Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

Użytkownik nieaktywny
  • 309 / 20 / 0

Nie myślałem o zrobieniu badań z moczu. Może jak znajdę czas. Gorzej jak ktoś mi powie, że wypijanie 6 browarów dziennie i spalenie paczki fajek dziennie jest mniej szkodliwe.
  • 763 / 87 / 0

Ty patrz na siebie a nie na innych...

Ja robię kompleks badań raz na kwartał...mój lekarz wie, że jestem po dtxach z alco dlatego pisze recki na benzo i nie mam problemu żeby zlecił kompleks badań częściej niż raz w roku.

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Irakijczyk sprzedawał narkotyki za siedem różnych kryptowalut. Surowa kara

Trzydziestoletni Irakijczyk Alaa Mohammed Allawi został skazany na 30 lat więzienia za sprzedaż 245 kg narkotyków w zamian za kryptowalutę.
Użytkownik zbanowany
  • 609 / 15 / 0

10 czerwca 2018hertz pisze:
a kto tutaj mowi o odstawianiu?
Ja. Stronę wcześniej.
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 88 / 0

a co to? nie ma dzis Anabolika? już na wczasy pojechał?
  • 1182 / 50 / 0

A mi chuje nie chcą dać zleceń na badania. Nawet jak im gadam, że mam rozwalony organizm to się tylko uśmiechają i każą za kilka lat przyjść chuje jebane.
Użytkownik zbanowany
  • 609 / 15 / 0

Ale na badania czego?
  • 3 / / 0

seima! mam straszna ochotę sie nacpac! do tej pory robiłem to za pomocą bromazepamu i zopiklonu. niestety wzrosła mi tolerka i prócz fazy czuje tyko lekkie uspokojenie. marzą mi sie czasy, w których 1 tabletka Sedamu wytatczala, teraz musiałbym chyba wszamać całe opakowanie. prowobalem z Afobamem, ale to nie to. co polecacie? zajebiscie chciałbym mieć fazę.
Użytkownik zbanowany
  • 609 / 15 / 0

@up, brzmisz jak policjant, ale niech będzie - klony.
  • 438 / 44 / 0

Pies jak nic. lorazepam weź, facet.
  • 3 / / 0

czyli klonazepam?
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 125 uczestników Wejdź na czata