Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 7241 / 733 / 0

Wczoraj zaczelo sie od 1 piwa i 2 mg klonazepamu a skonczylo sie na 3 browarach i 4 mg klona .
  • 468 / 28 / 0

4 mg i parę piw starczają do zaspokojenia, czy ciągnie Cię dalej?

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Coraz mniej uczniów korzysta z dopalaczy. Mimo to zatruć wciąż jest dużo

Coraz mniej uczniów w Polsce sięga po dopalacze. Z takich substancji psychoaktywnych korzysta jeden na stu nastolatków - wynika z najnowszych danych Krajowego Biura do spraw Przeciwdziałania Narkomanii.

• 1017 / 96 / 0

To nie tak źle jak pamiętacie jeszcze dawki. Po weekendzie na flualprze jakbym nie wiedzial ile zamówiłem to nie byłbym w stanie powiedzieć ile poleciało.
  • 7241 / 733 / 0

22 kwietnia 2018Cold Steel pisze:
czy ciągnie Cię dalej?
Jest wystarczajaco. ;]
  • 1182 / 50 / 0

Pozazdrościć :)

Ja piwa pić nie mogę. W sumie tylko benzo mogę.
  • 1455 / 32 / 0

22 kwietnia 2018Demis pisze:
Pozazdrościć :)

Ja piwa pić nie mogę. W sumie tylko benzo mogę.
a czemu nie możesz pić piwa ?
  • 1182 / 50 / 0

Choruję na choroby psychiczne i nie mogę z lekami mieszać.
  • 1455 / 32 / 0

Mi ostatnio też się zdarzyło takie coś, że piłem alkohol i miałem napady paniki mogło to być spowodowane tym, że mieszałem to z lekami chociaż jeden odstawiłem fluoksetynę i nadal to miałem, a teraz od sylwestra nie piję i te napady paniki zniknęły u mnie to może być jeszcze uzależnienie od alkoholu.
  • 52 / 1 / 0

Przerywam 10 dni ciągu 1mg etizolamu na dzień. Jak mocno i jak długo będzie boleć jeśli w ogóle? Warto sie pierdolić ze zmniejszaniem dawki? To mój pierwszy ciąg, poprzednio zarzucałem średnio tak raz - dwa razy na tydzien po 1mg, czasem były tygodniowe przerwy i nie odczuwałem żadnych efektów odstawiennych.
  • 468 / 28 / 0

10 dni, powinno być ok na takiej dawce. Bez lipy.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 178 uczestników Wejdź na czata