Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

Posty: 8554 Strona 811 z 856
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0


czy 250mg eti rozpuści sie w 100ml wódki??
Rejestracja: 2009
  • 543 / 33 / 0


^mocno prawdopodobne farfocle.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Częściowa legalizacja marihuany w Niemczech?

Czy palenie marihuany będzie w Niemczech już niedługo legalne? Nowa pełnomocnik do spraw narkotyków z ramienia GroKo (Wielka Koalicja), Daniela Ludwig, jest otwarta na wszelkie rozmowy związane z tematyką częściowej legalizacji marihuany w Niemczech.
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0


to ile 200ml? Chodzi o to żeby jak najmniej tej wódki było nie (dzieki za odpowiedz)
Rejestracja: 2009
  • 543 / 33 / 0


chodzi o to, ze vodka ma za maly woltaż i nie wiem czy zwiekszanie ilosci cos da, ale jak wstrzasniesz przed uzyciem to bedzie i tak spoko - da sie odmiezyc.
Rejestracja: 2018
  • 78 / 6 / 0


Na bazarze w mieście Łodzi klony 2 mg po 40 zł, dziś zakupiłem sobie blisterek. Jakie opinie co do ceny? Chyba tanio, prawda?
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0


rozumiem ze 100ml ale spirytusu da rade? Szukalem glikolu po aptekach i nie ma a potrzebuje na już
Rejestracja: 2014
  • 2729 / 325 / 0


Ja rozpuszczałem w 100ml żubrówki czystej. Było ok.
Rejestracja: 2018
  • 78 / 6 / 0


Byłem na szczepieniu po wypadku (u chirurga dostałem kartkę z nakazem szczepienia za miesiąc). Umówiłem sie i okazało się że nie mieli w magazynie tej szczepionki której potrzebowałem XD zaproponowałem, że skoro jest taka sytuacja a musialem tu specjalnie przyjechac w deszcz z daleka (ulica dalej, ale nie ważne) to może mogę poprosić o receptę na taki lek bo mi sie kończy. "Nie wystawiamy na szczepieniach recept, ale skoro już pan przyszedł na marne to zrobimy wyjątek". Dostałem benzo a doktorowa jeszcze mnie przepraszała :D
Rejestracja: 2018
  • 540 / 43 / 0


Po moim podkradaniu babuni benzo jakoś od mieś. nie widze żadnych benzo, puste opakowanie od klonow i rolek, dziś szukałem taśmy i znalazłem... 2,5 mg lorka :-D Chyba zostawie na moje smutki albo jak sie zdenerwuje na cos, moge to jesc bez obaw ze zasne przy znajomych? Teraz mam 0 tolerki wczesniej brałem po 3 tabletki lorek lub 1/2 tabsy esta i 2/3 lorka, i potem to nawet taka dawka mnie tylko zamulala, nie usypiala. Robiłem przerwe 1/2 mieś.
Rejestracja: 2014
  • 87 / 1 / 0


Nie wiem co myślec o klonazepamie, leżał już u mnie długo nie otwarty, a akurat miałem nastrój ogarnąć pierwszy raz w życiu jak się sprawdzą u mnie klony. No i mnie zawiodły, myślałem, ze 2mg będzie dobrze odczuwalne. Przynajmniej porównywalnie do tego, jak pamiętam 2mg alpry, szczególnie, że przez ostani rok przerobiłem tak naprawdę tylko pudełko temazepamu (rekreacyjnie pół roku temu) i pudełko zaleplonu (głównie małe dawki nasennie)
Chyba nie ma takiej opcji, żebym kupił fałszywe klony w idealnie wyglądającym opakowaniu i blistrze?
same tabsy z krzyżem, praktycznie nie do ułamania w ręce, może nie smakują miętowo, ale jest to uczucie świeżego oddechu.

chyba poszukam zapasów alpry i dorzucę sobie coś tego mojego ulubionego benzo. Po takim czasie odstawki miałem nadzieję jedkak, na coś przyjemnego.
Posty: 8554 Strona 811 z 856
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości