Benzodiazepiny - Knajpa v.1

Luźne pytania i dyskusje odnośnie substancji oddziałujących na system GABA. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderatorzy: GABA, Knajpa

• 7235 / 735 / 0

09 kwietnia 2018Cold Steel pisze:
Każdy kto je benzo wcześniej czy później coś jebnie ze sklepu, nad tym ciężko panować.
Cos w tym jest, ja zajebalem jakies slodycze po lorazepamie . he
  • 468 / 28 / 0

No takie są skutki właśnie nadużywania tych cukiereczków :D

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Legalizacja w Kanadzie: Firmy siedzą na 400-tonowej górze marihuany

Problem jest taki, że magazyny pękają w szwach od świeżo ściętych kwiatostanów, których w praktyce nie ma gdzie sprzedać, bo rząd jest powolny z wydawaniem licencji na sprzedaż detaliczną, a kanadyjski rynek nie jest tak duży jak początkowo szacowano.
  • 1206 / 53 / 0

Ja po 14mg klona o północy dwie czekolady kupiłem i zjadłem od razu jak wróciłem :D
  • 616 / 49 / 0

Jw pod wplywem 15mg rolek i 2 mg estazolamu zajebalem sobie z szafki 5 mg diazepamu :D
  • 26 / 1 / 0

Ja w obronie benzodziazepin dodam tylko tyle, iż równie odpierdalać potrafię na trzeźwo. Oczywiście tylko klasyk cytując. :-D Dzisiaj już bez tej dziwnej=lipnej senności po alprze, więc szaleństwie dałem upust 3,5mg lub może nawet i czwarty wleciał, co nawet nie zwaliło mnie z nóg jak za pamietnych czasów newbie a jak wspominałem gdzieś, tolerki nie mam. Obawiam się tylko mej wrodzonej benzopancerności objawiająceej się odwiecznymi zapotrzebowaniami na większyme dawki niż powszechnie stosowane rekreacyjnie. :-/ Taki urok szybkiego metabolizmu.
Podrzucić mi proszę jakąś inspirację na kreeatywne spędzenie wieczorku, bo usycham.

• 1017 / 96 / 0

2 mg eti, 15 mg DXM, kawa - świetny mix na rozpoczęcie dnia. Flualpra nadal ogień.
  • 468 / 28 / 0

DXM podbija Ci benzo?
  • 543 / 33 / 0

15mg DXM? tego nie czuc.
  • 468 / 28 / 0

Nie no. Musi mieć jakiś sens, skoro zarzuca do benzo, chyba że ma po prostu suchy kaszel.

• 1017 / 96 / 0

Jak chcecie mieć bombę to wpierdolcie 1500, boże.
DXM ma mnóstwo innych zastosowań, ale dla was nawet witaminą C się człowiek musi ućpać. Podbcia benzo nie stwierdziłem. Czuć takie dawki jak nie jesteś przeorany ciągami, tak samo jak czuć 10-15ug LSD chyba że dostajesz karton 150 na którym jest naprawdę 50.
Wróć do „GABA - Knajpa”
Na czacie siedzi 438 uczestników Wejdź na czata