Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Właśnie zamówione eti oby było na wtorek^^
  • 5495 / 408 / 0

Poszlo 2 mg klonazepamu + 2 mg lorazepamu + kawa.

Prosze o scalenie, nie moge juz edytowac.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Coraz więcej narkotyków napływa do Holandii. W 2018 - rekordowa ilość kokainy

W ubiegłym roku policja przechwyciła ponad 73 000 kg kokainy napływającej do Holandii i Belgii. To znacznie więcej niż w 2017 roku, kiedy zatrzymano łącznie 54 000 kg tego narkotyku.
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

czy 250mg eti rozpuści sie w 100ml wódki??
  • 543 / 29 / 0

^mocno prawdopodobne farfocle.
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

to ile 200ml? Chodzi o to żeby jak najmniej tej wódki było nie (dzieki za odpowiedz)
  • 543 / 29 / 0

chodzi o to, ze vodka ma za maly woltaż i nie wiem czy zwiekszanie ilosci cos da, ale jak wstrzasniesz przed uzyciem to bedzie i tak spoko - da sie odmiezyc.
  • 78 / 5 / 0

Na bazarze w mieście Łodzi klony 2 mg po 40 zł, dziś zakupiłem sobie blisterek. Jakie opinie co do ceny? Chyba tanio, prawda?
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

rozumiem ze 100ml ale spirytusu da rade? Szukalem glikolu po aptekach i nie ma a potrzebuje na już
  • 2514 / 130 / 0

Ja rozpuszczałem w 100ml żubrówki czystej. Było ok.
  • 78 / 5 / 0

Byłem na szczepieniu po wypadku (u chirurga dostałem kartkę z nakazem szczepienia za miesiąc). Umówiłem sie i okazało się że nie mieli w magazynie tej szczepionki której potrzebowałem XD zaproponowałem, że skoro jest taka sytuacja a musialem tu specjalnie przyjechac w deszcz z daleka (ulica dalej, ale nie ważne) to może mogę poprosić o receptę na taki lek bo mi sie kończy. "Nie wystawiamy na szczepieniach recept, ale skoro już pan przyszedł na marne to zrobimy wyjątek". Dostałem benzo a doktorowa jeszcze mnie przepraszała :D
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata