Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 1426 / 88 / 0

13 czerwca 2018UJebany pisze:
13 czerwca 2018Drevolt pisze:
ile sobie zarzucic klonazepamu na pierwszy raz?
0,5 mg - 1 mg.
Tylko nie dorzucaj ''jak bedzie slabo''.Benzo to nie heroina, ze bedziesz noddowal i mial ostra banie jak po kwasie.One sa delikatne jak płatek kwiatka :heart:
wzialem dzis pol godziny temu 2mg, rozgryzlem zebami przednimi i rozpuscilem lekko w jamie ustnej i nic nie czuje, o co chodzi
  • 5495 / 408 / 0

@up
Byc moze benzo nie sa dla ciebie.Po tym nie bedziesz widzial rozowych sloni.To lek dla chorych ludzi.Ja choruje na schizofrenie paranoidalna i to trzyma chorobe w ryzach.

Zadaj sobie pytanie.Czego oczekujesz po benzodiazepinach ? ( klonazepam )

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Medyczna marihuana: Pacjenci muszą uważać, bo w aptekach są spore rozbieżności w cenach

Nawet ponad 200 zł może wynieść różnica w cenie za 10 gramów suszu w aptekach. To niewątpliwie sporo przy stawkach rozpoczynających się od 600 zł. Jedyny dystrybutor na naszym rynku zapewnia, że każdemu odbiorcy proponuje takie same warunki sprzedaży. Jednak placówki same mogą ustalać marżę, bo nic ich nie ogranicza.
  • 87 / 1 / 0

Właśnie poszły 3 krzyze na raz na pusty żołądek po malej przerwke od uzywek.
Mam nadzieję, że efekt będzie porownywalny z podaniem podjezykowym, jakoś ostatnio wolę zaaplikowac p.o. niż czuć ten mentolowy smak pod językiem pól godziny. Ble, prdedzej już lubie alpre gorzka pod jezyk z jej bezpardonowym dzialaniem (odnotowalem spora synergie miedzy klonem i alpra...nie laczcie benzo jeśli juz tam nie jesteście ani benzo z alkk, dobra rada)

Sorry za chaos, nie jestem już do konca dysponowany umyslowo, to bresiej strumien mysli.
  • 1364 / 115 / 0

co jest lepsze względem ''euforii'' benzo, GBL czy może barbi ?
  • 2512 / 130 / 0

GBL
  • 1426 / 88 / 0

13 czerwca 2018UJebany pisze:
13 czerwca 2018Drevolt pisze:
ile sobie zarzucic klonazepamu na pierwszy raz?
0,5 mg - 1 mg.
Tylko nie dorzucaj ''jak bedzie slabo''.Benzo to nie heroina, ze bedziesz noddowal i mial ostra banie jak po kwasie.One sa delikatne jak płatek kwiatka :heart:
jak wypije male piwo do 2mg klona to urwie mi sie film? jakies male z bardzo mala iloscia procent zeby tylko bylo
kurde nie wiem wolalbym nie ale tak na spotkaniu towarzyskim sie nie napic to slabo
  • 487 / 43 / 0

Jak normalnie czujesz jedno piwo i pijesz rzadko to nie polecam. Kolejna rzecz. Na jednym się nie skończy.Wypierdolisz kilka i narobisz lipy,bo przy okazji opierdolisz cały blister, bo nie działa. hahahaha. NA drugi dzień będziesz dowiadywał się różnych faktów i spalisz się ze wsydu.
  • 1426 / 88 / 0

[mention=Mocarny888]Mocarny888[/mention]
piwa nie lubie pic, nie pilem od kilku lat wiec nie bedzie mnie ciagnelo do kolejnego,
blister zostawiam w domu wiec dorzucac tez nie dorzuce
a jaka wymowke wymyslec sobie ze nie pije, bo? xD
  • 744 / 27 / 0

Mówicie Mix alpry i klono najbardziej uzależnia a ja natym mixie lece już kilka miesiecy :gun: %-D

Powiedz ze bierzesz antybiotyk inieb pijesz
  • 3 / / 0

Jedna z gorszych rzeczy w które można się wjebać, cieżko wyjść, Btw Od kiedy Pan P nie dziala da sie dostac gdzieś ?
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata