Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 52 / 1 / 0

chuj, wleciało razem z mocnym dubeltowym z okocimia 7% (btw baaaaardzo polecam piwko, gładkie, nie wali wódą, mocna podbudowa słodowa, ale nie jest słodkie, nawet odchmielna goriczka jest, koniecznie schłodzić do min 12 stopni) i jest dosko :)
  • 111 / 6 / 0

Popijam sobie pysznego zimnego Żywca w ogródku na pięknej pogodzie przy pełnym słońcu, za momencik dorzucę jakąś roleczkę i popaplam się w pluszowym bajorku : )

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Dopalacze znów groźne. Cztery przypadki zatrucia dopalaczami w styczniu w Radomiu

Co ciekawe, do zatruć doszło w sytuacji, kiedy w mieście nie ma żadnego sklepu z tymi substancjami.
  • 3149 / 248 / 0

Ktore benzo lub z rc benzo daje taki fajny efekt kiedy mamy spiete miesnie i czujemy ulge rozluznienie i wtapianie w fotel ( to chyba mirelaksacja?? Pamietam, ze cos takiego kiedy jadlem i bylo mi blogo lezec. W dodatku lekki stan hipnotyczny. Chyba to byl jakis rcek. Nie jest znawca tematu, moze ktos poradzi.
Użytkownik nieaktywny
  • 6 / / 0

Jakie benzo rc na pewność siebie , prospołeczność? Bedzie brane raczej na weekendy jako zastępstwo wódki która mnie o dziwo wycisza. Vendorem też nie pogardzę
  • 2512 / 130 / 0

flualpra
  • 3149 / 248 / 0

ta, dobra opcja ale "chyba "niestety magia znika szybko tj po kilku razach :D Kazde z ww benzo daje fajny efekt prospoleczny , o ile stosujemy je raczej doraznie.
Wlasnie zarzucilem 0.25 mg flualpry pod jezyk, zapijam piwkiem . 0.25 mg juz odczuwalna dawka. A piwo ? zeby miec wieksza banie bo dzisiaj w domu siedze, a nawet chetnie sie kimne.
  • 5495 / 408 / 0

10 maja 2018ledzeppelin2 pisze:
Ktore benzo lub z rc benzo daje taki fajny efekt kiedy mamy spiete miesnie i czujemy ulge rozluznienie i wtapianie w fotel ( to chyba mirelaksacja??
klonazepam i diazepam + 1-2 piwka.
  • 250 / 24 / 0

Jaka benzodiazepina jest najlepsza w sensie ma długotrwałe działanie mało skutków ubocznych
  • 2512 / 130 / 0

Z rc - Flubromazepam, Diklazepam.
Apteczne - diazepam, klobazam, chlorodiazepoksyd

tylko uważaj bo nimi się schodzi (są dobre na odstawkę krótko działających GABA-ergików).

Do jakiego celu chcesz tego użyć ?
  • 5495 / 408 / 0

Dzis planuje polaczyc klona+lorazepam+alprazolam.Mam nadzieje, ze taki mix mnie nie uspi.

Jeszcze nie wiem jakie dawki zaladuje.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata