Benzodiazepiny i barbiturany - twój przepis na wyjście z nałogu

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Posty: 97 Strona 7 z 10
Rejestracja: 2017
  • 29 / 1 / 0


DexPL i wnc1964 bardzo dziękuję za pomoc. Przekazałam Wasze rady. Myślę, że jedak osoba ta zdecyduje się na lekarza. Jeszcze raz dzięki za tak.szybkie wsparcie.
Rejestracja: 2017
  • 1889 / 304 / 2


[mention]MarlaSinger[/mention]

Ja z bardzo podobnego uzależnienia od alpry (pół roku, dawki większe bo 3-4 mg/doba) wyszedłem za pomocą samej pregabaliny. Ta obstawa, którą ma ta osoba jest aż za dobra i wg. mnie niektóre leki nie są konieczne. Ale to już myślę kwestia indywidualna, więc faktycznie - DOBRY lekarz od benzo pomoże najlepiej. Jednego jestem pewien, z alpry da się wyjść i nie ma się czego bać :-)

Tak offtopując, na forum są podzielone zdania co do tego, który nałóg jest gorszy - benzo czy opio. Z tego co czytam, większość uważa że benzo są gorsze do rzucenia - ja uważam całkowicie na odwrót.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Johns Hopkins uruchamia Centrum Badań nad Psychodelikami i Świadomością

Placówka skupiająca się na poszukiwaniu metod leczenia zaburzeń psychicznych przy użyciu środków psychodelicznych będzie pierwszą tego typu w Stanach Zjednoczonych.
Rejestracja: 2017
  • 29 / 1 / 0


Tylko czy ta osoba znajdzie dobrego lekarza? Bo większość nie ma o tym bladego pojęcia.
Rejestracja: 2017
  • 744 / 28 / 0


Guciuli a benzo plus opio? %-D

Hmm a jaki jest mój przepis na wyjście z nałogu? Mam nadzieję ze mi nie odjebiee i nie pójdę na izololatkee w zk a pasy to już w ogóle
:scared:
Rejestracja: 2018
  • 1194 / 95 / 0


Jeszcze dwa/trzy lata temu temu też się tak śmiałem że tolerka i objawy odstawienne mnie nie dotyczą, a jeśli nie to mam taką wiedzę że bez problemu odstawię.
Rejestracja: 2017
  • 744 / 28 / 0


Wnc1964

Ja wiem co mnie czeka odstawilem raz klono 8tygodni
I metadon 3tyg na zimnym indyku z dawki 70mg dopadło mnie po 6dniach a ja myślałem przez te 6dni ze nic już się nie wydarzy a było piekło masa neurolepyukow śladowe ilości benzo
Poszedł bym do jakiegoś ośrodka ale już nie ma szans....

Wiesz jak każdy polecony list wywołuje strach i lek?
Rejestracja: 2018
  • 1194 / 95 / 0


Anabolik wyobrażam sobie , ja mam tolerkę że raz wziąłem 15razy 2mg clono i nic nie poczułem zero ulgi. paroksetynę już w akcie desperacji brałem po 100mg zero ulgi, wiadomo paroksetyna nie pomoże na skręt z benzo, ale ja już chwytałem się wszystkiego co może dać choć 1% ulgi .
U mnie było tak chujowo że przez 20lat klon działał bez tolerki 4mg brałem zwiększałem do 6mg jedynie w przypadku gdy brałem np tramal lub paliłem mj. Często brałem tramal i paliłem mj wtedy nie zawsze ale często dodawałem 2mg klono. Tolerka u mnie przyszła błyskawicznie i żadne leki nie pomagały ale to już jest długa historia.
Rejestracja: 2017
  • 29 / 1 / 0


czy ktoś się orientuje czy autor tematu czyli PEA zażywał wszystkie te leki na raz przy odstawce czyli:
pregabalina, mianseryna, kwetiapina, lamotrypina, baclofen, karbamazepina?
Czy to już nie jest przegięcie? Co z wątrobą? A może zle zrozumiałam wypowiedz i wcale nie brał wszystkich na raz?
Rejestracja: 2017
  • 1889 / 304 / 2


Co do szukania dobrego lekarza, jeśli chodzi o tę kwestię, można popatrzeć na serwisie znanylekarz, poszukać tych którzy mają dobrą renomę, a w postach zadowolonych pacjentów pół słowkami przewinie się benzo.
Rejestracja: 2017
  • 744 / 28 / 0


[post]
[/post]Wncc ja też wróciłem do starej tolerki o 2 listkach i dziś wziąłem 5krzyzykow ogólnie wrzuciłem wszystko teraz co dodaje w ciągu dnia dziś nie chce dorzucac najbardziej zawsze kusi alpra i klon na tramal nie mam jakiś ciśnień prędzej na kode

Narazie strasznie siadlo mi na wzrok i czuję w brzuszku ciepelko mam nadzieje ze nie będzie 999 %-D zreszta moja tolerka i stsunkowo niewielke dawki nic sie nie stanie
1,5g tramca 10mg klono 4mg alpry 100mg kwetiapiny 4mg akinetonu i 300mg depakiny

WARN za spam. Temat z przepisem na wyjście z nałogu to bardzo złe miejsce na tripraporty o ciepełku i "niewielkich" dawkach. Ogranicz się do knajpy i tasiemca - DexPL
Posty: 97 Strona 7 z 10
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: roy i 3 gości