Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 1428 / 67 / 0

Jak jestes wrażliwy to będzie hujowo trochę. tylko nie baw sie w jakis schodzenie z dawek. odstawiasz i juz.
  • 7241 / 733 / 0

23 kwietnia 2018apceinocnupc pisze:
Przerywam 10 dni ciągu 1mg etizolamu na dzień. Jak mocno i jak długo będzie boleć jeśli w ogóle? Warto sie pierdolić ze zmniejszaniem dawki? .
Po 10 dniach nie powinno byc skreta, co najwyzej lekkie problemy ze snem oraz obnizony nastroj.Nastaw sie ze nie bedzie to i nie bedzie, tak wygrasz z umyslem :cheesy:

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa złapany z kokainą w centrum Wrocławia

Funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa Łukasz Ł. złapany przez wrocławskich policjantów na zażywaniu kokainy. Do zdarzenia doszło w nocy piątku na sobotę.
  • 468 / 28 / 0

Chciałbym po 2 mg mieć dobrze, zazdro w chuj.
  • 7241 / 733 / 0

Neuroleptyki nie maja swojej knajpy, wiec zapytam tu.
Obecnie biore : klozapine 600 mg, amisulpryd 1600 mg, kwas walproinowy 1000 mg czy warto zejsc na cos ``lzejszego`` ? Typu risperdal i.m albo aripiprazol i.m ? Czy to moze spowodowac nawrót ?
  • 468 / 28 / 0

Ja na Twoim miejscu bym osobiście nic nie zmieniał, masz widocznie odpowiednio dobraną dawkę i tego bym się trzymał. Zawsze możesz zapytać przy okazji lekarza, może akurat...
Użytkownik nieaktywny
  • 133 / 8 / 0

Jak mam wybierać na sen po ketonach etizolam albo flunitrazolam to który? Normalnie brałbym eti ale są opinie że tamto też spoko
  • 468 / 28 / 0

Ja bym nie brał żadnego rc benzo, ale postawiony pod ścianą wybrałbym flunitrazolam.
  • 1428 / 67 / 0

flunitrazolam = najlepszy wybór na sen.
  • 1182 / 50 / 0

Nie wiem co macie do benzo RC. etizolam na sen też spoko.

Wziąłem dzisiaj 1mg FluAlpry i dalej czuję się samotny :(
  • 652 / 58 / 0

Jak tylko na sen to zawsze wybierasz ten z największą kompensatą nasenną, właśnie wyżej wymieniony fluni czy phenazepam.
@Demis - nie dość, że samo benzo to gówno, to jeszcze te rc ma chuj wie co dodatkowo w składzie. Może o to chodzi ;)
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 154 uczestników Wejdź na czata