Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 336 / 20 / 0

Pies jak nic. lorazepam weź, facet.
  • 2 / / 0

czyli klonazepam?

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Mężczyzna zostawił kilogram marihuany w samochodzie kierowcy Ubera

Mężczyzna zostawił kilogram marihuany w samochodzie kierowcy Ubera i został aresztowany przez policję, kiedy próbował odzyskać zgubę.
  • 5495 / 408 / 0

Moje kochane benzoski.Po 4 dniach nie brania i zastąpienia benzo trawa :kotz: .Wracam do mojej milosci.Klonik + lorek .Dzis przerobilem 4 mg lorazepamu + 4 mg klonazepamu.Od jutra wracam do mojej standardowej dawki czyli 2 mg - 3 mg lorazepamu oraz 2 mg klona.
  • 191 / 12 / 0

1mg alpry i 25 zolpi na sen ) jest si
  • 2 / / 0

czy jeśl wzrosła mi tolerka ma Bromazepam to rownież na alpre? sorry za pytanie, ale jestem początkujący
  • 5495 / 408 / 0

12 czerwca 2018querrell pisze:
czy jeśl wzrosła mi tolerka ma Bromazepam to rownież na alpre?
Zważ na to za alpra to silniejsze benzo, wiec potrzeba mniej niz bromazepamu.Tolerancja rosnie na wszystkie anksjolityki .
Użytkownik zbanowany
  • 609 / 15 / 0

@querrell, panie władzo, loperamid sobie pan weź. Na srakę.
  • 758 / 83 / 0

11 czerwca 2018Demis pisze:
A mi chuje nie chcą dać zleceń na badania. Nawet jak im gadam, że mam rozwalony organizm to się tylko uśmiechają i każą za kilka lat przyjść chuje jebane.
Takie zlecenie na badania to ich zasrany obowiązek (raz w roku minimum, jeśli nic się nie dzieje) żeby wystawić i nie proś tylko zażądaj skierowania na badania - morfologia, mocz, kupsztal %-D i nie daj się zbyć.

BTW - wpadł mi pomysł do głowy jeśli poważnie piszesz o odstawieniu jak to zrobić... ale wtedy już nie ma pierdolenia i odwrotu :-)
  • 5495 / 408 / 0

Rano wrzuciłem klonika 2 mg, nie dawno 1 mg lorazepamu.Czuje, ze klon jeszcze robi swoje + dzialanie lora.Jest si :-p
Użytkownik zbanowany
  • 609 / 15 / 0

@Demis, masz zły system albo dziwnych lekarzy. Ja idę sobie do mojego długopisa na NFZ (długopis, bo wypisze skierowanie na co tylko mam ochotę) i po prostu mówię, co bym chciała zbadać. Ewentualnie on mi doradza.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata