Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 1017 / 93 / 0

Uzależnienie właśnie potrafi zmotywować do zarabiania kasy. Oczywiście nie każdy zdąży się ogarnać, niektórym trzeba paru lat żeby nauczyć się żyć będąc wjebanym, ale da się tego dworca uniknąć. Oczywiście zależy od mnóstwa czynników, temat rzeka.
  • 468 / 28 / 0

Pany szanowne, ja napierdalam benzodiazepiny z alkoholem i nigdy nie miałem jakichś problemów z hajsem, więc nie ma reguły! Można napierdalać różne specyfiki i dobrze zarabiać, mieć pracę. Także tutaj nie kierujcie się stereotypami.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Rozwoził pizzę po zażyciu silnych narkotyków

Policjanci zatrzymali 33-letniego dostarczyciela pizzy, który pod wpływem ecstasy lub amfetaminy próbował wykonywać swoją pracę. Mężczyznę trzeba było zabrać do szpitala. Gdy wyjdzie, usłyszy zarzuty.
  • 5495 / 408 / 0

09 kwietnia 2018Cold Steel pisze:
Każdy kto je benzo wcześniej czy później coś jebnie ze sklepu, nad tym ciężko panować.
Cos w tym jest, ja zajebalem jakies slodycze po lorazepamie . he
  • 468 / 28 / 0

No takie są skutki właśnie nadużywania tych cukiereczków :D
  • 1174 / 46 / 0

Ja po 14mg klona o północy dwie czekolady kupiłem i zjadłem od razu jak wróciłem :D
  • 250 / 13 / 0

Jw pod wplywem 15mg rolek i 2 mg estazolamu zajebalem sobie z szafki 5 mg diazepamu :D
  • 20 / 1 / 0

Ja w obronie benzodziazepin dodam tylko tyle, iż równie odpierdalać potrafię na trzeźwo. Oczywiście tylko klasyk cytując. :-D Dzisiaj już bez tej dziwnej=lipnej senności po alprze, więc szaleństwie dałem upust 3,5mg lub może nawet i czwarty wleciał, co nawet nie zwaliło mnie z nóg jak za pamietnych czasów newbie a jak wspominałem gdzieś, tolerki nie mam. Obawiam się tylko mej wrodzonej benzopancerności objawiająceej się odwiecznymi zapotrzebowaniami na większyme dawki niż powszechnie stosowane rekreacyjnie. :-/ Taki urok szybkiego metabolizmu.
Podrzucić mi proszę jakąś inspirację na kreeatywne spędzenie wieczorku, bo usycham.

• 1017 / 93 / 0

2 mg eti, 15 mg DXM, kawa - świetny mix na rozpoczęcie dnia. Flualpra nadal ogień.
  • 468 / 28 / 0

DXM podbija Ci benzo?
  • 543 / 29 / 0

15mg DXM? tego nie czuc.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata