Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 468 / 28 / 0

Nie no. Musi mieć jakiś sens, skoro zarzuca do benzo, chyba że ma po prostu suchy kaszel.

• 1017 / 93 / 0

Jak chcecie mieć bombę to wpierdolcie 1500, boże.
DXM ma mnóstwo innych zastosowań, ale dla was nawet witaminą C się człowiek musi ućpać. Podbcia benzo nie stwierdziłem. Czuć takie dawki jak nie jesteś przeorany ciągami, tak samo jak czuć 10-15ug LSD chyba że dostajesz karton 150 na którym jest naprawdę 50.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Hamilton i Burlington zezwalają na koncesjonowane sklepy z marihuaną

Radni miejscy po głosowaniu oświadczyli, że wydanie pozwoleń sklepom detalicznym “pomoże ograniczyć nielegalny rynek” i umożliwi mieszkańcom oraz turystom “dostęp do produktów objętych regulacjami”.
  • 468 / 28 / 0

Ale czemu taka ofensywa od razu? Ja zapytałem kulturalnie z ciekawości po prostu. Bo zastanawiało mnie to jaki ma cel 15 mg DXM pod benzo i kawę.
  • 543 / 29 / 0

15mg DXM to huj, a nie czuć. A jak czujesz to na zasadzie placebo.

• 1017 / 93 / 0

No spoko, jak tam chcesz. Polecam jednak tą dawkę 1500.
  • 64 / 4 / 0

Właśnie obudziłam się po 5h snu po mixie 6mg estazolamu + 5mg klorazepatu. I tak prędzej czy później bym padła, bo spałam tylko 4h, a ja bez 8-9h snu czuję się jakbym nie spała w ogóle.
Lekki nasenne też na mnie słabo działają, jakiekolwiek benzo co najwyżej zamula, NIGDY nie usypia, na estazolam mam średnią tolerkę, kiedyś zeżarłam z 10 tabletek, mój rekord, i poczułam tylko lekką zmułę. Po 4mg clonazepamu się zdrzemnęłam na 30 min. Itd... Itd...
Chcę się fajnie zrelaksować na wieczorek, więc po kawce, jak się już całkiem obudzę (kawa na mnie nie działa w ogóle, może jej zapach, i piję ją non stop, więc nie ma w moim przypadku znaczenia mieszanie kawy z benzo), chciałabym sobie kolejne benzo zarzucić. Tylko nie wiem co i w jakich dawkach/mixach. Do dyspozycji poza esta i klorazepatem mam jeszcze nitrazepam (nigdy nie brałam, dzisiaj dostałam listek od kochanej babci <3) i clonazepam. Chciałabym spróbować nitra, ale nie wiem, czy mnie nie uśpi, nie chcę już nawet drzemać dzisiaj. Czy dorzucanie ma sens w przypadku nitra? Spróbowałabym np. 2.5mg, jak nic to dodała kolejne 2.5mg... I zobaczyłabym, czy klepie, czy kładzie do łóżka. Opcjonalnie: z czym zmieszać/wziąć po prostustary dobry klon, a nitrazepam na wszelki wypadek przed pójściem do łóżka?
  • 468 / 28 / 0

nitrazepam Cię powali do spania.
  • 543 / 29 / 0

nitrazepam to fajna benzyna. wrzucaj 5mg smiało.
  • 64 / 4 / 0

Pod język? Połknąć? Rozjebać na proch?
  • 543 / 29 / 0

bez większego znaczenia.
i nitrazolam jest fajniejszy od estazolamu jak dla mnie.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata