępczej, a pozostałe osoby starają się go schwytać.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 137 / 9 / 0


W bramie, w cenie 60 zł za 60 tab nabyłem ostatnio 2 paczki klona (oryginalne z apteki, oblistrowane w zaplombowanych pudełkach), doraźnie, w razie ciśnień na alco (odstawiam).

4 mg klono p.o. poszło na raz, z rana na sobo (właśnie się załadował, p.o. zażyte niecałą 1h temu), aby przez długi, wolny dzień, nie ciśnieniowało mnie na alco.

Nie pijąc alkoholu / GABAnergików od > tygodnia czasu, 4 mg mnie dość mocno zrobiło niemal od razu. Lekkie eufo + spowolnienie bodźców, którego potrzebowałem.
[mention]UJebany[/mention]
Spoiler:
AVE Polfa Tarchomin!
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 6 / / 0


Też niebawem wrzucam 2mg z rana do kawki ( rano nazywam godzinę, o której się budzę ). Jednak, zauważyłem dziwną zależność. Gdy, w ciągu dnia dorzucam, potrafię dojść do 6mg. To dla mnie absolutne maksimum, albo i przesada. Moja motoryka zaczyna szwankować, ja się staję wręcz przygaszony, jakby mi głowa parowała, zdecydowanie za dużo. A, opiszę inną zależność. Zjadam, se z rana 2mg, następnie po kilku godzinach dorzucam 1mg, po następnych kolejne 1mg. Staję się kurewswko rozdrażniony. Wchodzę w stan, w którym mógłbym posunąć się do haniebnych czynów, bez skrupułów kogoś zamordować i takie tam. Jednak obstaję, że to cudowna substancja, ale trzeba wymierzyć pod siebie daweczki. Nawet to wkurwienie mnie nie kłuję, chociaż klnę, drę się, lepiej się nie zbliżać, tak to ujmę, ale to też mnie się podoba. Ogólnie, lubię majstrować w swoim nastroju.
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 609 / 15 / 0


14 czerwca 2018jaskiniowiec pisze:
Skoro, po nich jestem bardziej sobą, niż na trzeżwo, to czemu mam z nich rezygnowac? Jesli czlowiek odczuwa powiedzmy jakies tam 'szczescie' czemu ma sobie odmawiać?
Bo to super uczucie wkrótce zniknie.
14 czerwca 2018jaskiniowiec pisze:
No, się uzależniłem. Ale, skoro mi jest dobrze po zażyciu, to skutki nadużywania schodzą na dalszy plan.

No to nie ma dla Ciebie ratunku :-) Nikt za Ciebie Cię od nich nie odciągnie, więc nie pytaj nas, jak z nich zrezygnować, skoro po przejrzeniu wątku o benzo i osobach wjebanych nadal uważasz, że warto i nie ma sensu żyć bez nich.
15 czerwca 2018Drevolt pisze:
a jaka wymowke wymyslec sobie ze nie pije, bo? xD
Bo nie i tyle. Po co się w ogóle tlumaczyć? Innym nic do tego.
Rejestracja: 2017
  • 744 / 28 / 0


Nie wiem ile mg benzo dziś zjadlem ale czuję fajny chillek :-D jebaccc to będę zarl benzo dopuki mnie niezamkną albo lekarz przestanie pisać :retarded:
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 609 / 15 / 0


Właśnie, a co zrobisz w tym ZK? Dadzą Ci coś?
Rejestracja: 2017
  • 744 / 28 / 0


Jest mała szansa ze nie pójdę do zk tylko na terapię wszystko zalezy co sędzia wyższej instancji orzeknie

W zk moge liczyć na neuroleptyki i może diazepam 5mg 3x :kotz:
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 137 / 9 / 0


Ciekawe, czy 15 mg diazepamu na dobę uchroni Ciebie przed padaczką, po benzo-koktajlach, na których jedziesz [mention]Anabolik[/mention]. Na pewno złagodzi skręta %-D

Ja po 4 mg clono z rana nadal czuję wyraźnie jego działanie. Czas mija przyjemnie i jak na sobotę mam serio małe ciśnienie na alco, którego nie piję od tygodnia (a klona zarzuciłem w tym czasie tylko 2 razy, 1 x rekreacyjnie 2 mg jakoś w tygodniu, no i dzisiaj 4 mg na cały dzień, żeby trzymało w uspokojeniu, pozwalam sobie na takie dawki, bo to pierwszy tydzień bez picia).

Ludzie piszą w tematyczym, że klon to tylko złudna trzeźwość bez fazy. Pewnie mają tolerkę przerytą do cna. Bo ja po 4 mg rano p.o. poczułem wyraźny wjazd, euforię i rozluźnienie ciała, które śmiało można nazwać "fazą". Peak trwał ok 1-2 godziny ( nie pamiętam dokładnie :cheesy: )

Co innego po innych benzodiazepinach, w moim przypadku tylko klonem idzie się klasycznie ućpać.
Rejestracja: 2017
  • 744 / 28 / 0


Nie no nie trafię mam nadzieję na lekarza zwierzę i da mi chociaż 3x 15mg d iazepamu lub 3x 2mg klono do tego 3x 100mg Tramalu i kwas walporoinowy 1g 2x do tego jakiś neurol kwetiapine bym chciał 3x 75mg najgorsza

opcja zimn A yvindyk nie wyobrażam sobie tego odstawilem tak metadon który piłem tylko 16tygodni trzymało 3tyg obstaw obstawa L ekowa rolki 30mg pernazyna 600mg i 1g depakinyi tiserci n HAD nie będzie w ryzach to będą bójki wyzwiska bezsenność do tego skręt benzowo-opiatowy ale prawnik pisze Pismo więc może się jeszcze udac

Można też wejść na program metadonowy w zk to dobra opcja ale na wolności będąc na programie nic nie wezmę mają testy nawet na pochodnev kaynionu chyba tak to się pisse :retarded:
Posty: 8556 Strona 834 z 856
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości