Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Właśnie zamówione eti oby było na wtorek^^
  • 7241 / 705 / 0

Poszlo 2 mg klonazepamu + 2 mg lorazepamu + kawa.

Prosze o scalenie, nie moge juz edytowac.

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Biorą dopalacze bo życie na trzeźwo jest nie do udźwignięcia

Rozmowa z Teresą Maksimowicz, specjalistą terapii uzależnień w Centrum Zdrowia Psychicznego w Słupsku.
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

czy 250mg eti rozpuści sie w 100ml wódki??
  • 543 / 31 / 0

^mocno prawdopodobne farfocle.
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

to ile 200ml? Chodzi o to żeby jak najmniej tej wódki było nie (dzieki za odpowiedz)
  • 543 / 31 / 0

chodzi o to, ze vodka ma za maly woltaż i nie wiem czy zwiekszanie ilosci cos da, ale jak wstrzasniesz przed uzyciem to bedzie i tak spoko - da sie odmiezyc.
  • 78 / 5 / 0

Na bazarze w mieście Łodzi klony 2 mg po 40 zł, dziś zakupiłem sobie blisterek. Jakie opinie co do ceny? Chyba tanio, prawda?
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

rozumiem ze 100ml ale spirytusu da rade? Szukalem glikolu po aptekach i nie ma a potrzebuje na już
  • 2661 / 304 / 0

Ja rozpuszczałem w 100ml żubrówki czystej. Było ok.
  • 78 / 5 / 0

Byłem na szczepieniu po wypadku (u chirurga dostałem kartkę z nakazem szczepienia za miesiąc). Umówiłem sie i okazało się że nie mieli w magazynie tej szczepionki której potrzebowałem XD zaproponowałem, że skoro jest taka sytuacja a musialem tu specjalnie przyjechac w deszcz z daleka (ulica dalej, ale nie ważne) to może mogę poprosić o receptę na taki lek bo mi sie kończy. "Nie wystawiamy na szczepieniach recept, ale skoro już pan przyszedł na marne to zrobimy wyjątek". Dostałem benzo a doktorowa jeszcze mnie przepraszała :D
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata